Znaleziono 8 wyniki

autor: Virtualis
2011-04-12, 21:45
Forum: Życie po śmierci
Temat: Dziwna sprawa.
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 7082

Re: Dziwna sprawa.

Ale dlaczego on ukazał się akurat mi i co miałam rozumieć przez jego przyjście?
2011-04-11, 00:16

Pierwszy raz to było w 1998r, a ten drugi to jakoś 2006 albo 2007r. Od tego czasu nic się nie wydarzyło i żadnych zjawisk też nie było.

-- 2011-04-11, 21:18 --

Dobrze więc, skoro to był ten "Doppelganger" to powiedzcie mi skąd się takie coś bierze i w jakim celu przychodzi.
2011-04-10, 23:45

Tak, jestem pewna, że to był wtedy mój mąż. Ja spojrzałam pierwsza na ta zjawę, syn zobaczył moją przerażoną minę i energicznie się obejrzał po czym spojrzał na mnie i zadał to pytanie. W tym momencie ja byłam przodem do zjawy. Mąż jest jedynakiem. Druga sytuacja miała miejsce w grudniu ok godz 20te...
2011-04-10, 23:03

Wydarzyło to się ok godz. 21szej, mąż już pojechał na nockę, a ja wykąpałam syna (miał wtedy 4 lata), światło świeciło się tylko w łazience, drzwi od łazienki były szeroko otwarte, w momencie gdy zapinałam guziki przy piżamce syna "mąż" przeszedł szybkim krokiem z pokoju do kuchni, spojrzałam przera...
2011-04-10, 20:45

Przed tym wydarzeniem i po tym wydarzeniu w domu nic dziwnego się nie działo, a co do tego że to zjawa podobna do męża to wątpię w to, ponieważ wyglądał identycznie ( miał te same rzeczy, nawet włosy miał takie same :P ). Tak więc ktoś podobny odpada.
2011-04-10, 20:21

Powiem tak, owszem to rzeczywiście wydaje się być nieprawdopodobne ale co do Twojej opinii: - mąż był w domu: męża na 100% nie było w domu, ponieważ w tym momencie był w pracy, - przemęczenie: mogłoby to być wytłumaczenie, lecz jak już pisałam wcześniej nie tylko ja to widziałam w tym samym momencie...
2011-04-10, 19:56

Witam. Cieszę się że ktoś odpisał. Otóż widziałam ducha mojego męża jak przechodził z pokoju do kuchni, nie zdziwiłoby mnie to gdyby nie to że mąż w tym momencie był w pracy. Zastanawiałam się nad tym czy to było naprawdę i wydaje mi się że tak, ponieważ syn również widział to samo co ja ( stał wted...
2011-04-10, 19:07

Dziwna sprawa.

Mam do Was takie dziwne pytanie. Czy można zobaczyć ducha żyjącej osoby? Jeśli tak to co to właściwie oznacza? :shock: