Znaleziono 161 wyniki

autor: amaranth
2011-07-14, 00:36
Forum: Życie po śmierci
Temat: proszę Was o pomoc.
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 10755

Re: proszę Was o pomoc.

Hanah Montana to idolka dziewczynek. Z postu Użytkowniczki wynika, że jest osobą dorosłą. Nie wydaje mi się, że chce się wyróżnić. Z jej wypowiedzi wynika, że jest przerażona. Umył płata figle...no cóż..nie pisała, że przytaczane wydarzenie miało miejsce, gdy była pod wpływem jakichkolwiek substancj...
2011-07-12, 20:06

msaw24: nie przejmuj się niektórymi komentarzami..Twoja reakcja potwierdza to, co pisałam..jesteś wrażliwą osobą. Przyznaję Ci rację: w niektórych postach rzeczywiście użytkownicy zbyt szybko ocenili, że coś Ci się przywidziało. Jedni komentują pewne rzeczy delikatnie, inni..tak ostrzej...Rozumiem.....
2011-07-10, 19:31
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demona?
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 32369

Re: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demon

Ridarah27: instrukcję obsługi demona znajdziesz w Goecji: przywołanie, odwołanie, pieczęcie. Z ciekawości warto poczytać. Przywoływać...nie polecam.
2011-07-10, 13:12
Forum: Paleoastronautyka
Temat: Fakty i Mity - Paleoastronautyka
Odpowiedzi: 140
Odsłony: 59001

Re: Fakty i Mity - Paleoastronautyka

Teraz nie.....Jak było w pierwszej połowie XX-go wieku -nie wiem. Druga hipoteza dotyczyła zbiorów prywatnych....
2011-07-10, 11:29
Temat: Przyłęk - nawiedzona szosa?
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 14641

Re: Przyłęk - nawiedzona szosa?

Na kursie prawa jazdy mój instruktor poruszył kiedyś problem żył wodnych. Był przekonany, że ich nagromadzenie w niektórych miejscach sprzyja wzrostowi liczby wypadków komunikacyjnych
2011-07-10, 11:19
Forum: Paleoastronautyka
Temat: Fakty i Mity - Paleoastronautyka
Odpowiedzi: 140
Odsłony: 59001

Re: Fakty i Mity - Paleoastronautyka

Pewnie użyto tuszu lub atramentu. Uczony miał pewnie wiele rzeczy w swojej kolekcji. Być może ta czaszka była kiedyś w jakimś muzeum i stąd data ujęcia jej w spisie eksponatów.....a może jest to data znalezienia czy kupienia jej......to moje przypuszczenie tylko
2011-07-09, 22:49
Forum: Medycyna niekonwencjonalna i uzdrawianie
Temat: Msza o uzdrowienie ojca Witko
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 86453

Re: Msza o uzdrowienie ojca Witko

Chantelle: dlaczego mnie to nie dziwi? Reakcja skostniałego umysłu: wyjść, udawać, że nie ma pytań, uciekać przed istotnymi pytaniami, nie dociekać. Może myślenie dla niektórych też jest grzechem? Filmik bardzo trafnie ukazuje poglądy wielu...znanych mi osób... :lol:
2011-07-09, 19:19
Forum: Medycyna niekonwencjonalna i uzdrawianie
Temat: Msza o uzdrowienie ojca Witko
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 86453

Re: Msza o uzdrowienie ojca Witko

Wcale nie dziwi mnie fakt, że ludzie na takich mszach mdleją. Jeżeli jest pełen kościół wiernych, wśród nich ludzie słabi i chorzy, to nie trudno o zasłabnięcie. Na ile są to uzdrowienia, na ile autosugestia...zastanawiam się nad tym...Wiara czyni cuda. Jest to dobre, że ludzie bardzo chorzy mają na...
2011-07-07, 18:01
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: Jak kontrolować LD? Proszę o pomoc.
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 5216

Re: Jak kontrolować LD? Proszę o pomoc.

Ja odsyłam tylko wtedy, gdy inne metody zawiodą, a istniejący stan rzeczy skutecznie dezorganizuje życie takiej osobie
2011-07-06, 23:16
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Paruzja ponowne przyjście Jezusa Chrystusa
Odpowiedzi: 63
Odsłony: 28163

Re: Paruzja ponowne przyjście Jezusa Chrystusa

No cóż....czasem pozory mylą. Na zewnątrz wszystko wydaje się ok, a gdy coś drastycznego wydarza się, znajduje się przyczynę takiego, a nie innego zachowania. Można być samotnym i opuszczonym wśród ludzi i to najbliższych, można być szczęśliwą na pozór żoną, bardzo dyskretnie maltretowaną przez kult...
2011-07-06, 22:59

Nie wiem, ile znasz osób z tym problemem, ale ja z doświadczenia zawodowego wiem, że są ludzie, którzy mieli tak duże problemy, że w końcu pomoc specjalisty okazuje się nieodzowna. Nie kwestionuję tego, że istnieje możliwość, jak to nazywasz, wyuczenia się technik kontroli fabuły snu, ale....nie każ...
2011-07-06, 03:14
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Paruzja ponowne przyjście Jezusa Chrystusa
Odpowiedzi: 63
Odsłony: 28163

Re: Paruzja ponowne przyjście Jezusa Chrystusa

A ja to nazywam zagubieniem w świecie i efektem prania mózgu przez sekty. Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że osoba silna psychicznie, mająca przyjaciół i rodzinę padnie ofiarą " religijnych" manipulantów. Najczęściej są to osoby w kryzysie, czujące się samotne, opuszczone. Wiele osób-ofiar s...
2011-07-06, 00:25

No cóż...uważam, że taki niepokój psychoruchowy i bicie się podczas snu jest dość męczącym ją objawem. Dagmaro, wczytaj się w pierwszy post Użytkowniczki: ona tego nie próbuje. Z czego ma rezygnować? Napisała, że "to przychodzi samo". I to właśnie skłoniło mnie do poinformowania jej, że takie poradn...
2011-07-03, 22:23

W razie niepowodzenia zawsze zostaje Poradnia Leczenia Zaburzeń Snu. Takie poradnie istnieją np. na terenie akademii medycznych. Nie stosuje się tam tylko farmakoterapii.
2011-07-03, 22:19
Forum: Egipt
Temat: Prawda na temat eschatologii egipskiej i Księgi Umarłych
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 7618

Re: Prawda na temat eschatologii egipskiej i Księgi Umarłych

2-3 lata temu na kanale wówczas Discovery World i trochę na National Geografic był emitowany cykl programów na temat dynastii faraonów, sztuki egipskiej, kobiet faraonów i życia zwykłych Egipcjan. Materiał filmowy obszernie komentował znany profesor egiptologii Zachi Hawas. Ja obejrzałam z ciekawośc...
2011-07-03, 11:13
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Książki na temat demonologii i demonolotarii
Odsłony: 6377

Re: Książki na temat demonologii i demonolotarii

Goecja jest the best. Jest w necie antykwariat z bardzo ciekawymi pozycjami i księgarnia. Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do mnie na PW, to podam Ci namiary. Na Forum nie można tego robić. Próbowałaś uzupełniać posiadane już wiadomości w necie? Wpisujesz np. imię demona i wyskakują Ci informacj...
2011-07-01, 17:34

Vampirio: przeczytaj pierwszy post tej użytkowniczki. Podała swój wiek, jest dorosłą osobą i dlatego uznałam, że bardzo się boi i przy takim poziomie lęku lepiej będzie, gdy przestanie o tym myśleć i zajmie się zupełnie czymś innym.
2011-07-01, 00:34
Forum: Energia
Temat: Otwieranie czakry 3 oka
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 18384

Re: Otwieranie czakry 3 oka

Zgadzam się.....Koszmary, bóle głowy i nadmierna empatia potrafią skutecznie zatruć życie.....Zachowanie równowagi w rozwoju czakr pozwoli Ci tego uniknąć.
2011-07-01, 00:17

Zdecydowanie odradzam zajmowanie się tym problemem przy takim nastawieniu lękowym. Zobaczcie, Użytkowniczka coś usłyszała i uciekła do matki. Ona zwyczajnie się tego boi. Najpierw należy wyciszyć emocje, potem poobserwować własne reakcje na to "zjawisko", a potem dopiero działać/lektura, kontakt z k...
2011-06-29, 02:06

msaw24: zaczęłabym od wyciszenia emocji. Czytając Twoje posty mam wrażenie, że jesteś wręcz rozdygotana emocjonalnie. Jeżeli rzeczywiście masz dar, to co? Możesz go używać lub nie. Wcale nie musisz tego robić. Korzystanie z jakiegokolwiek daru wymaga spokoju i skupienia. Wróżka - dość sceptycznie od...