Znaleziono 48 wyniki

autor: Stokrotka
2006-10-28, 15:44
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: Praktyczne metody wywoływania miłości
Odpowiedzi: 99
Odsłony: 28844

no dobra wiem że wydję się dziwna itd. ale chyba aż tak zła nie jestem.Wiesz wiele spraw załatwiam normalnie.I nawet nie myślę o jakiś łatwiejszych sposobach:PAle trudno taka jestem czy się to komuś podoba czy nie.
2006-10-27, 22:58
Temat: Praktyczne metody wywoływania miłości
Odpowiedzi: 99
Odsłony: 28844

Hej dobraale zauważycie że terudno jest zdobyć krew gołębia czy dudka.A może znacie jakieś inne zaklęcia miłosne??od 2 lat podoba mi się chłopak ale przez pewne okoliczności nie jesteśmy w zbyt dobrym stosunku.Może cvoś znacie.Zaznaczam tylko że nie mam żadnej jego rzeczy i nie uda mi się jej zdobyc...
2006-10-27, 22:41
Temat: Klątwy
Odpowiedzi: 111
Odsłony: 46454

No ekstra i cool.Ale możemi ktoś wytłumaczyć co to jest>???Nie jestem aż tak wziętą czarownicą żebym na wszystkim się znała:P
2006-10-26, 22:04

No widzę że nieźle rozkręciłam temat a jeśli chodzi o klątwę to dzięki za pomoc.Wiesz raczej nie uda mi się jej poniżyć bo jak mówiłam wzięła wszystkich moich przyjaciół i te dziewczyny teraz będą się ze mnie śmiać a moi przyjaciele pójdą za nimi.A poza tym wiem że to nie są moi prawdziwi przyjaciel...
2006-10-24, 17:53

no tak ae za bardzo mi to nie pomaga.Panienki są wredne i powodują to że moji niegdyś przyjaciele naśmiewają się ze mnie i obrażają mnie.niue lubię takich lludzi.Naprawdę jak coś znacie to pomózcie mi.Wiem że nie ma lekkich klątw dlatego raczej bardziejh bym chciała jakiś urok żerby to z nich się tr...
2006-10-22, 21:12

No jasne wiem że powinnam uświadomić aletego się nie da.Próbowałam z nimi gadać ale nic nie dało tylko jeszcze zaczęły baredziej mnie obrażać poniżać itp.Poprostu dwum zapatrzonymm w siebie laluniom nie da suię przepowiedzieć.One nie mają żadnych kompleksów.Twierdzą że są najładniejsze najmądrzejsze...
2006-10-21, 23:34

Hej !dobra wiem że to już strasznie stary temat ale mam taką sprawę.U mnie w szkole są takie 2 laski które niby udawały moje przyjaciółki. są okropne wszystkich obgadują i z wszystkich się śmieją na boku ale jak co to są milutkie i potulne jak baranki.Niestety wszyscy je lubiąbo nikt ię jeszcze na n...
2006-10-21, 23:17
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: Nie mogę się zarejestrować!
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 9653

hej dzieki nie wiedziałam że cyfry też trzeba pisać caps lockiem. wielkie thx