Znaleziono 4 wyniki

autor: Calmayn
2012-12-05, 21:50
Forum: Czarna magia
Temat: do znawców tematu - prośba o konsultację ("ręka Glorii")
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3294

Re: do znawców tematu - prośba o konsultację ("ręka Glorii")

Etymologicznie "hand of glory" wywodzi się od francuskiego "main de gloire" (a to z kolei od "mandaglore" czyli mandragory, która była ceniona przez okultystów i nie tylko). "Gloire" oznacza cześć, chwałę, ale także blask, świetlany krąg. Właściwym wydaje się więc tłumaczenie "ręka glorii" czy też "...
2012-03-24, 00:10
Forum: Prośba o wróżbę
Temat: Prośba o wróżbę nr 1 - Calmayn
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1212

Prośba o wróżbę nr 1 - Calmayn

Witam, mam parę pytań: 1) Dostanę się na wymarzone studia? Poradzę sobie na nich? 2) Jak będzie wyglądał w najbliższej perspektywie mój związek? Czy obecny problem jest przejściowy, czy w przyszłości jeszcze się pojawi? 3) Czy droga rozwoju jaką obrałam jest tą właściwą? Angelika 22/06/1993 Z góry d...
2011-06-27, 12:30
Forum: Energia
Temat: Aura znaczenie, problem, dylematy..
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 11736

Re: Aura znaczenie, problem, dylematy..

Dziękuję za odpowiedź. Czyli jak spodziewamy się potwora, to raczej kwiatków nie zobaczymy, dobrze zrozumiałam? Wydaje mi się, że taki negatywny odbiór został spowodowany nastawieniem obserwatora, który od razu spodziewał się zobaczyć coś skrajnie różnego od niego, a więc potencjalnie złego. I weź t...
2011-06-24, 11:23
Forum: Energia
Temat: Aura znaczenie, problem, dylematy..
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 11736

Re: Aura znaczenie, problem, dylematy..

Mam pytanie do tematu - rozumiem, że każdy postrzega aury trochę inaczej, w formie najbardziej mu odpowiadającej, ale czy możliwe jest, że przy pracy z tarczami i z energią w ogóle widzę aurę jako pole o jasnym, pozytywnym kolorze i płynnej, lekkiej konsystencji (tak mniej więcej mogę to opisać), a ...