Znaleziono 7 wyniki

autor: msaw24
2011-07-19, 21:57
Forum: Życie po śmierci
Temat: proszę Was o pomoc.
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 10806

Re: proszę Was o pomoc.

no i tym postem pokazales jaka z Ciebie infantylna osoba o ile wiesz co to w ogole oznacza. Szkoda słow i czasu na takich ludzi jak Ty wiec prosze grzecznie abys nie pisal.
2011-07-18, 18:47

skoro napisalam to tutaj to chce zachowac anonimowosc proste i logiczne... Wy mnie nie znacie.. chcialam się doradzic ludzi, ktorzy maja z takimi rzeczami stycznosc, to nie jest cos co się przytrafia kazdemu, ludzie w to nie wierza i ja się im nie dziwie nigdy czegos takiego nie mieli nie slyszeli n...
2011-07-12, 17:22

Przesłyszenia 3 razy ciągu 2 lat? w godzinach 1-4 w nocy? no rzeczywiście na pewno mnie sąsiedzi wołali;] Wymyślona? Możesz tak sadzić, wiem co słyszałam i dlatego tu napisałam. Moja mama poszła do niej jakieś pół roku temu, bo sama z resztą mi nie uwierzyła i nawet nie pytała się o to, ta pani sama...
2011-07-02, 12:17

Dziekuje Wam slicznie... ale poslucham się Amaranth.. napisalas tak jakbys mnie znala od lat nie podejme się niczego jestem zbyt cienka na takie rzeczy dziekuje za pomoc nie bede się rozpisywac bo to nie ma sensu... podjelam decyzje.
2011-06-28, 00:40

moze to zabrzmi glupio i jak naciagane... zeszlam teraz do kuchni po glupia kanapke rodzice spia bylam sama znowu ktos mnie zawolal ten sam glos co wczoraj nigdy dwa razy pod rzad to się nie zdarzalo... kto to do cholery jest?
2011-06-28, 00:12

Ale tak jak wspomnialam ciagnie mnie starsznie do tego tylko nie wiem kto moze do mnie przyjsc
2011-06-27, 23:22

proszę Was o pomoc.

Już wcześniej mialam dziwna sytuacje mianowicie wrocilam pozno do domu, wszyscy juz spali a ja w ogole nie bylam zmeczona nic a nic polozylam się do lozka i zaczelam się gapic w akwarium i nagle ktos mnie zawolal po imieniu.. nie musze mowic jaka byla moja reakcje wystrzelilam jak torpeda do mamy;P ...