Znaleziono 4 wyniki

autor: Lurid
2010-12-12, 20:52
Forum: Życie po śmierci
Temat: Duch chłopca na cmentarzu
Odpowiedzi: 50
Odsłony: 13475

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Wytlumacz co wedlug Ciebie pokazuje , ze to fake . Ja napisalam czemu tak uwazam i nie od razu to zauwazylam i nie sadzé , ze jest to takie jednoznaczne jak to przedstawiasz . A podpisy pod filmem tez nie sa zadnym wytlumaczeniem. Kazdy podaje swoje teorie i tyle. Podpisy pod filmem nie są ŻADNYM w...
2010-12-11, 22:24

Ostatnie odpowiedzi. czy ktokolwiek w tym temacie upiera się, że to nie fake? Źle się wyraziłem. Chodziło mi to, że na pierwszy rzut oka widać, że to fake natomiast część z was pokłada jakieś tam nadzieje w tym filmiku. Jeśli nie jesteście czegoś do końca pewni warto poczytać komentarze pod filmem. ...
2010-12-11, 21:26

Mogłaby PANI mi wyjaśnić co z tym wszystkim ma wspólnego mój wiek? Zresztą to nie tylko moja opinia. Wystarczy poczytać komentarze pod filmem... Apropo czytania ze zrozumieniem. Napisała PANI: obojętnie czy to fejk czy nie - często widujesz kilkuletnie dzieci wskakujace niezauważenie na drzewa na cm...
2010-12-11, 20:55

@up
Na tym filmiku NIE MA żadnego ducha ani dziecka wyskakującego zza drzewa. Znaczy się niby jest, ale to po prostu jakiś duszek wstawiony skądś tam i do tego beznadziejnie.

Spójrzcie czasem obiektywnie a nie wszystko podciągacie pod zjawisko paranormalne...