Znaleziono 4 wyniki

autor: Lotharelious
2011-03-31, 15:00
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: poszukuje ksiazek dot. demonologii/demonow w Japoni
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2801

Re: poszukuje ksiazek dot. demonologii/demonow w Japoni

Dzieki :) pod tym kate wlasnie szukam i przeszukuje kazda publikacje jaka wpadnie mi w rece. Zalamuje mnie, ze nigdzie nie moge dostac Japanese ghosts and demons Stephena Addiss'a. A na placenie 70$ plus przesylka za jedna ksiazke, to obecnie srednio moge sobie pozwolic. Jakby ktos mial dostep do ni...
2011-03-16, 22:49

Dzieki :) co prawda juz sprawdzalem wyniki wyszukiwarki zawierajace podana fraze (klucz), ale niewiele informacji, ktore by byly potrzebne udalo mi się znalezc. Denerwuje mnie fakt, ze nie mam dostepu pelnego do zasobow JSTOR, bo tam zbiory z tego co udalo mi się ustalic sa dosc pokazne =S tak czy s...
2011-03-16, 01:42

<r>Szczerze powiedziawszy to spodziewalem się informacji troche innych niz z wiki, jednk dzieki za checi. Pewne podstawowe informacje posiadam, wiec Oni, czyli ichniejszy odpowiednik naszych rodzimych diablow jest mi znany <E>;)</E> dalej podtrzymuje swoja prosbe odnosnie jakichs pozycji czy tez zro...
2011-03-15, 19:57

poszukuje ksiazek dot. demonologii/demonow w Japoni

Witam, tak jak w temacie, poszukuje ksiazek zwiazanych z demonologia/demonami w Japonii. Zapotrzebowanie na owa tematyke wzielo się z tematu jaki ma moja praca licencjacka, tak wiec jesli ktokolwiek posiada jakies informacje, ktore beda pomocne przy pisaniu tej pracy, bede naprawde dozgonnie wdziecz...