Znaleziono 13 wyniki

autor: artem
2011-05-26, 13:04
Forum: Życie po śmierci
Temat: nie wiem co o tym sądzic
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 7642

Re: nie wiem co o tym sądzic

Tak jak przypuszczałem, a mianowicie masz stresującą prace, co prawda mówisz, że już się do tego przyzwyczaiłeś lecz ten stres gdzieś tam jest nieświadomie pobudzany. Mówisz też że płetwonurkowanie to twoje hobby, jak zapewne wiesz to też ma swoje powody do pobudzania stresu podobnie jak przy twojej...
2011-05-25, 17:10
Temat: nie wiem co o tym sądzic
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 7642

Re: nie wiem co o tym sądzic

Ja postaram się Ciebie zrozumie i wytłumaczyc Tobie to zjawisko jak najaśniej się da lecz musisz mi powiedziec gdzie pracujesz, jakie masz hobby, czy masz jakieś problemy ze zdrowiem, czesto się stresujesz lub też czesto się wysilasz albo pijesz dużo kawy ? Wiem dziwnie to wygląda z mojej strony, al...
2011-03-08, 13:25
Temat: Duch w mieszkaniu mojej dziewczyny ???
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 3022

Re: Duch w mieszkaniu mojej dziewczyny ???

Dziwny przypadek, lecz trzeba brać pod uwagę to czy takie sytuacje miały już miejsce, czy powtarzały się od czasu kiedy to się zaczęło. Jeśli chce może iść do kościoła ( zawsze coś ) lecz jeśli takie coś wcześniej nie miało miejsca lub nie potwórzyło się to być może wyobraźnia trochę podziałała po d...
2011-03-08, 13:18
Temat: Przyłęk - nawiedzona szosa?
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 14637

Re: Przyłęk - nawiedzona szosa?

myślę że *ifar15 ma rację, choć lepiej by było te informacje dokładnie sprawdzić ;) i wtedy coś wywnioskować.
2011-03-01, 14:16
Temat: Jeździec apokalipsy w Egipcie
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 9561

Re: Jeździec apokalipsy w Egipcie

Film to nie wszystko, trzeba by było dojść do osób które rozmawiały z "świadkami" tego "zjawiska" lub sami z nimi porozmawiać, lecz oczywiste jest to że to nie możliwe.

Pozdrawiam.
2011-03-01, 14:06
Forum: Ogłoszenia
Temat: paranormalnie w Tarnowie :)
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 6971

Re: paranormalnie w Tarnowie :)

Czy wspomniana grupa Gamma ma jakieś archiwum informacji, które mogła by udostępnić do przejrzenia oraz porównania z własnymi obserwacjami itp ? Btw. chętnie poznał bym pana Faktomaan'a - ponieważ zainteresowało mnie jak Moderator wypowiada się o tej postaci :) Myślę że wiele mógłbym się od niego na...
2011-03-01, 13:57
Temat: Wie ktoś może czy są jakieś nawiedzone miejsca na śląsku?
Odpowiedzi: 100
Odsłony: 74037

Re: Wie ktoś może czy są jakieś nawiedzone miejsca na śląsku?

Czytając ten temat bardzo zainteresował mnie ów szpital w miejscowości Olesno. Już jakiś czas temu postanowiłem, że wybiorę się tam, by sprawdzić czy tak na prawdę jest wyczuwalna czyjaś obecność, jakaś negatywna energia, duchy, zjawy i inne takie ;). Postanowiłem również nie robić żadnych materiałó...
2011-02-24, 16:43
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Wywolywanie demonow
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 19049

Re: Wywolywanie demonow

@up RicardoS

Zgadzam się z tym, rób tak jak uważasz, czujesz itp ;)
Najlepiej jak przemyslisz wszystko tak na prawdę, decyzja nalezy do Ciebie my możemy tylko gadać ^^
2011-02-24, 13:27
Temat: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demona?
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 32289

Re: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demona?

Jeśli już mowa o wywoływaniu nie sądzę żeby ci się to udało. Ale chodzi mi po głowie takie jedno pytanie - jeśli już chcesz się podjąć się wywoływania Lamia czy też Nyarlathotepa, to czy jesteś odpowiednio przygotowany ? tak na prawdę przygotowany ? i czy chcesz go wywoływać w pojedynkę ? Jeśli nie ...
2011-02-24, 13:14
Temat: Wywolywanie demonow
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 19049

Re: Wywolywanie demonow

Zgadzam się z tym że czas i miejsce nie mają żadnego znaczenia przy wywoływaniu duchów czy też demonów. Osobiście jestem przeciwko przywoływaniu/wywoływaniu jakiejkolwiek istoty lub energii tak silnej jeśli nie jest się bardzo dobrze przygotowanym. Takie "postanowienia" to nie takie "hop siup" czasa...
2011-02-24, 13:04
Temat: Słownik Aniołów i Demonów: A
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 14690

Re: Słownik Aniołów i Demonów: A

Dziekuję bardzo za te informacje :) - szukałem tego w księgach itp. lecz bez skutku, tutaj zaś mam to czego dokładnie szukałem. Jeszcze raz dziękuję.
2011-02-24, 12:27
Temat: Odwiedzanie nawiedzonych miejsc.
Odpowiedzi: 67
Odsłony: 42905

Re: Odwiedzanie nawiedzonych miejsc.

Jeśli jesteś pewien że dom jest nawiedzony, musisz wiedzieć sam tak na prawdę czy masz wątpliwości, czy się boisz itp. Wchodząc do nawiedzonego domu nie masz pojęcia co tam zastaniesz, dlatego nie możesz okazywać żadnego lęku itp. ponieważ złośliwe duchy karmią się twoja negatywą energią astralną ( ...
2011-02-24, 12:11
Temat: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?
Odpowiedzi: 431
Odsłony: 126897

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

@up benio5678 Masz racje być może podświadomość twojej matki wykreowała postać twojej prababci pod wpływem silnie bolesnej straty oraz głębokie pragnienie tego by ujrzeć ją po raz ostatni ( bywają takie przypadki ). Lecz nie wykluczam też tego, że twoja matka na prawdę widziała twoją prababcię. Mogł...