Znaleziono 28 wyniki

autor: Maria Lilith
2012-08-13, 02:18
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Szatan
Odpowiedzi: 166
Odsłony: 48611

Re: Szatan

Ach szatan to szatan sramto... Jak ja to kocham. Gdyby tak ludzie ,którzy uważają się za chrześcijan chociaż raz w życiu przeczytali biblie to może wiedzieliby ,że szatan pełni rolę anioła oskarżającego ludzi przed Bogiem i co najważniejsze działa on na jego wyraźne polecenie i nie jest w żadnej mie...
2012-06-08, 12:32
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demona?
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 32324

Re: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demon

A mógłbyś mi ich podać troszkę więcej?
2012-06-08, 00:07

Sharp, jak do dość doświadczonej osoby w tej dziedzinie mam małe pytanie. Otóż czy jesteś wstanie mi powiedzieć , czy da się rozróżnić istotę przyzywaną z astrala od wyodrębnionej ,na wskutek przeprowadzonego przez nieodpowiednio przygotowaną psychicznie osobę rytuału ,części "JA" tej osoby ,które m...
2012-06-07, 23:50
Forum: Energia
Temat: Małe zmiany?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 5255

Re: Małe zmiany?

Skonkretyzuj pytanie pierwsze.Chodzi mi o to o żebyś powiedział o jaki typ energii ci chodzi , jakoś zdawkowo opisał tak aby nikomu nic nie sugerować i na tej podstawie przerób pozostałe pytania. Bo według mnie z takimi ogólnikami to zamiast odpowiedzi dostaniesz same ezo-bełkoty. Jeśli chodzi o py...
2012-06-06, 23:50

No cóż aby przywołać demona nie potrzebujesz ani Geocji ani innych śmiesznych książek z treściami mitologiczno-podobnymi. Kluczem do przywołania i do panowania nad demonem jest twoja silna wola anie magiczne formułki, z "pradawnych ksiąg"(nazwa demona ,rytułałów to tylko kwestie konwencji ułatwiając...
2012-06-06, 23:19
Forum: Energia
Temat: Małe zmiany?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 5255

Re: Małe zmiany?

Skonkretyzuj pytanie pierwsze.Chodzi mi o to o żebyś powiedział o jaki typ energii ci chodzi , jakoś zdawkowo opisał tak aby nikomu nic nie sugerować i na tej podstawie przerób pozostałe pytania. Bo według mnie z takimi ogólnikami to zamiast odpowiedzi dostaniesz same ezo-bełkoty.
2012-02-26, 00:34
Temat: Slenderman
Odpowiedzi: 48
Odsłony: 137526

Re: Slenderman

Chcialbym kiedys spotkac ten byt. Hmm? Czytałeś całość i oglądałeś materiały? (swoją drogą, materiały dźwiękowe BARDZO biedne, chociaż zdjęcia ciekawe). No ale cóż, akceptuję istnienie masochistów i samobójców, bo rzeczywista obrona przed takim bytem wymaga lat magicznych doświadczeń i technik kont...
2012-02-11, 23:37
Forum: Mity i legendy
Temat: Ile prawdy w Biblii
Odpowiedzi: 65
Odsłony: 31145

Re: Ile prawdy w Biblii

"Różne punkty widzenia" może i są wskaźnikami odbrązawiania niektórych postaci ale to się tyczy tylko postaci ,których działalność jest bardzo dobrze udokumentowana historycznie i ,które w swojej działalności koncentrowały się na sferze profanum. Natomiast jeśli chodzi o postacie stricte zajmujące s...
2012-02-11, 01:17
Forum: Mity i legendy
Temat: Ile prawdy w Biblii
Odpowiedzi: 65
Odsłony: 31145

Re: Ile prawdy w Biblii

Apokalipsa ,apokalipsą ale naprawdę mnie dziwi fakt iż w Nowym Testamencie jest umieszczona ewangelia św Jana ,która ma się do pozostałych ewangelii tak jak kwiatek do kożucha. Jestem trochę tym faktem zaintrygowana ponieważ na pewno znalazłoby się więcej wśród apokryfów tekstów ,które kościół mógłb...
2012-02-11, 00:45
Forum: Yoga, huna, medytacje i ćwiczenia
Temat: Mój mały problem z medytacją
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4071

Re: Mój mały problem z medytacją

czy to są kwestie minut czy może już godzin?). To zależy tylko i wyłącznie od stopnia twojego rozciągnięcia - z czasem ta pozycja stanie się na tyle naturalna, że będziesz mogła ją utrzymywać nawet trzy dni. :) Trzy dni?! To można aż tak się wprawić w rozciąganiu? Przecież to pozycja która hamuje p...
2012-02-10, 00:11
Temat: Slenderman
Odpowiedzi: 48
Odsłony: 137526

Re: Slenderman

Litości...Najpierw czarnoocy teraz to. Przecież to taka sztampowa historia ,że aż człowieka boli. Mam zamiar co jakiś czas dzielić się w tym temacie jakimiś ciekawymi informacjami, to co najbardziej Chciałbym tu wstawić, to wywiad z kimś, kto na własne oczy widział jak Slenderman porwał jego córkę. ...
2012-02-09, 20:49

Re: Mój mały problem z medytacją

Dzięki , tylko mam jeszcze jedno pytanie. Czy mógłbyś mi powiedzieć do jakiego stopnia mogę wyćwiczyć tą pozycję (w sensie ile czasu dzięki ćwiczeniom mogę w tej pozycji pozostać tak maksymalnie ; czy to są kwestie minut czy może już godzin?).
2012-01-27, 00:39
Temat: Oznaki opętania
Odpowiedzi: 88
Odsłony: 31970

Re: Oznaki opętania

A mi na osobowość mnogą, głównie ze względu na te przerwy czasowe oraz na nagłe stany przerwania świadomości. Według mnie zamiast doszukiwać się oznak opętania powinna się zgłosić do psychologa bo to może się skończyć tak ,że któregoś pięknego dnia kogoś zaatakuje lub wyjdzie z domu na chwile po buł...
2011-12-26, 22:40
Forum: Świat snów
Temat: Paraliż Senny
Odpowiedzi: 107
Odsłony: 40452

Re: Paraliż Senny

Ja nie wiem ale z moim paraliżem jest coś dziwnego ponieważ nie doświadczam go jako nagłego przebudzenia po którym nie mogę się ruszyć ale takiego ,które przychodzi nagle kiedy jestem w łóżku i kiedy wcale nie śpię. Zaczyna się on zazwyczaj od świstów ,czy tam dzwonienia, (czasami słyszę śmiech albo...
2011-12-26, 15:28

Mój mały problem z medytacją

Chciałabym poradzić w pewnych kwestiach dotyczących medytacji. Pierwszą z nich jest problem z pozycją , otóż gdy medytuje w pozycji lotosu przez pewien czas strasznie cierpną mi nogi , i nie wiem jak wyeliminować ten problem. Inną palącą mnie kwestią jest kwestia głębokiego oddychania podczas medyta...
2011-12-26, 15:17
Forum: Magia
Temat: Uroki
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 10232

Uroki

W tym temacie chciałabym poruszyć kwestie uroków. Może zacznę od historii ,która przydarzyła się pewnej osobie z mojego otoczenia. Otóż gdy była w wieku szkolnym po rutynowym badaniu kontrolnym a konkretniej po słowach lekarza jak dużo urosła dostała nagłego i ostrego bólu głowy , tak mocnego że aż ...
2011-12-25, 20:21

Czyli krótko mówiąc: opętanie to skrajna chęć zwrócenia na siebie uwagi ? Nie pomyślałbym o tym, ale w sumie, to logiczne... Niektórzy w tym celu się tną, inni ćpają, wdają się w bójki... Dobre. Jedna z lepszych wypowiedzi ostatnio :) Tak ,dokładnie w coś ten deseń, proszę zauważyć iż opętania nie ...
2011-12-22, 22:58

No cóż pierwszą rzeczą jaką chciałbym zaznaczyć jest fakt iż każdy przypadek trzeba rozpatrywać osobno z tego względu iż na pierwszy rzut oka rzeczywiście większość osób opętanych z religią miało bardzo mało wspólnego. Jednakże jeśli przyjrzymy im się bliżej możemy dostrzec w przeważającej ilości pr...
2011-12-18, 00:02
Forum: Ciekawostki
Temat: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?
Odpowiedzi: 144
Odsłony: 36881

Re: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

W żaden , parzystko-kopytne wirusy natury musiały w sposób empiryczny przekonać się ,że wraz z rozwojem techniki następna wojna może być już ich ostatnią ... Co do Hitlera , to ciężko cokolwiek powiedzieć bowiem historia już nieraz pokazała ,że to nie od człowieka zależy czy uda mu się zapisać na je...
2011-12-17, 23:46
Forum: Rok 2012 i inne przepowiednie końca świata
Temat: 21.12.2012 datą powrotu "bogów"?
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 20759

Re: 21.12.2012 datą powrotu "bogów"?

Po pierwsze trzeba się zastanowić czy są to ci sami obcy... Wszak na pewno w kosmosie istnieje wiele potężniejszych od nas cywilizacji... Po drugie dlaczego mieliby przybyć? A dlaczego przybyli do starożytnych i się im ujawnili? Oczywiście można by przyjąć że byli to inni obcy ale gdyby tak było to...