Znaleziono 17 wyniki

autor: Hagath
2013-02-23, 12:39
Forum: Magia
Temat: Mam problem. Proszę o pomoc.
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 7817

Re: Mam problem. Proszę o pomoc.

Mój Boże, ja jestem mężatką :P Sprawa o jaką pytam to faktycznie chodzi o przyjaciela, ale jakżeby inaczej gdyby nie znalazło się tu kilka postów typu "ciężko się przyznać, że chodzi o twój problem(...)" Zresztą nie musicie mi wierzyć, nikt mnie tu nie zna, ale chyba nikt Wam nie powiedział, że jeśl...
2013-02-22, 14:25
Forum: Magia
Temat: Mam problem. Proszę o pomoc.
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 7817

Mam problem. Proszę o pomoc.

Witam, Problem, o którym chcę powiedzieć dotyczy właściwie nie mnie, ale mojego przyjaciela - nazwijmy go Mateusz. Mniej więcej od 2 lat, każdy jego związek się "rypie"... Ogólnie jest on wspaniałym facetem, bardzo odpowiedzialnym, wcześnie musiał się usamodzielnić. Jakiś miesiąc temu nasz wspólny p...
2012-07-03, 21:41
Forum: Off-topic
Temat: Gumisie czy aby na pewno nie istnieją?
Odpowiedzi: 32
Odsłony: 717

Re: Gumisie czy aby na pewno nie istnieją?

I to święte oburzenie :diabel:
2012-07-03, 21:38
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Inna historia
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 12134

Re: Inna historia

Może wydam się jakaś bez serca, nieczuła, ale słabo wierzę w Twoją historię... A ten demon przypomniał mi naprawdę dobre opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego: "Tandaradei".... Występował demon, wątek miłosny, poczytaj może się przyda...
2012-07-03, 20:57
Forum: Off-topic
Temat: Gumisie czy aby na pewno nie istnieją?
Odpowiedzi: 32
Odsłony: 717

Re: Gumisie czy aby na pewno nie istnieją?

dobreee... ale to, że znaleźli się tacy, którzy się nacieli :lol:
2012-07-02, 18:44
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Demon seksu.. SUKKUB
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 7966

Re: Demon seksu.. SUKKUB

Może wystarczy jakiś element o wyobrażeniu sukkuba? Kobieta z rogami albo kopytami? xD
2012-06-22, 23:41
Forum: Życie po śmierci
Temat: Czy to zdjęcie przedstawia ducha ?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 3547

Re: Czy to zdjęcie przedstawia ducha ?

Przy takiej jakości to mogła zobaczyć chochliki kornwalijskie ;) moim zdaniem nie ma co panikować...
2012-06-22, 23:38
Forum: Świat snów
Temat: Pomoc
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1726

Re: Pomoc

Mi to wygląda na paraliż senny. W sensie to, że widzisz tego kolesia siedzącego na Twoim łóżku i nie możesz się ruszyć, krzyknąć itp. Rzecz całkiem normalna, zdarza się, nie ma czego się bać. Brat przyjaciółki miał coś takiego raz w życiu - widział jakieś potwory, cholernie się bał i nie mógł zawoła...
2012-06-21, 19:49
Forum: Artykuły
Temat: Zombie,fikcja czy prawda?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 9684

Re: Zombie,fikcja czy prawda?

Znowu zombie apokalipsa. Zaraz mnie szlag trafi. Co to za pomysł w ogóle? Ja nie mogę już dłużej... kanibalizm, jakiego dałeś przykład, jest zjawiskiem tak starym, że ciężko tu mówić o czasach ostatecznych. Jeśli kiedykolwiek taka "apokalipsa" miałaby nadejść, to byłoby to za Imperium Majów lub w cz...
2012-06-20, 19:11
Forum: Czarna magia
Temat: Proszę o pomoc
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 20857

Re: Proszę o pomoc

Vampiro, odbiegamy od tematu.
Moje podważanie Twojego argumentu polegało na tym, że w takiej rozmowie nie da się niczego udowodnić. Wierzysz w Boga? Jak tak, to wiesz, że kiedyś za wszystko zapłacisz. Jeżeli nie, to Cię nie przekonam.
2012-06-20, 18:59

Niby koniecznie musisz umrzeć? Argument adekwatny do takiej rozmowy, gdyż nie da się go teraz podważyć.
2012-06-20, 18:52

Aha, czyli wierzysz w eliksiry i inne mroczne rytuały, a nie wierzysz w coś takiego? Strasznie wybiórczy jesteś.
2012-06-20, 18:47

Jeżeli ludzie są nie fair, to życie też jest nie fair. Podobno każdy dobry i zły uczynek kiedyś do nas wraca... Ja bym nie chciała się na tym przejechać...
2012-06-20, 18:43

I tak pozostaje kwestia tego czy to jest fair czy nie.
2012-06-20, 18:34

To raczej nie jest dobry pomysł. I jak niby ma podać mu ten eliksir? Zerwała kontakt i teraz raptem się znów z nim spotka? I co powie: cześć, już cię nie kocham, możemy się nadal przyjaźnić? A nie lepiej zachować resztki honoru?
2012-06-20, 18:18

Nie wierzę w eliksiry miłości, może słusznie, może nie. W każdym razie zastanów się bch czy chciałabyś, aby ktoś wpływał na Twoją wolę, zmuszał do czegoś czego nie chcesz. Przecież nawet gdyby takie eliksir istniały, to jest to ingerowanie w wolną wolę kogoś kogoś ponoć się kocha.
2012-06-10, 18:34
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: Paranormalium poszukuje redaktorów!
Odsłony: 24969

Re: Paranormalium poszukuje redaktorów!

Witam! Ja też zgłaszam swoją kandydaturę ;> znam niestety tylko angielski na poziomie B2, więc nie wiem czy podołam.