Znaleziono 55 wyniki

autor: ArekPTGH
2014-05-13, 21:58
Forum: Życie po śmierci
Temat: Czy w moim mieszkaniu jest duch?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3257

Re: Czy w moim mieszkaniu jest duch?

Skoro przeprowadza się Pani za jakiś czas, proponuję nie zamartwiać się tym i starać się ignorować, nie ma sensu podejmować próby kontaktu, o ile oczywiście w tym mieszkaniu przebywa inny lokator, skoro za niedługo tam Pani nie będzie, lepiej nie przyczepić sobie niepotrzebnego gościa, który może za...
2014-04-30, 06:46
Temat: Prośba o weryfikację zdjęcia - co to może być?
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 12960

Re: Prośba o weryfikację zdjęcia - co to może być?

Tym bardziej jestem zaskoczony, właśnie wysłałem maila :) Jeżeli możesz, chciałbym poznać osobę, która analizowała to zdjęcie, możesz napisać tu lub odpisać na mojego maila. Wspomniałem już w wiadomości wysłanej do Ciebie, jeżeli nic konkretnego się nie dzieje, a zjawiska te nie są częstym przypadki...
2014-04-30, 00:30
Temat: Orby
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 11926

Re: Orby

Jeżeli chodzi Ci o naturalne orby, czyli jakieś drobinki np. kurzu, to dany mikroelement musiałby być akurat w takim miejscu za, dajmy na to, kawałkiem drewna, żebym sfotografował jego połowę. Wtedy powstało by coś podobnego jak widać powyżej. Tylko po pierwsze, flesz odbija tylko najbliższe latając...
2014-04-29, 22:44
Temat: Orby
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 11926

Re: Orby

Aktualnie jedyne zdjęcia orbów, które akceptowane są przez większość badaczy to te robione bez użycia lampy błyskowej (odrzuca to automatycznie odbijanie się różnego rodzaju pyłków kurzu lub np. wilgotności) zdjęcia te robione są zazwyczaj w dzień, ewentualnie zdjęcie na którym widać poświatę (ogon)...
2014-04-29, 22:23
Temat: Prośba o weryfikację zdjęcia - co to może być?
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 12960

Re: Prośba o weryfikację zdjęcia - co to może być?

Widzę, że aż huczy :) To może trochę nasza wina. Autor tego zdjęcia skontaktował się z nami i poprosił o ocenę zdjęcia. Osoby, zajmujące się tego typu profesją wiedzą jak wygląda kurz, wilgotność, śnieg, deszcz, lub innego rodzaju rzeczy typowo naturalne, jak choćby sreberko po czekoladzie odbijając...
2014-03-26, 22:42
Temat: Dziwne zjawiska po remoncie
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2367

Re: Dziwne zjawiska po remoncie

Dopiero teraz odczytałem maila od Pana, napisał Pan na nieaktualny adres, dlatego dopiero teraz odpisuje. Jeżeli owych sytuacji nie da się w żaden sposób wyjaśnić racjonalnie, jest możliwe, że to były lokator daje o sobie znać, nie zupełnie może to być Pana zmarły członek rodziny. Niekiedy podczas z...
2014-03-19, 08:13
Temat: Nagrania
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 11568

Re: Nagrania

Właśnie sprawdziłem, zakres częstotliwości pozostaje mniej więcej na tym samym poziomie więc i tu nie ma nic ciekawego.
2014-03-19, 00:02

To oczywiste, każdy z nas słyszy inaczej, nie zmieniałem nic oprócz zwykłego czyszczenia i lekkiego zwolnienia, proszę pamiętać że w tym pliku są dwie wersje, normalna oraz spowolniona. Pierwszy dźwięk brzmi jak wdech, następnie coś w tylu "Czego", przynajmniej ja tak słyszę, następnie to samo tylko...
2014-03-18, 23:48

Nie wiem dokładnie co to jest, nie wydaje mi się, żeby to było słowo "zmęczona". Wyczyściłem i zwolniłem w programie, jedyne do czego to pasuje jak dla mnie to do słowa "CZEGO", to pierwsze to westchnienie i następnie pada słowo, ale to już chyba na siłę takie wytłumaczenie :) tutaj link: https://so...
2014-03-17, 21:28

Witam serdecznie! W pierwszym pliku ktoś mówi: "śpisz", słychać to bardzo wyraźnie, co do drugiego nagrania, nie jestem do końca pewny, czy możesz przesłać oryginalny plik na adres mailowy? (arek@ghosthunters.com.pl) Z chęcią przeanalizuje sobie ten materiał. Czy rozpoznajesz ten głos? Może jest pod...
2014-02-02, 09:41
Temat: Pomoc w wyjaśnieniu ! Duch w domu.
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2049

Re: Pomoc w wyjaśnieniu ! Duch w domu.

Witaj serdecznie, jeżeli lokatorka tego mieszkania poszukuje jakiejś pomocy i chce wiedzieć o co dokładnie chodzi, możesz przekazać jej kontakt do nas, sprawdź prywatne wiadomości. Pozdrawiam!

Arek, Co-founder PTGH
2013-09-23, 18:36
Temat: Duch w domu.
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 6117

Re: Duch w domu.

Zaśmiecamy sobie głowę każdym tematem związanym z nawiedzeniem, jeżeli następuje kontakt ze strony osoby szukającej pomocy, przeprowadzamy wstępną weryfikację, która wyklucza dla przykładu zabawy 13 letnich dzieci szukających rozrywki w internecie. Fundacja Nautilus skupia się na zjawiskach paranorm...
2013-09-23, 13:11

Nie chcę ale muszę. Sorry za off topic, Nieistotna, wiele tego typu tematów na różnych forach dyskusyjnych okazywało się prawdą i u ludzi tych zdarzały się problemy które nie dało się racjonalnie wytłumaczyć, nie martw się o naszą selekcje, do tej pory działa bardzo dobrze, a właśnie dzięki takiemu ...
2013-09-21, 02:25

Widzę, że koleżanka się ładnie zagalopowała, toż to teraz odprawiamy proces sądowy na wejściu każdej nowej osobie, traktując ją jako 13 letnie dziecko szukające rozrywki? Z takim nastawieniem to forum traci renomę, ale przecież mamy wolność słowa więc każdy może pisać co chce. @Anna.Pila Droga Anno,...
2013-08-11, 18:29
Temat: duch
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2795

Re: duch

Proponuję dowiedzieć się ile to jest "ćwierć wieku". Odpowiedź z podaniem odpowiedniego tematu kierowałem do osoby o nicku "cosmniezabija", prosiłbym o włożenie okularów i przeczytanie jego wypowiedzi, pozdrawiam.

Arek, PTGH
2013-08-11, 01:03
Temat: Duch w domu
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3297

Re: Duch w domu

Panie pomoc_evp, skoro zajmuje się Pan tą tematyką to powinien Pan wiedzieć iż każde nagranie powinno być przesłuchane przed kilka osób, minimalnie przez 3. Nie udostępnia Pan swojego dorobku więc nawet nie wiadomo czy nagrało się cokolwiek, nie wspominając już o dzieleniu tego na klasy, tak Panu mo...
2013-08-11, 00:14
Temat: duch
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2795

Re: duch

Jeżeli potrzebujesz pomocy, zapraszam do tego tematu, do każdej sprawy podchodzimy z pełną powagą i profesjonalizmem: http://www.paranormalium.pl/duchy/grupa ... t9267.html
2013-07-04, 09:28
Temat: Nawiedzony dom
Odsłony: 3928

Re: Nawiedzony dom

Witaj hamero, jeżeli jesteś zainteresowany, nasza grupa może się wybrać do Twojego domu i przeprowadzić w niej profesjonalne śledztwo, więcej informacji na priv, z racji dużej iloci żartów, przeprowadzamy pierw wstępną weryfikację, ale o tym w prywatnych wiadomościach, pozdrawiam i czekam na odpowie...
2013-06-15, 05:45
Temat: Duch w pizzerii...?
Odsłony: 3926

Re: Duch w pizzerii...?

Jeśli możesz, podeślij mi te zdjęcia na adres arek.ptgh@ymail.com Pozdrawiam.
2013-06-12, 22:51
Temat: Grupa PTGH poszukuje osób mających problemy z....
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4505

Grupa PTGH poszukuje osób mających problemy z....

Witam wszystkich serdecznie! Za zgodą administratora pragnę poinformować, że grupa PTGH - Professional Team of Ghost Hunters poszukuje osób dotkniętych problemami, które dla wielu w naszym kraju są tematem tabu lub pośmiewiskiem. jeżeli borykasz się z problemami, których nie da się w racjonalny spos...