Znaleziono 5 wyniki

autor: Maktor
2013-10-26, 01:30
Forum: Ogłoszenia
Temat: Szukam ludzi do wypraw
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 6270

Re: Szukam ludzi do wypraw

Ludzie mogą być przecież z całej polski, kontakt internetowy albo telefoniczny w niczym nie przeszkadza, zawszę można wtedy raz albo dwa razy w roku zrobić zlot w jakimś miejscu i będzie fajnie, zawszę chciałem pojechać obiekt w górach sowich (Risen), wszystko kwestia dogadani i chęci niczego więcej...
2013-10-25, 11:44

Re: Szukam ludzi do wypraw

Odpowiedz na emaila którego dostałem za pośrednictwem redakcji. A jak jesteś do tego przygotowany oprócz lektur ? No więc ze sprzętu posiadam dyktafon i aparat ( kamera jest w trakcie kupna, kwestia wybrania mniej odpowiedniej, mierników nie posiadam jak na razie.) Auto i prawo jazdy jest, kurs pier...
2013-10-23, 20:35

Szukam ludzi do wypraw

Jak w temacie, poszukuję ludzi z okolic Bielska-Białej, Andrychowa, Oświęcimia, z którymi można badać zjawiska paranormalne. Interesuję się zjawiskami paranormalnymi od 10 lat, czytam, czytam i czytam, dopiero od niedawna zacząłem robić sobie wypady, ale samemu to żadna frajda. W tym roku już zrobił...
2013-01-08, 10:48
Forum: Życie po śmierci
Temat: Szukam ludzi do wypraw.
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4009

Szukam ludzi do wypraw.

Witam. Jak w temacie, poszukuję ludzi z okolic Bielska-Białej, Andrychowa, Oświęcimia, z którymi można badać zjawiska paranormalne. Interesuję się zjawiskami paranormalnymi od 10 lat, czytam, czytam i czytam, dopiero od niedawna zacząłem robić sobie wypady, ale samemu to żadna frajda.Interesują mnie...
2011-10-25, 23:04
Forum: Energia
Temat: Witam, chciał bym prosić o małą poradę jeśli można
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3418

Witam, chciał bym prosić o małą poradę jeśli można

Witam, chciał bym przywitać się z wami. To jest mój pierwszy post więc proszę o trochę wyrozumiałości. Nie wiem czy w dobrym dziale napisałem więc z góry przepraszam. Chciał bym na wstępie napisać że pisze ten post z racji pytań które mnie nurtują. Poszukuje odpowiedz na które nie znalazłem odpowied...