Znaleziono 11 wyniki

autor: RXA
2010-12-31, 01:55
Forum: Życie po śmierci
Temat: Wie ktoś może czy są jakieś nawiedzone miejsca na śląsku?
Odpowiedzi: 100
Odsłony: 76408

Re: Wie ktoś może czy są jakieś nawiedzone miejsca na śląsku?

Korzystałem już z googli i widocznie kiepski w tym jestem. We wszystkich artykułach na temat tego szpitala w Oleśnie jakie znalazłem, nie ma podanego żadnego konkretnego adresu. Czy ktoś orientuje się bliżej, na jakiej ulicy znajduje się ten obiekt? Mam zamiar się tam jutro wybrać i bardzo przydałyb...
2010-11-22, 03:15
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Demony a wskrzeszanie
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 3089

Re: Demony a wskrzeszanie

Uogólniając do wszelkich bytów, nie do demonów, bo tych pierwotnie temat dotyczył. Ale miło, że ktoś to jednak czyta:) A zapytałem ponieważ w wielu katolickich źródłach znajdują się informacje na temat Boga wskrzeszającego zmarłych i ludzi wskrzeszających za pośrednictwem Boga.
2010-11-21, 22:12

Kiepsko. Pamiętam, że kiedyś krążyły mity na temat ludzi potrafiących "wskrzeszać", korzystając z jakichś demonicznych paktów, ale skoro większość także uważa, że to niemożliwe, to będę musiał znaleźć inny temat. A uogólniając, to czy "Boga" też kwalifikujecie jako niezdolnego? Przepraszam za zamies...
2010-11-21, 01:20

A jaki masz w tym cel? Nie mam. To znaczy, kiedyś zastanawiałem się nad tym na poważnie, ale po kilku doświadczeniach z demonami doszedłem do wniosku, że nie warto od nich czegoś chcieć. Teraz chodzi mi głównie o teoretyczną wiedzę. A w teorii kilka razy o tym z różnych źródeł słyszałem, ale wydaje...
2010-11-20, 23:54

Demony a wskrzeszanie

Precyzując temat: Czy ktoś wie o istnieniu demona, który jest na tyle potężny, by mógł kogoś wskrzesić? Nie chodzi mi o istoty mogące tchnąć życie, ani nic w tym guście, tylko o prawdziwe wskrzeszenie z martwych za cenę życia lub mniejszą. I obowiązkowo musi to być demon. Przepraszam jeśli coś takie...
2010-11-17, 18:52
Forum: Czarna magia
Temat: Klątwy & Uroki
Odpowiedzi: 404
Odsłony: 127680

Re: Klątwy & Uroki

Dziękuję Ci Taku za piękną odpowiedź podszytą kpiną:) Żeby nie zajmować zbędnego miejsca nie będę przepisywać, a po odpowiedzi na punkty 1 i 2, kieruję do mojego drugiego posta. Dodatkowo, jeśli nie jest to łatwe do wywnioskowania z poprzednich postów, informuję że pewność co do klątwy czerpię z w.w...
2010-11-17, 00:20

Dziękuję. Też co nieco z psychologii łyknąłem (miałem 5 psychologów, 3 psychiatrów i psychoterapeutę, a gdzieś w szafce mam jeszcze korespondencyjny dyplom z psychologii:)) i naprawdę rozumiem o czym mówisz, ale rzadko kiedy trafiają się problemy tak znacznie ingerujące w psychikę, że człowiek nie r...
2010-11-16, 22:14

Dziękuję za poważne, racjonalne podejście. Problemy owszem są, ale rozpoczęły się dopiero po tych dziwnych wpływach na otoczenie. Z psychologicznego punktu widzenia raczej nic jej nie dolega. Na tym się akurat trochę znam, bo sam dwa razy miałem możliwość posiadania załamania nerwowego. Próbowałem t...
2010-11-16, 00:28

i na końcu przedostatni (zapomniałem jak się nazywa). - serdeczny ale nie wiem co to ma do klątwy. Zasadniczo tyle, że jest to dziwna i nagła zmiana. A wszystko co jest dziwne i zaczęło się w tym samym czasie co pozostałe negatywne efekty, może mieć związek. Widywałem już dziwniejsze skutki uboczne.
2010-11-15, 18:38

Jeśli chodzi o zwykłe metody poszukiwań, to klasyczny wywiad środowiskowy zawiódł. Z bardziej wyszukanych sposobów próbowałem wykryć ślad energetyczny i, za pośrednictwem OOBE, nim podążyć, ale w efekcie trafiałem w pustkę, w której nic nie widziałem i z trudem wracałem. Próbowałem prostych zaklęć, ...
2010-11-15, 02:19

Witam serdecznie! Jako że jestem nowy, przejdę od razu do rzeczy, mając nadzieję, że to forum okaże się bardziej pomocne od innych źródeł, bo i sprawa poważna. Temat chyba odpowiedni, ale jeśli nietrafiony, to przepraszam. Przechodząc do sedna... Pewna osoba, którą dobrze znam, została przeklęta. Pr...