Znaleziono 5 wyniki

autor: bladeloki
2010-12-05, 20:43
Forum: Świat snów
Temat: Proszę, pomóżcie!
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 4348

Re: Proszę, pomóżcie!

Dagmaro, myślę, że moje problemy nie odbiegają od problemów innych ludzi, tzn. nie są aż tak poważne. Nigdy nie przejmuje się aż tak problemami, bo wiem, że każde można rozwiązać. Nadopiekuńcza może nie, ale bardzo zaborcza owszem.

Dziękuję wszystkim za pomoc.
2010-12-05, 20:35

Pozdrawiam i przepraszam za chłodne powitanie - taki już z natury jestem. Myślę,że się nie pogniewasz ;]
Rozumiem i nic się nie stało.
Jakoś nie potrafię sobie tego wszystkiego poukładać w głowie. Jestem bardziej sceptyczną osobą i może dlatego nie potrafię tego pojąć.
2010-12-05, 19:06

Więcej szczegółów... Zadaj pytania, będzie mi łatwiej.

Nowi użytkownicy chyba po to wchodzą by ewentualnie podzielić się swoimi przeżyciami, bądź prosić o pomoc?
2010-12-05, 18:48

Mam 17 lat. Owszem, jestem z kimś. Nie, nie spodziewam się dziecka. Nie rozumiem dlaczego oceniacie mnie z góry, że piszę to dla żartów, bądź by się dowiedzieć, że jestem "wyjątkowa"? Nie myślę tak. Napisałam tu, aby zwrócić się o pomoc, bo na prawdę mnie to dręczy. I nie, nie myślałam o tym przed s...
2010-12-05, 17:04

Proszę, pomóżcie!

Tak wiec wszystko się zaczęło od snów we wakacje: Zaczęło się od tego - ktoś puka do drzwi. Otwieram je i stoi przed nimi mała dziewczynka o śniadej cerze, podkrążonymi oczyma. Miała długie, proste, czarne włosy. Miała na sobie skromną czarną sukienkę. Jakby od mundurku szkolnego. Chwyciła moją lewą...