Znaleziono 840 wyniki

autor: Serephinea
2010-04-15, 20:49
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Nasze mordki urodziwe
Odpowiedzi: 2069
Odsłony: 35791

Re: Nasze mordki urodziwe

Foka? :D po oczach uważam, że niefuterkowy mors :P bezwąsy i nieco mniejszy xd
2010-04-15, 20:47
Forum: Ciekawostki
Temat: Tragedia w Smoleńsku
Odpowiedzi: 87
Odsłony: 28552

Re: Tragedia w Smoleńsku

Fotel który, akurat w jednym momencie gdy rusek się nie rusza, sam wychodzi z oparciami bocznymi w górze, zza drzewa? Brawo zblaz. Poczekajmy do ekspertyzy. Pamiętajmy, że tak naprawdę Rosja zrobiła wielki gest pozwalając robić coś tam polakom i że mogli nam nic nie pozwolić. To ich ziemia, tam była...
2010-04-15, 20:41
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Succubs
Odpowiedzi: 148
Odsłony: 35878

Re: Succubs

W przyszłym tygodniu idę na rozmowę z egzorcystą poznańskim, emerytowanym, jeśli dobrze pójdzie to rozmowę nagram. A co do książki- wszystkie tego typu księgi "podooooobnooo" autorstwa Salomona są ....picem. Jak Księga Wampiryczna. Po prostu w którejś tam epoce zostało coś napisane, sekty satanistyc...
2010-04-15, 20:38
Forum: Świat snów
Temat: Koszmarny sen
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 4162

Re: Koszmarny sen

Wpływ emocjonalny. Podświadomy strach. Wytłumaczalne, chociaż niesamowite i smutne jednocześnie.
2010-04-15, 15:26

To cytuj coś co nie posiada błędów....bo to też o Tobie świadczy chaonito. xd
2010-04-15, 15:08

Nie chaonita, a chaota <facepalm> i błagam nie rób z siebie chaoty.
Voozie, jest to książka o tak legendarnym pochodzeniu, jak Księga Smoka, będącą Wampiryczną Biblią. ;)
2010-04-15, 14:12

Ale tak jak powiedziała moja mama...lepiej by to były żarty, niesmaczne żarty...z tym filmem...bo jeśli to prawda to będzie nieciekawie politycznie i społecznie.
2010-04-15, 14:07
Forum: Świat snów
Temat: jak interpretować swoje sny???
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 9994

Re: jak interpretować swoje sny???

Możesz tą książkę, a możesz inną książkę Freuda, trochę tych pozycji jest, nawet w bibliotekach. :) Polecam. Jest tytuł z "marzenia senne" ale wkomponowany jeszcze chyba inaczej w inne zdanie tytułowe Freuda, nie pamiętam, bo szukałam czegoś innego w psychologii....
2010-04-15, 14:01

Zatem podaj mi dowód, który nie jest jedynie Twoim słowem, albo jedynie zwierzeniami na blogach ludzi. No? Książki? Artykuły osób uznanych? No dalej?
2010-04-15, 13:51

Ok, co do linii radiolokacyjnych czy coś takiego co wspomniałeś, że musiał zaczepić: Rosjanin Siergiej Amielin sfotografował uszkodzone obiekty i pocięte drzewa, o które tuż przed katastrofą zawadził prezydencki Tupolew. Z dokumentacji zamieszczonej w internecie, naszej analizy i analizy "Skrzydlate...
2010-04-15, 13:41

Tutaj teorie spiskowe w większości nie prawdziwe. http://wiadomosci.wp.pl/kat,119674,titl ... omosc.html Nie są prawdziwe, napisał ;) Także wcale nie powoływał się na ich prawdziwość, a zaznaczał, że to nieprawda. Notabene jak usłyszałam po raz pierwszy, pierwszy news to była mowa o ogonie. Że coś ...
2010-04-15, 13:20
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Dotknięcie
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 5527

Re: Dotknięcie

To oznacza, że miałeś w pokoju dziką, niewidzialną łapkę, która ci zrobiła kuku. ^^ Wiesz, zamiast przejmować się i zastanawiać nad sprawą tak drobną z dzieciństwa to przeżyj coś na bazie wchłaniania fizycznie kuli wróżki, albo.....wywoływaniu całej armii demonów ^^
2010-04-15, 13:08

Z jednej strony chce by był autentyczny, z drugiej aby nie....bo jeśli będzie prawdziwy to znaczy, że to było zaplanowane. Co za tym idzie, ktoś za tym stał. Znając życie - Putin. To oznacza III wojnę. Czy wam coś nie świta w tym momencie? ;/
2010-04-15, 12:40

No to ładnie...nie da się zaprzeczyć, że to jest film autentyczny...I mnie to przeraża.... -- 15 Kwi 2010 11:03 -- Dobra, mówiono o 3 żywych w ciężkim stanie. Są różne opinie, jedni uważają że strzały są z pistoletów BORu. Ale ktoś wychodzi, krzyczy: Żyję! i strzały. Syrena alarmowa. Co lepsze w Kat...
2010-04-15, 12:26
Temat: Prawda czy falsz?Przy odpowiednich argumentach..
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 8312

Re: Prawda czy falsz?Przy odpowiednich argumentach..

Zblaz, a Ty myślisz, że Nostradamus mówił o Staszku spod Żabki swoje przepowiednie? Czy też kierował się zasadą- pan Staszek Premier spod Żabki w Parlamencie? ;)
Przepowiednie nie tyczą się szaraczków, a dość ważnych person.
2010-04-15, 12:05

No to zacznijcie schodzić na ziemię. Oto Serek sięgnęła do książek. Cytuję: "Demon jest znakiem sprzeciwu. Niegdyś wzbudzał lęk i pojawiał się w nocnych koszmarach. Dziś dla inteligencji, nawet dla ludzi wierzących, stał się mitem. [..] A zatem, czy demony istnieją? Dominuje przekonanie, że nie, że ...
2010-04-14, 20:05
Forum: Nasze zainteresowania, twórczość oraz pasje
Temat: Mój DA
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 203

Re: Mój DA

<t>Nie warto dawać byle czego, także nie dziwię się. Wolę fotografię aktów, albo postaci w jakiejś konwencji, scenerii. Nie lubię martwej natury./tudzież zywej z lekka, jak zwierzątka.<br/> <br/> Fear....nie pozwalam ci się bawić moim zdjęciem. I nie ma, że napiszesz coś w tym stylu i ja nie mam nic...
2010-04-14, 20:01

Skromnie :P
2010-04-14, 19:56

Nie, nie rób ze mnie sukkuba ;) Moje zdjęcie też jest zastrzeżone kopiowaniem i używaniem, prawa autorskie ;)
2010-04-14, 19:48

Aktualnie projektuję parę rzeczy, ale kolejnego na DA jeszcze nie. Mam za mało na to czasu. Praca magisterska zabiera mi go ;)
Fear, tak to ja, na głównej stronie to moje aktualne zdjęcie. A co?
Manga tez jest ok, ale trzeba umieć ją robić.