Znaleziono 39 wyniki

autor: tybysh
2006-11-05, 11:17
Forum: Świat snów
Temat: [SEN] zmory
Odpowiedzi: 107
Odsłony: 34284

No to tylko ja jestem teraz dziwny:D
2006-11-04, 23:01

a co innego jak czujesz na niej ucisk i nie mozesz dlatego ruszyc. Prawie zawsze czuje nacisk podczas paralizu. ale nie moglem wstac i wylaczyc zegarka bo nie obudzilo się cialo xD. nie trudno zgadnac ze zerwalem na nogi caly dom, a jak weszli do pokoju to wygladalo jakbym spal ^__^ No fajnie,tyle,...
2006-11-04, 18:52

Paraliz senny polega na zablokowaniu miesni aby podczas snu nie porozbijac się o meble;] Czasem budzimy się ze snu ale jeszcze nasze miesnie nie odblokowaly się;] To nie jest zjawisko paranormalne tylko zabezpieczenie,bez ktorego kazdy z nas by lunatykowal.
2006-11-03, 16:42
Forum: Magia naturalna
Temat: magia kamieni
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 26188

Czyli moge sobie agat polozyc pod poduszke a przy nauce miec w kieszeni ametyst i to mi jakos pomoze?:>
2006-11-03, 16:40

Mawerick , nie zawsze.Sa ludzie,ktorym latwo to przychodzi.Moja ciotka dostawala krwotoku z nosa za KAZDYM razem gdy byla brana w szkole do odpowiedzi.Widac stres robi swoje.Taka osoba majac paraliz senny tez moglaby dostac krwotoku.Jest wiele przypadkow,ja tylko pisze,ze krwotok z nosa nie musi by...
2006-11-03, 16:35
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: Mnisi tybetańscy
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2853

Kiedys przyjechal do Warszawy taki mistrz i zapytany o LD powiedzial,ze aby je przedluzyc nalezy się o to duzo modlic;] Tak wyczytalem na pewnej grupie dyskusyjnej.Tyle co wiem o mistrzach z Tybetu;]
Co do pisowni-powinno się chyba pisac z malej litery bo to przymiotnik(tybetanscy).Pozdro.
2006-11-02, 22:30

Szczerze mowiac to pierwszy raz slysze o tym by komus w trakcie paralizu sennego krew z nosa ciekla...(pewnie juz zapomnialem co czytalem;])i tak sadze,ze spowodowane to jest czyms wytlumaczalnym.1% zostawilem na zjawiska paranormalne,reszta to biologia(paraliz senny) i sila naszego umyslu(potrafimy...
2006-11-02, 22:16
Forum: Kryptozoologia - nieznane zwierzęta
Temat: Yeti
Odpowiedzi: 104
Odsłony: 35805

Bez przesady...gdzie te istoty by się rozwijaly?Jedyne miejsca to: a) bardzo gleboko pod ziemia b)bardzo gleboko pod woda c)w innym wymiarze i okazjonalnie nas odwiedzaja;] Rozumiem wyobraznie ale ludzie,bez przesady;] Gdyby te istoty wytworzyly cywilizaje tak duza jak nasza to niby czemu zadnego z ...
2006-11-02, 21:17
Temat: Przerażający sen
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2859

Ja sugeruje abys zaczal cwiczyc LD,gdy spotkasz ja we snie to sobie z nia porozmawiasz.Jezeli okaze się czyms zlym to ja zniszczysz;] Jezeli nie dasz rady to wystarczy we snie poswiecic na nia latarka;]
2006-11-02, 21:14

Co do zmory sennej-uwazam,ze w 99% jest to efekt paralizu sennego. Raz mialem taki paraliz senny,ze gdyby nie jeden fakt to chyba bym dostal zawalu. Obudzilem się,po chwili zaczalem slyszec,ze ktos pisze cos na klawiaturze,popatrzylem w strone komputera-krzeslo bylo odsuniete.Gdy chcialem je przysun...
2006-11-02, 21:07
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Co Was najbardziej fascynuje...
Odpowiedzi: 145
Odsłony: 3395

Swiadome snienie i w mniejszy stopniu teorie spiskowe.
2006-11-02, 21:03
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: Sen kontrolowany:Sposób na obudzenie się.
Odpowiedzi: 72
Odsłony: 28545

Ja tam nawet moge się uwolnic z paralizu sennego;] To jest tak-jezeli mam sen,w ktorym czuje,ze się boje i chce uciec to po prostu się budze albo mam ld i lece gdzies gdzie jest spokojniej;]
2006-11-02, 21:01

O tych olbrzymach bylo, jezeli się nie myle, na Discovery w programie o wielkiej stopie wiec napisalem co widzialem w tv.Jezeli bigfoot istnieje to wg.mnie jest to istota pochodzenia takiego samego jak my-od malpy.Jezeli zyje do dzis to musi ich byc duzo ale tak nie jest poniewaz bylyby juz dowody n...
2006-11-02, 20:11

Istnieje teoria,ze big foot to to samo co yeti.Yeti jest kudlate i big foot tez.Roznia się tylko miejscem wystepowania. Co do gigantow-czesto byli owlosieni,zdeformowani,uciekali od spoleczenstwa,kto wie czy to wlasnie nie jest zagadka bigfoot.Z drugiej strony bigfoot moze byc pewnym gatunkiem malpy...
2006-11-02, 17:47

Jezeli Yeti zylo,teraz prawdopodobnie juz go nie ma.Mozna w to wierzyc lub nie,ale na calym swiecie ludzie wierza w cos pokroju Yeti,np. w wielka stope.Sa to wymysly ludzi jednak nie pisze,ze wyssane kompletnie z palca.Dawno temu na swiecie zyli giganci ale wg mnie bylo to tak dawno temu,ze zaden ni...
2006-11-02, 16:43

Ja juz(albo dopiero) 4 dzien prowadze dziennik snow(wczesniej prowadzilem sennik z sukcesami;]) i mam efekty-z dnia na dzien pamietam wiecej snow.Narazie malo tego jest,mysle,ze za tydzien bede w stanie,tak jak kiedys,pamietac po 8 snow na noc.Jezeli bede pamietal wiecej snow to tez chyba bedzie wie...
2006-11-02, 15:27

Ja mam pytanie-po co uciekac ze snu? Kiedys balem się koszmarow,teraz tylko na nie czekam-zauwazylem,ze gdy mam koszmar(np. ktos mnie goni a ja uciekam) nagle uswiadamiam sobie,ze potwory nie istnieja.To jest moja droga do LD;] Niestety nie mam koszmarow zbyt czesto;/
2006-11-02, 15:14
Temat: Świadomoe śnienie
Odpowiedzi: 70
Odsłony: 25503

Witam,jestem nowy na tym forum;] Co do LD-jakies pol roku temu to cwiczylem przez 2 tygodnie-jedyne rezultaty to takie,ze codziennie pamietalem 8-10 snow;] Za kazdym razem,gdy rzucalem LD mialem wlasnie swiadomy sen;] Wynika z tego to,ze do zagadnienia ld trzeba podejsc na luzie,nie dreczyc się tym....
2006-11-02, 14:56
Temat: Wyjście ze snu
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 3115

Witam;] Wyrzucenie ze snu po uzyskaniu swiadomosci wcale nie musi wiazac się z podekscytowaniem.Gdy zaczynalem,pamietam,ze bylem bardzo spokojny mimo to musialem "walczyc" o sen i nic wiecej procz tej walki nie moglem robic(co do walki-metoda pocierania dloni,patrzenia na nogi,wirowanie,krzyczenie s...