Znaleziono 252 wyniki

autor: Majesttic
2008-09-17, 22:19
Forum: Wampiryzm
Temat: DRACULA
Odpowiedzi: 70
Odsłony: 22819

Re: DRACULA

1) Błąd ortograficzny w ankiecie. Ortografa wywaliłem - Ivellios 2) Sama ankieta trąci straszną dziecinadą 3) Owszem wampiry organizują się w grupy, to prawda. Ale raczej są to grupy w których sobie pomagają, a nie rządzą się. Chylę czoła. Ja natomiast słyszałem, że krasnoludki tworzą podziemne met...
2008-09-17, 22:15
Forum: Off-topic
Temat: ZEITGEIST
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 530

Re: ZEITGEIST

ciekawe bo o niektórych elementach filmu czytałem już na innych portalach tak więc to nie była dla mnie nowość (mowa o WTC), ale bardzo zainteresowała mnie część o religii... :)
2008-09-15, 20:40
Forum: Życie po śmierci
Temat: duchy
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 6802

Re: duchy

adammo_t pisze:Czy duchy 'wybieraja' kto ma je widziec ? Czemu jedni widza pusty pokoj a innie ducha?

[ Dodano: 2008-03-08, 13:52 ]
Nie zapominaj że też są zbiorowe widzenie ducha...

Ale też są przypadki że duch danej osobie chce pokazać coś, lub chce pomocy od danej osoby... :)
2008-09-15, 16:50
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Dziwne Zjawisko
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 10476

Re: Dziwne Zjawisko

U siebie na osiedlu jest pewien sklep i jest na nim kamera ze światełkiem. Światełko włącza się dopiero wtedy kiedy wyczuje emitacje ciepła (człowieka psa,czegoś co oddaje ciepło). I wczoraj o póznej porze zauważyłem że światełko kilkanaście razy się zapalało. A nie przechodził nikt ani żaden pies,...
2008-09-15, 16:47
Forum: Wampiryzm
Temat: DRACULA
Odpowiedzi: 70
Odsłony: 22819

Re: DRACULA

Podobno Hrabia Dracula istniał naprawdę, ale wampirem chyba nie był :) Dracula to przydomek Vlada Tepesa III (oraz Palownik - bardziej rozpowszechniony przydomek wśród historyków), który jest faktyczną postacią historyczną, jego ojciec należał do Zakonu Smoka...dlatego też Dracula było także tłumac...
2008-09-15, 16:42
Temat: ZEITGEIST
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 530

ZEITGEIST

Szukałem na forum czy był ten temat poruszony, ale nie znalazłem...dziwne...:/

Tutaj link do owego filmu z napisami...

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... eist&hl=pl

Mianowicie mam pytanko...jakie macie opinie o tym filmie??
2008-09-15, 16:24
Temat: Proszę o poradę
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 5117

Re: Proszę o poradę

Ale widzisz niektórzy wolą sobie i innym wmawiać że woda święcona i zdrowaśki pomagają.
2008-09-13, 19:34
Temat: Proszę o poradę
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 5117

Re: Proszę o poradę

Koxman ty se po domu przejdź z wodą święconą!!!
2008-04-27, 20:17
Forum: Świat snów
Temat: Wasze koszmary senne...
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 9356

Ja zawsze mam dziwne stany tj. ból głowy, stres, strach itd. tylko jak wstanę i obudzę się i przypomnę sobie ten koszmar...lecz zanika to po kilku minutach...
2008-04-27, 20:15
Temat: Wywoływanie aniołów i innych postaci
Odpowiedzi: 106
Odsłony: 46361

Możliwe że kiedy wywołujemy ducha, i otwiera się ta "dziura" przez którą duch może przejść, może również przejść anioł lub demon...
2008-04-19, 13:22
Forum: Ciekawostki
Temat: Szympansy w Senegalu polują włóczniami
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 8575

Człowiek nie przeszkadza? I co jeszcze powiecie? Uważa się, że nie przeszkadza, bo gdy nie przeszkadza, to tego nie widać. Zauważamy, że małpa zaczęła używać włóczni, bo to jest wyraźne. Ale człowiek robi wiele złych rzeczy i może gdyby ich nie robił, to małpy używały by już broni palnej. Napewno c...
2008-04-18, 22:27
Temat: Strażnicy z Gór Sowich
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 3415

Re: Strażnicy z Gór Sowich

Heyah Słyszeliście coś o Górach Sowich?? Kiedyś na tvn oglądałem "nie do wiary" i tam właśnie było o górach Sowich...podobno w nocy można spotkać duchy Strażników jeszcze z czasów średniowiecza, grupa ze stacji tvn która nocowała w namiotach w lesie gór Sowich miała dziwny przypadek, mianowicie w n...
2008-04-18, 22:21
Forum: Ciekawostki
Temat: Szympansy w Senegalu polują włóczniami
Odsłony: 8575

Prawdziwy przykład że istnieje ewolucja, oraz że trwa nadal...może też to pokazywać że rozwój ingerencji ludzi w naturę jednak nie blokuje dalszej ewolucji...i to że nawet rozwój cywlilizacyjny nie przeszkadza w ewolucjii....
2008-04-15, 21:03
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Własnowierstwo
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2023

Własnowierstwo

http://wlasnowierca.pl/index.htm Co sądzicie na temat? Ja zgadzam się z tym...bo to nieludzkie zmuszać kogoś do czegoś, nawet w kwestii wiary...Kościół Katolicki pierze mózg małym dziecią, a rodzice chszczą je i wpisują do różnego rodzaju Ruchów Religijnych (np. Kościoła Katolickiego itp.)... Chcę p...
2008-04-13, 14:07
Forum: Kryptozoologia - nieznane zwierzęta
Temat: Saltsjobadsodjuret z Bałtyku
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 10274

ma ktoś jakieś zdjęcia, filmy??
2008-04-13, 13:50
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: Niezidentyfikowane obiekty pozaziemskie na orbicie Ziemi!
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 6840

Re: Niezidentyfikowane obiekty pozaziemskie na orbicie Ziemi

Młody amerykanin, John Lenard Walson, opracował sposób pozwalający wielokrotnie zwiększyć rozdzielczość małego teleskopu, po czym dzień i noc nagrywał i fotografował zaobserwowane przez siebie obiekty. Stworzony przez niego materiał astrofotograficzny ujawnił wiele maszyn, sprzętu komputerowego, sa...
2008-04-07, 19:21
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: Tajemnicze zjawisko
Odsłony: 9212

Re: Tajemnicze zjawisko

To jest mój pierwszy post ale do sedna. Od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi historia mojego taty (opowiedział mi o niej) Ale chce tylko zasięgnąć rady bardziej doświadczonych. Jak był w wieku około 12-14 lat to wybrał się ze znajomymi pozwiedzać teren. Gdy mieli wracać ujżeli z odległości około 3...
2008-03-21, 15:07
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: SCJENTOLOGIA
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1275

SCJENTOLOGIA

Scjentologia - to sekta założona w roku 1951 przez pisarza science fiction L. Rona Hubbarda jako alternatywa dla psychologii. http://pl.wikipedia.org/wiki/Scjentologia http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,1400 - artykuł SCJENTOLOGIA NIE JEST NIEDORZECZNA http://www.pudelek.pl/tag/scjentologia/ - tą h...
2008-03-21, 15:00
Temat: a może historyjka..
Odpowiedzi: 96
Odsłony: 2945

...i zapanował na Ziemi spokój, lecz gdy...
2008-03-02, 20:57
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: Fotka
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 6909

polikopolik pisze:xD DF też prawda ale żadnego tv pudłą tam nie widać... czyżby pan majjestic majstrował przy zdjęciach i umieszczał je tutaj?
Zdjęcie dostałem mailem od pewnej znajomej, która prosi o komantarz...