Znaleziono 48 wyniki

autor: Stokrotka
2006-11-21, 01:01
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: Wolna wola? ...
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 8297

Nightwalker:W takim razie z twojej wypowiedzi wynika to że w ogóle nie mamy wolnej woli.Kompletnie to co przez całe życie robimy to narzucenie jakiejś siły wyższej.Wiesz czy ty czasem nie przesadzasz???W końcu jeśli nasza myśl czy chcęć się uyaktywnia to my chcemy coś zrobić.W końcu mózg to też ja.J...
2006-11-21, 00:53
Forum: Świat snów
Temat: Co Wam się ostatnio śniło?
Odpowiedzi: 1563
Odsłony: 339978

Brrrrrr... nie lubiętakich snów.Zawsze budzę się wtedy zlana potem i od razu zapalam światło.Na szzczeście ostatnio mi się one nie zdarzają.Jedynie sny o wampirach ale ich się nie boję.Szalenie mnie interesują.PZDR
2006-11-21, 00:47
Temat: Praktyczne metody wywoływania miłości
Odpowiedzi: 99
Odsłony: 28839

Moim zdaniem nie można się zakochać w dwie minuty. Jeżeli sięz kimś przebywa, 2 miesiące, to wtedy można powiedzieć, że się w nim/ w niej kochasz. A takie przelotne, nie wiem, zauroczenia są dla młodszych raczej. W zupełności się z tobą zgadzam.Ale pamiętaj nawet młodsi mogą się tak zakochać.Wiem ż...
2006-11-19, 14:51

dziwne...Połączenie z tamtym światem???nie fajny sen też takie się zdarzają
2006-11-19, 14:48
Temat: Wolna wola? ...
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 8297

To tak jak w tej reklamie:P:PWszystko ktoś wybiera:szkoła rodzice miłośc:a fundusz emerytalny wybierasz sam:P:P:PNie na serio pewnie że jest wolna wol ale jednak Wiele rzeczy to albo podświadome wybory albo wybory innych.Ale w wielu sprawach mamy coś do powiedzenia.PZDR:)
2006-11-19, 14:42

michal77 pisze:a co powiesz na dwie roze?
hm...:):):)Można pomyslkeć ale fcet też musi się trochę wysilić:P:P:P:P
Wy zawsze na łatwizne:P:P:PAlekobiety i tak lubią róże więć tak czy siak macie punkt:PPPozdro:):):)
2006-11-18, 20:02

Ja dzisiaj miałam bardzo dziwny sen...Piękny ale dziwny... tylko że rano mama mnie obudziła i go zapomniałam....:P:PAle i tak wiem że był ładny bo myślałam już we śnie ż jest dziwny.DZiwne nie?niby śnimy i mamy sen a możemy we śnie myśleć po ludzku...Ale dziwne...:P:P:PChyba trochę za duzo tych dziw...
2006-11-18, 19:55

Uważam, że dziewczyny mają dużo łatwiejszą sprawę z wywoływaniem miłości niż my faceci. Chłopaka można poderwać chyba stosunkowo łatwo (bo wiadomo na co lecą faceci). Może i masz rację:P:P:PAle najpierw to to coś trzeba miec:P:P:PAle to facet powinien podrywać nie?:P:P I mi tu oczu nie mydlcie że t...
2006-11-17, 21:59

Zawsze pamiętaj:P:PJek śni ci się że dostanuesz pięć toi dostaniesz 2:P:P i na odwrót:P:PTaka siła i nic nie pradzisz:P:P
2006-11-17, 21:52

SKuper!!! :lol: widze że niezły temacik się rozkręcił:P:P:Pnie tk na serio chyba raczej z ta ryba nie wypróbuję(bo to obleśne:P) alkohol raczej też nie.A nuż ma moca głowe:P:P:PAle niezłe:P:P:PKurka a z tym przeznazeniem to nieźle.Chyba jesdna wszystko jest przeznaczone bo jak by inaczej?nic nie dzi...
2006-11-15, 22:45

A ja uważam ż sen odpowiada za nasze myśli w ciągu dnia.Np jeśli cos oglądamy i się czegoś boimy.Potem wyłączamy telewizor i niby o tym nie myślimy ale to zawsze się odkłada w naszej świadomości i jest w naszych snach.Ja naprzykład strasznie chcę mieć psa i mój tata cały czas mówi nie to kiedyś mi s...
2006-11-15, 22:39
Temat: Co myślicie o egzorcyzmach?
Odpowiedzi: 65
Odsłony: 17545

cleric pisze:. popadasz w paranoje.
Ja popadam w paranoję?Weź nie przesadzaj.jeślimówię to co mysle i to o czym słyszałam i czytałam to nie znaczy że jestem psychiczna lub "Popadam w paranoję"Chcę tylko odpowiadać w tematach i nawet jeśli się z tym nie zgadzasdz to nie musisz wysmiewac!!!!
2006-11-14, 17:36

Tak jak nigdy nie będzie pewności czy ksiądz pozwolenie dostał. niby pisma i tak dalej.Ale jednak w małych wioskach na obrzeżach nie dba się o takie rzeczy i rzadko są przestrzegane.
2006-11-14, 17:31

Miło mi to słyszeć ale chyba nic nie pomoże.Ale dzięki.Wiem co robić i chyba mi pomogliście.Na pewno podnieśliście mnie na duchu co mi daje więcej niż bym sę spodziewała.
2006-11-12, 21:19

Dziękuję bardzo że się tak o mnie troszczysz.Juz wiem co mam zrobić.I chyba dam sobie radę nie musisz się o mnie martwić.PZDR.
2006-11-12, 15:24

Mawerick masz rację trzeba być zdesperowanym ale tak naprawdę to co robi miłosć z człowieka.mysli się o czymś innym żyje czymś innym nie martwi się niczym.Miłośc cześo robi nam wode z mózgu.Iloma ludźmi tak miłośc zawładnęła ż byli skłonni zabic???Jeśli to nie miłoścto co innego???Chyba nikt nigdy n...
2006-11-11, 18:36

Tak czy siak miłości nie da się wymusić.Jeżeli ktoś kogoś nie kocha to chyba żadne zaklęcia nie pomogą :( chodź szczerze powiem że chciałabym żeby pomagały.Ale tak naprawdę to w takim razie myślimy tylko o sobie(również ja) my będziemy szczęśliwi a ta 2 osoba czy będzie?nie wiadomo jak zadziała taki...
2006-11-08, 23:54

W tym przypadku już chyba nie da bo sprawę ciągnę od 2 lat ale dzięki za zrozumienie.Będę musiała pogodzić się zlosem.To nawet dobrze.:)Pzdr.
2006-11-05, 14:26

No nie jestem taka pewna czy księża sprawdzają takie rzeczy.Jak ci niby lekarz sprawdzi???Nawet jeśli człowieka opętał demon to również zachodzą jakieś zmiany w ciele.umysł nie funkcjonuje do końca sprawnie.Więć wszystklo to jest jedną wielką zagadką.Naprawdę wierzysz że każdy człowiek jest badany??...
2006-11-04, 18:48

Egzorcyzmy egzorcyzmami.Tak jest to temat interesujący ale wydaje mi się że czasem nie pamiętamy o 2 rzeczach.Są ludzi na świecie którzy są chorzy.Chorzy psychicznie.Mózg jest tak zbudowany że żaden ale to żaden komputer go nie zastąpi.Każdy punkt mózgu odpowiada za jakąś czynnośc.Jeżeli w mózgu cos...