Znaleziono 13 wyniki

autor: dejwis22
2014-10-28, 21:54
Forum: Życie po śmierci
Temat: ,,Droga Duchna" Puszcza Kampinoska
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 4279

Re: ,,Droga Duchna" Puszcza Kampinoska

Bardzo fajny materiał, co prawda słyszałem o tym miejscu jakiś czas temu z innego materiału ( https://www.youtube.com/watch?v=xc8Nhk3KXJE ) dlatego wiele nowości się nie dowiedziałem :)
2014-04-27, 12:11
Temat: Prośba o weryfikację zdjęcia - co to może być?
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 12965

Re: Prośba o weryfikację zdjęcia - co to może być?

Żeby ci coś więcej powiedzieć to musisz podać więcej informacji. Jeżeli oczekujesz czegoś więcej, a uważasz że na tym forum tego nie uzyskasz to proponuje skontaktuj się z jakąś grupą która, bada takie zjawiska na co dzień.
2014-04-26, 23:22
Temat: Orby
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 11929

Re: Orby

Tak samo jak Crowley uważam że Orby to nie zjawisko paranormalne. Bardzo się dziwię że niektórzy badacze zjawisk paranormalnych jak uchwycą orby ogromnie się ekscytują, traktując to jak coś paranormalnego.
2014-04-07, 16:13
Temat: Duchy w mojej pracy
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 4394

Re: Duchy w mojej pracy

Według mnie może być tak że ten drugi (negatywny) duch będzie wpływał na odpowiedzi tego ducha z którym chcecie się skontaktować, ale czy będzie chciał bezpośrednio rozmawiać z wami i wyjawić kim jest to nie sądzę, chyba że jest bardzo pewny siebie.
2014-03-20, 00:55
Temat: Dziwne zjawiska po remoncie
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2369

Re: Dziwne zjawiska po remoncie

Cześć to co piszesz jest bardzo ciekawe. Nie posiadam jakiejś wielkiej wiedzy na ten temat ale na twoim miejscu spróbowałbym w pierwszej kolejności wyjaśnić zjawiska które w można w jakoś wytłumaczyć. Jeżeli wykluczysz usterki (np. w instalacji elektrycznej) to spróbuj nagrać na dyktafon jakieś dźwi...
2014-01-24, 22:48
Temat: Wykrywanie twarzy a duchy.
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1733

Re: Wykrywanie twarzy a duchy.

Też mi się kiedyś zdarzało że ,,funkcja wykrywania twarzy" poruszała się (płynnie) i to w miejscach gdzie kompletnie nic nie było, ale po ponownym uruchomieniu aparatu w telefonie błąd znikał i wszystko działało jak należy. Dlatego uważam że faktycznie mógł to być jakiś błąd.
2014-01-24, 22:38
Temat: zjawa we snie
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1844

Re: zjawa we snie

Cześć. Jeżeli przyjmiemy że mówisz prawdę ( wybacz że to piszę ale było na tym forum dużo osób które szukały tylko prowokacji ) wydaje mi się że możesz mieć do czynienia z Sukkubem, ale mogę się mylić dlatego też proszę opinie innych użytkowników.
2013-08-23, 22:55
Temat: Duchy kobiet
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 3765

Re: Duchy kobiet

Kreatorka111 powiem tak jak przedmówcy ja też tam nic nie widzę. Jeżeli faktycznie coś wyczuwasz to rób więcej zdjęć może coś lepszego się uchwyci. Informuj jeżeli zdobędziesz interesujące zdjęcia. Pozdrawiam.
2013-08-22, 14:38
Temat: Duch zegarmistrza...
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 13019

Re: Duch zegarmistrza...

Napewno będe systematycznie sledzić ten wątek :)
2013-08-22, 13:58

Nieistotna ja narazie tylko się interesuje takim zjawiskami, na badanie nie mial bym czasu może kiedyś :) Odnośnie sprawy wiem jeszcze że ten zegarmistrz był Świadkiem Jehowy z tego co słyszałem to wyznawcy niechętnie mówia i wspominają o osobie która popełniła samobójstwo (nie jestem pewny, jeśli k...
2013-08-21, 20:54

Nieistotna chyba wiem o kim mowisz jestem z tego samego miasta co ty i slyszalem o tym incydencie. Potwierdzam że takowy pan popełnił samobójstwo.
2011-02-15, 15:03
Temat: wywolywanie duchow
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 9362

Re: wywolywanie duchow

Kosiarz przykład to ci podałem wyżej jak opisywałem historię mojej mamy, a źródło wiedzy to książki. Kiedyś miałem ciekawą książkę o demonach tytułu nie pamiętam bo dość dawno temu była w moim posiadaniu. Tam właśnie pisało że w większości przypadkach przywołuje się złego ducha.
2011-02-14, 14:41
Temat: wywolywanie duchow
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 9362

Re: wywolywanie duchow

Radze nie brać się za wywoływanie duchów, o wiele łatwiej je przywołać niż potem odwołać. Wierzcie mi wiem co mówię. Moja mama opowiadała mi że kiedyś jak była w wieku 14 lat razem z kumpelami wywołała jednego z nich i bez egzorcysty się nie obyło. Z tego co wiem to bardzo często jak się próbuje wyw...