Znaleziono 157 wyniki

autor: Garest
2014-03-16, 18:08
Forum: Czarna magia
Temat: Energia skumulowana w przedmiocie
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 5603

Re: Energia skumulowana w przedmiocie

A co do sposobu zwiększania zasobności "baterii" to ta metoda jest według mnie obarczona zbędnym ryzykiem. Lepiej jest się naładować ponad normę, tak na 105% a następnie wypchnąć nadmiar energii z siebie. Przy częstym powtarzaniu powinniśmy rozepchać swój worek na energię. to jest dobry pomysl ale ...
2014-03-16, 18:05
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: propozycja
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6562

Re: propozycja

Tylko gdzie to jest? Co prawda nie znam się super na runach ale spróbować nie zaszkodzi. + Moja jest niezwykle prosta, Ja chcę tylko sprawdzić coś co powinno przyjść ci bez problemu. Na początek... Mówisz, że jesteś jasnowidzem i masz wiele różnych umiejętności. Więc, jak mam na imię? Znam osoby, k...
2014-03-16, 17:59
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Poszukuję demona
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 14954

Re: Poszukuję demona

Nie ma na świecie siły, która mogłaby wskrzesić zmarłego. Nie ma, nie było i nie będzie. Tak samo jak przedmiot przeładowany energią nie zaświeci się w oczach laika nie widzącego energii. Jeśli wierzysz, że bóg istnieje i ma władzę nad światem. To nie pozwoli aby ktoś zniszczył jego cudowny porząde...
2014-03-16, 17:48
Forum: Życie po śmierci
Temat: Co się dzieje, gdy umieramy?
Odpowiedzi: 165
Odsłony: 62378

Re: Co się dzieje, gdy umieramy?

a moim zdaniem masz zbyt zamkniety umysl na prawde zeby ja zrozumiec jak wiekszosc ludzi ...
2014-03-16, 17:30
Forum: Magiya
Temat: Przywołanie Elementali
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 9080

Re: Przywołanie Elementali

jestes w bledzie zywiol to energia porownajmy to do ciala bez duszy I właśnie o tym mówię. Napisałeś: "jesli nie umiesz kontrolowac energi to nie przyzwiesz zywiolaka a zywiol co najwyzej". Ale jeśli nie umiesz kontrolować energii, to jak chcesz ją niby "przywołać"? no wlasnie zeby wywolac zywiol w...
2014-03-16, 17:15
Temat: Malbork, opuszczone bunkry – ciekawe zdjęcia.
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 9393

Re: Malbork, opuszczone bunkry – ciekawe zdjęcia.

Odświeżę , tzw orby są najprościej mówiąc odbiciem od kurzu lub też wilgoci.Kiedyś też myślałem że coś niesamowitego to jest.Jak znajdę to wrzucę Wam masę fotek z orbami w cegielni i na zewnątrz wieczorem przy lekkiej wilgotności.Na orbach można dostrzec twarze,znaki itp. najlatwiej wiesz jak spraw...
2014-03-16, 17:12
Temat: dziwne zjawiska
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 10814

Re: dziwne zjawiska

Napiszę to jeszcze raz (a co tam skoro umknęło). Z twoich postów wynika, że wierzysz w chrześcijańskiego boga. Czy zatem nie popełniasz grzechu śmiertelnego zajmując się ezoteryką? W końcu sama Biblia zabrania takich praktyk i to nie przez ogródek ale wprost. 1. w bibli niema nic o zabranianiu ezot...
2014-03-16, 17:10

Vampirio pisze:Hm... Mógłbym w sumie poddać cię próbie małej. Co ty na to? Nic trudnego ani wymagającego.
spoko cwaniaku jesli przejdziesz moja probe ... ;p
malutki tescik z run jest na forum;p
2014-03-16, 17:09
Temat: tresc poprawnego cyrografu - jak napisac pakt z Diablem
Odsłony: 28103

Re: tresc poprawnego cyrografu - jak napisac pakt z Diablem

1. Lucyfer i Szatan to nie to samo. A istoty o imieniu diabeł nie ma. 2. Bóg... ym... wolę się nie wypowiadać, ale może kiedyś sprawdzę, która z teorii jest prawdą. 3. Podpisanie takiego paktu w astralu jest według mnie niewiarygodne, gdyż mogłeś swoimi pragnieniami utworzyć widmo nie mające prawdz...
2014-03-16, 16:53

ja się nie spotkalem pomimo ze rzadko slucham to chetnie bym wystapil w audycji ktora mogla by otworzyc oczy wielu osobom ;p Ojej... z chęcią bym posłuchał wywiadu z Tobą. zdziwil bys się jakim ogromem danych moglbym zasypac ta audycje ;p od 7 lat "nalogowo" uzytkuje oobe ... pisze runy zaklecia tal...
2014-03-16, 16:49
Forum: Świat snów
Temat: sny, ich brak a może raczej problem gdzieś u podstaw...
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2155

Re: sny, ich brak a może raczej problem gdzieś u podstaw...

mam wrażenie że dużo ludzi na prawdę wie o czym mówi no czesc wie a reszcie się tak wydaje ;p Nie mam i nigdy nie miałem snów a może ich zwyczajnie nie pamiętam. Mam za sobą 10 lat destrukcyjnego picia a mam 29 - jestem alkoholikiem rzecz jasna w związku z tym. Przez chorobę alkoholową straciłem ws...
2014-03-16, 16:06

A moim zdaniem wystarczy, jeśli sobie po prostu zakoduje, że ta postać jest wytworem jej wyobraźni spowodowanym lękiem wywołanym przez paraliż senny. a jesli nie jest wytworem wyobrazni .... nasza energia bez wystarczajacej kontroli niejest wstanie dorownac energi postaci drugo planowych a atakujac...
2014-03-16, 16:00

Czy da się go oszukać? Hm... co rozumiesz przez diabła? Każdego silniejszego demona czy tylko Szatana? Ale przyjmując, że istota ta dysponuje wiedzą na temat przyszłości nie można jej oszukać. Natomiast można zrobić tak aby on nie wykiwał nas. diablel/lucyfer/szatan/ferrero jest tylko jeden tak jak...
2014-03-16, 15:49

propozycja

moze by jakies spotkania na antenie z osobami typu "wrozki/medium/itd " w sensie z ludzmi ktorzy maja kontakt z swiatem pozaziemskim lub z osobami o zdolnosciach paranormalnych ...
wrazie czego sam moge się umowic na wywiad xP
2014-03-15, 14:46

na paraliz senny mam kilka rad
1 . niemozesz się bac tej postaci
2.modlitwa mozesz ja pokonac

a co do kota to ma on pewne wlasciwosci ...
2014-03-09, 17:47

Nie ma takiego czegoś jak cyrograf spisany na kartce. Demon to istota niematerialna, która nie może od tak zrobić kartki z niczego. w naszym wymiarze z toba się zgodze ale jesli bawisz się w oobe lub cos wiecej to natym poziomie materia buduje się mysla .. ;p Jeśli taki byt będzie chciał uśmiercić ...
2014-02-28, 15:44
Temat: Czy wymagane jest akceptacja postów przez adminów?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 7998

Re: Czy wymagane jest akceptacja postów przez adminów?

ja tylko poruszam watki wiekszosci ktore nie uzyskaly zadnych odpowiedzi
nawet jesli uzytkownik ktory juz się nie loguje je zalozyl to sa pewnie dziesiatki osob ktore je jeszcze beda przegladac a jakbys zauwazyl to 90% moich postow wnosci "cos"
jak nie zauwazyles to otworz oczy
2014-02-28, 15:42
Forum: Magiya
Temat: Przywołanie Elementali
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 9080

Re: Przywołanie Elementali

2.jesli nie umiesz kontrolowac energi to nie przyzwiesz zywiolaka a zywiol co najwyzej Ponieważ...? Jaka jest różnica między żywiołem i żywiołakiem? Moim zdaniem jest zupełnie odwrotnie. Kontrola energii jest konieczna do przywołania żywiołu (w postaci energii), do przywołania istoty elementu już n...
2014-02-28, 15:29
Forum: Zagadki ludzkości
Temat: Obiekt zmierzający w kierunku ziemi.
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 8224

Re: Obiekt zmierzający w kierunku ziemi.

tak ale w atmosferze istnieje tlen
jak meteory wchodza spadaja to się spalaja przy wejsciu na orbite
a czy gdyby kometa wypelniona gazami weszla w orbite czy nie eksploduje ??