Znaleziono 15 wyniki

autor: metody11
2010-07-01, 23:11
Forum: Medycyna niekonwencjonalna i uzdrawianie
Temat: CHIRURGIA FANTOMOWA
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 20624

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Miałem jakiś problem i nie mogłem pisać przepraszam. Ponieważ padło tu kilka pytań to odpowiem po kolei. Ivellios można powiedzieć, że wszystkie takie historie są niewiarygodne. Przecież ja nie jestem jedyny, który takie rzeczy robi może tylko jedyny, że robię to za darmo i nie szukając rozgłosu. Mo...
2010-01-28, 00:26

Jestem na kilku forach.
2010-01-27, 21:37

Tak 2007 r napisałem ten temat i myślałem, że coś się będzie działo, no cóż, dobrze, że ktoś w ogóle się odezwał. Ja nic nie biorę robię to z czystej przyjemności. cleric opiszę coś, co zaskoczyło mnie mile po jakimś czasie. Napisał do mnie kolega z forum, że jest kobieta po ciężkim wypadku bardzo c...
2009-08-22, 00:50
Temat: Skąd biorą się choroby?
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 8908

Re: Skąd biorą się choroby?

To nie jest tak, pewnie słyszałaś o karmie i u Ciebie jest to karma z poprzednich nawet może być wcieleń wtedy zostałaś przez siebie w wyniku wydarzeń zaprogramowana np. nie chciałaś słuchać, że źle robisz a nawet widzieć, co robisz lub byłaś świadkiem tego a nie reagowałaś zakończyło się Twoje życi...
2009-08-19, 00:50

Ja myślę, że choroby biorą się z myśli + pragnienie czynnikiem dominującym jest pragnienie w zależności jak silne jest a nie zostanie osiągnięte taka jest choroba. Powstaje z kumulowania energii przez ten okres aż stanie się destrukcyjna miejsce wybiera, które odpowiada za odczucia tego pragnienia.
2009-08-18, 19:26

Ja słyszałem jak kiedyś prof. Religa powiedział "medycyna nie wie skąd się biorą choroby i dlaczego odchodzą" i też tak odszedł.
2008-07-16, 18:18
Forum: Ciekawostki
Temat: Wiadomości od Boga
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 4506

Re: Wiadomości od Boga

A ja przez takie teksty zaczynam wątpić i sam już nie wiem.
2007-06-16, 11:12
Forum: Mity i legendy
Temat: Szukasz tajemnic, paranormalnych zjawisk i ludzi wiarygodnyc
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2854

Szukasz tajemnic, paranormalnych zjawisk i ludzi wiarygodnyc

Co wiesz o swojej rodzinie, o swoich przodkach? Czyż opowieści babci i dziadka z dawnych czasów nie są fascynujące i nie prawdopodobne. Interesując się swoją rodziną, swoimi korzeniami, możemy odkryć zdolności przodków. A łatwiej będzie Ci zrozumieć siebie, a może Ty jesteś kontynuacją nie odkrytą, ...
2007-03-08, 22:49
Forum: Reiki
Temat: Style ReiKi
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 7931

Witam. Tak naprawdę mało jest konkretnych opisów. Napisz coś jeszcze o innych stylach, może obudzi się to forum.
2007-03-08, 22:23

CHIRURGIA FANTOMOWA

Witam. Jestem jedną z tych osób, u których ujawniły się zdolności widzenia chorób. Posiadam umiejętność leczenia, i rozwiązywania wielu innych problemów. Fascynuje mnie to że przeprowadzam operacje, nie znając nawet chorego i nie widząc jego fizycznie. Robię to w innym wymiarze. Chciałbym żeby w tym...
2007-03-08, 20:48
Temat: Style ReiKi
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 7931

Szkoda że taki fachowiec, tej klasy pokazał się i zniknął. Moglibyśmy się wiele nauczyć. A nauczycieli jest mało. Szkoda ale szanuję Twoją decyzję.
2007-02-28, 23:28
Temat: Może ktoś mi pomóc to wyjśnic ?
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 6175

Nie znam się na tym, użyłem swoich zdolności jasnowidzenia. Napisałem co widziałem, a w tej formie robiłem to pierwszy raz. I nie chodzi mi o to żebyś był królikiem, a żebyś się dowiedział. Jesteś fenomenem może w skali świata.
2007-02-28, 22:00
Temat: Może ktoś mi pomóc to wyjśnic ?
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 6175

Witam. Posiadasz bardzo silne pole wokół siebie, coś je uaktywnia. Gdy chciałem się dowiedzieć skąd ma źródło, zobaczyłem drzewo Brzozę. Nie umie określić charakteru tej mocy, nie koniecznie jest dobra. Jest chyba w Kielcach instytut który, bada pod tym kontem. Pozdrawiam.
2007-02-23, 00:11
Temat: Sztuka Duchowego Uzdrawiania
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3515

Witam. Szkoda że tak ważny i pożyteczny temat nie wzbudził zainteresowania. Tym bardziej że ruszył go fachowiec. A wystarczyłoby po prostu skorzystać z wiedzy której nie znajdzie się w jednej książce. Tylko tak można uzdrawiać i leczyć z największym skutkiem. Pomimo to wybiera się zawsze dłuższą i g...
2007-02-22, 23:51
Temat: Wasza praktyka z ReiKi
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 24201

Reiki

Witam. Jestem pełen podziwu dla ludzi którzy potrafią używać nazw. Ja posługuję się energiami, służą mi w leczeniu/uzdrawianiu. Efekty są, mi wystarczy że ją czuję i rozumiem. Myślę że nazwy ograniczają, Reiki nie ma ograniczeń. Potrzebna wiedza i praktyka. Pozdrawiam.