Znaleziono 93 wyniki

autor: Schnappi
2009-03-02, 02:55
Forum: Kryptozoologia - nieznane zwierzęta
Temat: Ci, co widzieli Chupacabrę...
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 4893

Re: Ci, co widzieli Chupacabrę...

Faktem jest przecież, że zwierzę nieznanego zeologom gatunku, "wysysa" tamtejszym farmerom kozy i inne zwierzęta domowe. Faktem? Faktem jest, że zwierzęta są zabijane i tracą krew ale czy sprawcą jest "zwierzę nieznanego zoologom gatunku" - to ani trochę, to tylko przypuszczenia, podobnie jak co do...
2009-02-01, 02:30
Temat: Niezidentyfikowane stworzenie sfotografowane w Argentynie
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 50909

Re: Niezidentyfikowane stworzenie sfotografowane w Argentynie

Wygląda to troche jak jakiś szarańczak w czasie lotu/skoku, tylko odwłoka brakuje...:?
2007-07-27, 15:29
Temat: Morskie stworzenia(mniejsze i większe)
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 4831

Ale to: http://www.youtube.com/watch?v=RZq3Ox1WusI , to nie wiem co to, ale jestem prawie pewny że jakaś plastikowa zabawka :D Wcale nie jest z plastiku, to jak najbardziej prawdziwa ryba z rodzaju Rhinobatos, spokrewniona z rekinami i płaszczkami, popularnie zwana rochą, z której ktoś dla sensacji...
2007-07-26, 20:47

Zauwazyłem, że wszystkie dziewczyny interesujące się kryptozoologią strasznie przepadają za tym krakenem...aż taki jest przystojny?????;p Ale jego fot raczej nie mogłaś widzieć, raczej zdjęcia kałamarnicy olbrzymiej/gigantycznej, a kraken to wg mnie tylko legenda oparta właśnie na obserwacjach kałam...
2007-06-05, 19:23

Neron pisze:właśnie obejrzałem i zauważyłem brak głośnego ostatnio wężowidła.
Chyba chodziło Ci raczej o wstęgora(rybę) lub wstężniaka(bezkręgowca)....? :)
2007-04-14, 21:37
Temat: Paranormalne węże?
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 10306

taki temat mozna snuc o wszystkim, kotach psach szczurach koniach muchach czy chomikach. święta prawda... wąz nie posiada wystarczajaco rozwinietego mózgu zeby nawet miec jedna "nature" one reaguja (jesli chodzi o uproszczenie ) bodziec=reakcja . Pisze tak dla zasady: nie można popaść w skrajność, ...
2007-03-16, 20:38
Forum: Świat snów
Temat: Co Wam się ostatnio śniło?
Odpowiedzi: 1562
Odsłony: 324504

Ja miałem dzisiaj kompletnie bezsensowny sen, nie dość, że dokładnie go nie pamiętam, to jeszcze mam dziwne wrażenie, że tylko mi się śniło, że miałem ten sen! A było tak: byłem z rodzicami i z kolegami w jakiejś ciemnej spelunie...na półkach przy barze były jakieś butelki z alkoholami, nie wiem ską...
2007-03-11, 21:05

Ok , jednak nie powiedziałabym ze to jest błogosławienstwem. Z postawnego powabnego ,budzącego żądze samca pozostało tylko wspomnienie pełzające w prochu. eee..nie do końca rozumiem, o co Ci chodzi z tym powabnym samcem... :P czyżby jakieś niespełnione fantazje? ^^ Ino jeden: Ile razy mam powtarzać...
2007-03-11, 15:39

Joela, przeczytałaś mój poprzedni post? :)
To może przeczytaj jeszcze raz, zwałszcza jego ostatnie zdanie.
2007-03-10, 19:15

Jejciu.... Zwierzęta, w odróżnieniu od ludzi nie mogą mieć ,,dobrej" lub ,,złej" natury . :) Twierdzenie, że wąż może mieć ,,tę drugą złą naturę" to antropomorfizowanie go, czyli nadawanie mu cech ludzkich, a tak nie powinno się robić. Węże to z pewnością jedne z najlepiej przystosowanych zwierząt, ...
2007-02-23, 00:46
Temat: Nagranie schwytania małego krakena (3,5 m)
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 9967

http://www.cryptomundo.com/breaking-news/colossalsquid

Dość związane z tematem - największa kałamarnica kolosalna, jaką kiedykolwiek udało się schwytać, 10 m długośći i 450 kilo. :)
2007-02-17, 02:57
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Nautilus
Odpowiedzi: 79
Odsłony: 193301

ale pracownicy lotniska wiedzą swoje! Znamy ten "fenomen atmosferyczny" bardzo dobrze. Poniżej jedno ze zdjęć z naszego archiwum pokazujące ten fenomen w pełnej krasie. Tak! Nikt nam nie wmówi, że czarne jest czarne, a białe jest białe! :D :lol: ..wybaczcie...ale nie mogłem się powstrzymać..... Cie...
2007-02-05, 22:11
Forum: Świat snów
Temat: Co Wam się ostatnio śniło?
Odpowiedzi: 1562
Odsłony: 324504

Ja miałęm dzisiaj dwa sny, właściwie jakby jeden wnikał w drugi, pierwszy byłw miarę normalny, choć dziwny, a drugi....porąbany jak zwykle. W pierwszym, miała zaginąć siostra mojego kolegi, tzn. miała po prostu zniknąć idąc drogą, prowadzącą do drogi prowadzącej do jej domu ( :P ). Potem był drugi s...
2007-02-03, 23:54
Temat: Na tropie wilka tasmańskiego.Czy żyje do dziś?
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 11621

Wilk tasmański (workowaty) jest torbaczem - tak naprawdę nie jest spokrewniony z wilkiem ani innymi psowatymi, lecz na zasadzie równoległej ewolucji upodobnił swój wygląd do wilka, ponieważ w Australii, gdzie niemal w ogóle nie ma ssaków łożyskowych, jakies zwierzę musiało zastąpić wilki w niszy eko...
2007-01-29, 01:17
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: Watykan: Istoty pozaziemskie to stworzenia boże
Odpowiedzi: 76
Odsłony: 26871

michal77 pisze:no i te kosmiczne dziewczyny :)
Zwłaszcza, jeśli będą takie jak Szymuś Majewski na gali Miss World....... :lol: :lol: :lol:
2007-01-28, 22:09

Hmm.....jaszczurka murowa jest mimo wszystko bardzo podobna do występującej u nas żyworódki (Zootoca vivipara), samce obudwu gatunków mają czerwony lub łososiowy brzuch z czarnymi plamami, i podobne ubarwienie grzbietu.....hmm....a napewno to nie była żyworóka?? :?:...z drugiej strony muróka występu...
2007-01-25, 15:30

A ja naprzykłąd widziałem jaszczurkę zieloną (Lacerta viridis)...w samym centrum Polski! N pewno nei był to samiec zwinki - był to piękny, ciemnozielony z błękitnym podgardlem i granatową głową sameic jaszczurki zielonej, która jeśli w ogóle występuje u nas, to wg tych ,,mądrych" tylko w Beskidach.....
2007-01-24, 00:55
Temat: dziwne węże
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 9415

Co do tej ,,mojej: żmiji wodnej...to myślę, że to po prostu wymysł i żart mojego kolegi.... Dość częste są też opowieści o skrzydlatych wężach, pochodzace min. z obszaru Serbii, ale zapisy o nich pochodzą też z Polski. Najprawdopodobniej były (i są) to właśnie po prostu zrzucające wylinkę węże, zrzu...
2007-01-20, 20:37
Temat: Wąż morski z Gloucester
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 3565

no dobra... no początek trzeba wspomnieć że została wykonana fotografia tego zwierzęcia (pażdziernik 1937).wyciągnięto go z brzucha kaszalota na stacji wielorybniczej Naden Harbour w Vancuver.I jak zwykle ten szam powtarzający się opis głowa podobna do końskiej,ciało wężowe płetwiwy ogon z rdzeniem...
2007-01-18, 18:13
Temat: Chupacabra
Odpowiedzi: 799
Odsłony: 205594

Co do mojego wcześniejszego posta, w którym napisałem, że te wszystkie ,,dziwne rzeczy" przypominające efekty ataku chupacabry zaczęły się dziać po kilku dniach - pomyliłem się - to stało w przeciągu zaledwie 12 godzin.....a więc.....nie jest powiedziane, że takie obrażenia powstałę w ciągu jednej n...