Znaleziono 7 wyniki

autor: Sekai
2011-12-12, 21:22
Forum: Życie po śmierci
Temat: Moje przeżycia.
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 7956

Re: Moje przeżycia.

Dziękuję za odpowiedzi. teraz już wyzbyłam się ekscytacji przy OOBE, wczoraj co prawda znowu czułam, jakby mój brzuch odrywał się od ciała, ale wtedy szybko zaczynałam nim poruszać, bo jak na razie, tak jak mówiła dagmara, wole zastopować, niż dzielić się z kimś swoim ciałem. jeszcze może opowie, co...
2011-12-11, 21:27

No więc przed pójściem do łóżka zazwyczaj siedziałam godzinę-półtorej na kompie, żeby się wyluzować, potem kładłam się do łóżka i siedziałam z jakieś 30-40 min, aż rodzice wyłączą telewizor, żebym mogła się skupić. wtedy odkrywałam się i przez pierwsze 15 minut wmawiałam sobie, że gdy obudzę się za ...
2011-12-11, 14:42

Też oglądałam ten film, ale już po tych stukaniach. Próbowałam sobie w tych momentach wmawiać, że nic się nie dzieje, że to tylko stuka ściana, bo jak to już ktoś wyżej napisał 'ściana żyje'. Ale to i tak nie przestawało. Jeszcze zapomniałam o najważniejszym, że przed tymi stukaniami, dokładnie to d...
2011-12-11, 00:01
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: OOBE, LD, DELTA i inne cuda - moje wieloletnie doświadczenia
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 6323

Re: OOBE, LD, DELTA i inne cuda - moje wieloletnie doświadcz

ja to tak tylko ujęłam, bo nie wiem dokładnie co trzeba zrobić, by się tego kogoś spytać, chociaż pewnie uznacie, że lepiej by się było spytać normalnie, ale nie każdy ma na to odwagę i to by było dobre rozwiązanie. mam jednak jakąś namiastkę nadziei, że może można się dowiedzieć wielu rzeczy przez ...
2011-12-10, 23:46

nie, nie mamy. co prawda mieliśmy jedną mysz, ale to było po tych skrzypieniach, jakiś tydzień temu się pojawiła i już wyniosła. psa mam, ale żeby otworzyć drzwi na górę, trzeba przejść przez jeszcze jedne drzwi, więc nawet jeśli, to Sonia na pewno nie próbowałaby otworzyć tych drzwi, bo po pierwsze...
2011-12-10, 17:29

Moje przeżycia.

Na początku może się przedstawię. Nazywam się Kasia i mam 12 lat, chodzę do 6 klasy. Od kilku lat interesuje się zjawiskami paranormalnymi, ale nigdy nie myślałam nad tym, że mogłabym je spotkać. Mieszkam w domu 2-piętrowym, lecz wcześniej mieliśmy tylko piętro, a to drugie było jako strych. Lecz po...
2011-12-10, 16:58
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: OOBE, LD, DELTA i inne cuda - moje wieloletnie doświadczenia
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 6323

Re: OOBE, LD, DELTA i inne cuda - moje wieloletnie doświadcz

Sama od paru miesięcy próbuje zrobić OOBE, bo chciałabym sobie polatać (; ale także jest ważniejszy powód, iż od 2-3 lat podoba mi się jeden chłopak, nie będę tutaj pisać co i jak, bo mniejsza z tym, ale słyszałam, że w ten sposób można pójść do drugiego człowieka i chyba 'wejść' w jego ciało i spyt...