Znaleziono 13 wyniki

autor: MAG_AZOTUS
2011-05-03, 02:48
Forum: Magia naturalna
Temat: Magia seksualna
Odpowiedzi: 80
Odsłony: 44896

Re: Magia seksualna

<t>Pojecie magia i seksualna to tylko hasła i nic więcej. Tej wiedzy nie znajdziecie pod tymi haslami o jakiej marzycie. ta wiedza jest dostepna w ukrytych tajemnicach takich ścieżek duchowego rozwoju jak Yoga, chi-kung, kabała, sufizm hermetyzm egipski itd. kazda ściezka wypracowywała swoje metody ...
2011-05-03, 02:12
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: Co myślicie o teozofii?
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 4684

Re: Co myślicie o teozofii?

że Marks użył ateizacji do satanizacji bo bez Boga łatwiej jest trafić na tę scieżkę, to tylko moja osobista uwaga. Bez Boga nie trafisz na diabła, bo to uzupełniające się postacie. Jeżeli jesteś dobrym człowiekiem to niezależnie od religii (lub jej braku) będziesz podążać dobrą ścieżką. Odpowiem c...
2011-05-03, 01:07
Forum: Teorie Konspiracyjne
Temat: Teorie spiskowe
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 7417

Re: Teorie spiskowe

Nie ma teorii spiskowych sa tylko praktyki spiskowe. Co ludzie nie wiecie, że w kazdej firmie która zatrudnia wiecej niz 2 ludzi są spiski (mam na mysli kliki). Już w pzredszkolu przedszkolaki spiskuja pzreciwko paniom pzredszkolankom, uczniowie spiskuja przeciwko nauczycielom (czyż wagary to nie na...
2011-05-02, 23:03

Proszę, proszę, Karol Marks był w loży satanistycznej a jego zadaniem była satanizacja społeczeństwa. ;) Mogę prosić o wyjawienie źródeł z których masz te informacje? Cytat: Zatrzymując się na chwilę przy postaci Karola Marksa, warto podkreślić, że zarówno on , jak też jego poprzednik Weishaupt dek...
2011-05-02, 22:40
Temat: Wizualizacja i aura
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 3869

Re: Wizualizacja i aura

<t>trzeba by zadać sobie pytanie jaki związek z wizualizacją i widzeniem aury ma nasza wyobraźnia. Otóż widzimy wszyscy pzrez ekran naszej wyobraźni, dlatego w ściezkach starożytnych niezwykle wielka wagę przywiązywano do pracy z wyobraźnią i nie wizualizacja v była celem czy widzenie aury, lecz zbl...
2011-05-02, 19:56
Forum: Rozwój duchowy
Temat: Od czego zacząć
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 7937

Re: Od czego zacząć

mimo iż to mój pierwszy post zdążyłem postąpić pierwsze kroki ku czarom,medytacji i otwieraniom czakr Tutaj moje pytanie od jakiej czakry zacząć od podstawowej czy to bez różnicy?? Eeee na Twoim miejscu nie zabieralbym się za czakry:| To dla mnie glupota... mozesz sobie krzywde zrobic:/ Jak chcesz ...
2011-05-02, 15:27
Temat: Ataki Astralne
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 8614

Re: Ataki Astralne

Najlepsza do obrony przed światem astralnym jest własna postawa, techniki potem, po co techniki, jak czlowiek nie ma postawy nieugietej i jednoznacznej.
2011-05-02, 15:20

Teozofia szczególnie w wydaniu Bławackiej tylko do pewnego momentu jest wiedza obiektywną. Mało kto wie, że Bławacka była w jednej loży satanistycznej z Karolem Marksem (tak, tak nie przesłyszeliscie się). Bławacka także pzrebywała w ameryce półniocnej gdzie była terrorystką i podkładała bomby, była...
2011-05-02, 15:06
Temat: Praktyczne metody wywoływania miłości
Odpowiedzi: 99
Odsłony: 28234

Re: Praktyczne metody wywoływania miłości

Dawno się tak nie uśmiałem jak po przeczytaniu tych bzdetów.
2011-05-02, 15:02
Temat: Jak to wytłumaczyć?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 3591

Re: Jak to wytłumaczyć?

Śmieszy mnie to jak ludzie nie mający pojęcia o magii = profani, jak maja jakieś maleńkie przebice ze strony innego wymiaru, podniecaja się tym i sądzą, że to cos wielkiego, te zjawiska sa jak najbardziej naturalne dla każdego czlowieka i ich funkcja jest taka, przypominają nam, że istnieje inna rze...
2011-05-02, 14:05
Temat: "Myślę Więc Jestem". Myśl - to co czyni nas ludźmi.
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3091

Re: "Myślę Więc Jestem". Myśl - to co czyni nas ludźmi.

Naiwny, który tak uważa, bowiem trzeba sobie zadać pytanie, co to jest myslenie i na czym ono polega zanim zacznie się rozważanie dalsze! Co nie jest mysleniem i co nam, się wydaje co jest mysleniem, a w rzeczywistości nim nie jest.
2011-05-02, 14:01
Temat: wahadełko - zdolności
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2416

Re: wahadełko - zdolności

robilam sobie test na biowitalnosc i na wrazliwosc radiestezyjna. powtarzalam go kilka razy i zawsze biowitalnosc w skali Bovisa (do 8000) wychodzila mi 17000!? wrazliwosc aktualna zas za 1. razem kolo 120 (ale zapomnialam zdjac zegarka z reki;)), ale gdy spytalam o moja prawdziwa wrazliwosc (podob...
2011-05-02, 13:26
Forum: Rozwój duchowy
Temat: Poszukiwanie Opiekuna
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 13517

Re: Poszukiwanie Opiekuna

Błąd początkujących polega na tym, że wchodzą w techniki bez przygoptowania, a także bez wsparcia, to tak jak skoczyc do głębokiej studni bez linki zabezpieczającej, kto Was stamtąd potem wyciągnie? Nie wystarczą dobre chęci, potrzebne sa określone umiejętności, które opierają się na wyp[racowanych ...