Znaleziono 4 wyniki

autor: Asazi
2009-08-01, 23:39
Forum: Wampiryzm
Temat: Wampiry emocjonalne
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 14752

Re: Wampiry emocjonalne

Fakt czasem energia którą pochłonę jest jak by "niewygodna" po prostu czuje ją w sobie jako coś kanciastego co mi przeszkadza ale nic więcej, ogulnie szybko ją zmieniam w energie pozytywną (ale dziwnie to wygląda jak ktoś zaczyna się kłócić a ja nagle świra dostaje :roll: ). A co do zostania wampire...
2006-07-30, 00:17
Forum: Wampiryzm
Temat: Wampiry emocjonalne
Odsłony: 14752

Wmpirzyzmem interesuje się już od pewnego czasu. Moge powiedzieć że można pobierać negatywną energie. I właśnie tak robie, pobieram negatywną energię np ta która się normalnie poswięca się na jakiś ból jednak to nie sprawia że atakowany czuje się lepiej lecz znacznie gorzej(jak widac stworzyłam troc...
2006-07-30, 00:03
Forum: Filozofia
Temat: Chwila rozmyślań nad tym, czym jest życie...
Odsłony: 11336

Myśle że życie jest czymś co musimy przejść jakby kolejna lekcją na długiej drodze nauki. Mamy się w nim rozwijać duchowo. Wędrówka będzie trwała przez kolejne żywota dopuki nie osiągniemy odpowiedniego poziomu rozwojowego.
2006-07-29, 23:39
Forum: Filozofia
Temat: Zaraza umniejszania
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 9731

Cóż nic nie poradzimy że są tacy ludzi oni się po prostu rodzą. To fakt że może to być za sprawą ich nickiej samooceny bądź taki już ich charakter. Jednak potwierdzam że najlepszy sposób na nich zbyć ich ciętym komentarzem albo wyrafinowanym słownictwem. Co ciekawe zawsze reagują tak jakby pragneły ...