Znaleziono 5 wyniki

autor: Kamil85
2011-08-07, 20:27
Forum: Życie po śmierci
Temat: Odwiedziny
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 3737

Re: Odwiedziny

Nawet nie myślę żaby zabierać się za wywoływanie! Niedawno miały miejsce dwa dziwne zdarzenia które pewnie były tylko wytworem mojej wyobrażani zaraz po położeniu się spać ok 2 w nocy nagle bez powody podniosłem się i spojrzałem na fotel i mógłbym przysiądź że widziałem tam właśnie moją mame po czym...
2011-06-18, 14:06

Re: Odwiedziny

Znajomy polecił mi książkę która podobno ma mi dać odpowiedzi na moje pytania są to Rozmowy Ze Śmiercią
trochę wczoraj zacząłem ją czytać i jeśli by wierzyć w to co jest tam napisane no to nie ma się czym martwić
ale czy wierzyć?
2011-06-16, 17:06
Temat: Dziwna sprawa.
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 7361

Re: Dziwna sprawa.

Mam też coś ciekawego w tym temacie Mama zmarła w piątek w środę pojechała do szpitala a w nocy z wtorku na środę moja babcia twierdzi że widziała moją mamę w oknie i była jak to ona określiła bielutka jasna i był tam mężczyzna który ją podtrzymywał pod rękę właśnie pod rękę odprowadzałem mamę do sz...
2011-06-16, 16:09

Odwiedziny

A więc chodzi o to że przez lata nasłuchałem się trochę od rodziny o odwiedzających ich zmarłych krewnych postaciach w drzwiach czy siadaniu na łózko, cieniach i po śmierci mojej mamy jakby to głupio nie zabrzmiało prosiłem ją o taką wizytę i nic czy powodem może być to że mama wiedziała że baje się...
2011-06-15, 20:24
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Witam
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 82

Witam

Jestem Kamil 25 lat z Zabrza Moje zainteresowanie zjawiskami paranormalnymi zaczęło się od kultowego Maćka Trojanowskiego ale ograniczało się one jedynie do programów w TV A teraz związku z niedawną śmiercią mojej Mamy postanowiłem trochę bardziej zagłębić się w ten temat szczerze to nie wiem na co ...