Znaleziono 4 wyniki

autor: Adept_Kornel
2013-10-03, 03:08
Forum: Życie po śmierci
Temat: Dwie dusze.
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2608

Dwie dusze.

Witam was serdecznie. Jestem częstym czytelnikiem forum, także od dawna poszukuję prawd o otaczającej mnie rzeczywistości. Od półtora roku pracuję nad opowiadaniem, które pomogłoby mi zrozumieć pewne aspekty dotyczące "tamtego" świata, energii umysłu, bytów niematerialnych i posiadania duszy. Na raz...
2011-10-10, 01:22
Forum: Energia
Temat: Poradnik Dla Początkujących
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 8671

Re: Poradnik Dla Początkujących

Witam ponownie. Stosowałem się długo do zalecenia izolacji od pijawek (jeśli nazwałem je źle, proszę mnie poprawić). Do pewnego czasu skutkowało, nawet osiągnąłem zamierzone efekty (zdałem do następnej klasy, mimo że wcześniej nie było perspektyw w tym kierunku). Jednak otoczenie zauważyło moją izol...
2011-08-01, 01:52
Temat: Szczyt energetyczny.
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1789

Szczyt energetyczny.

Witam. Jestem początkującym "adeptem" sztuki manipulacji energią PSI (jeśli można ją tak nazwać, bo można spotkać różne określenia). Dawno, dawno temu w dzieciństwie miałem prorocze sny, które spełniały się dosyć często. Potem nastał okres dojżewania i jakoś zapomniałem o tym fakcie. Kilkukrotnie w ...
2011-05-07, 02:55
Temat: Poradnik Dla Początkujących
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 8671

Re: Poradnik Dla Początkujących

Witam Pierwszy post, wypada się przywitać. Mam pewne pytanie. Otóż od pewnego czasu mam problemy z wyrzucaniem z siebie negatywnej energii. Czy istnieje sposób na to aby jakoś przekształcić złą energię w dobrą ? Są na to jakieś ćwiczenia ? Wiem że medytacja to podstawa i nawet myślałem że warto spró...