Znaleziono 131 wyniki

autor: szwagier0s
2012-01-11, 10:43
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: Zimny człowiek
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 6747

Re: Zimny człowiek

Ciekawa historyjka, ale IMO zbyt długi wstęp przy zbyt krótkim rozwinięciu i zakończeniu.

Tak swoją drogą jako fikcja literacka to chyba zły dział.
2011-12-27, 20:35
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Duch byłego męża? Widzą go dzieci i psy.
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2330

Re: Duch byłego męża? Widzą go dzieci i psy.

Dagmara, nigdy nie były podejmowane takie próby. Takie manifestacje nasilają się na przykład, kiedy trzeba np. kupić węgiel do ogrzewania mieszkania, lub dokupić prąd (pre-paid). Dzieci same zgłaszają się do nich z tym co widzą/czują. Nikt im tego nie sugeruje, a wręcz przeciwnie starają się to wybi...
2011-12-27, 08:01
Temat: Duch byłego męża? Widzą go dzieci i psy.
Odsłony: 2330

Duch byłego męża? Widzą go dzieci i psy.

Mam spory problem ze znajomymi. Mąż mojej znajomej zmarł Jej na rękach w kwietniu tego roku. Poznała ona nowego męża i od tej pory coś się dzieje nie tak. Ciągle coś "łapie" Jej męża za nogę (co powoduje jej paraliż), dzieci widzą jakieś postaci w kuchni (najczęściej), na które również psy reagują. ...
2010-12-23, 16:30
Forum: Nauka
Temat: Piramida w Bośni to fałszywka!
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 6937

Re: Piramida w Bośni to fałszywka!

Proszę Cię bardzo: http://www.moveoneinc.com/blog/videos/p ... -in-world/
2010-12-23, 10:50
Forum: Nauka
Temat: Piramida w Bośni to fałszywka!
Odsłony: 6937

Re: Piramida w Bośni to fałszywka!

Może Was to zaskoczy, ale: Za gazetą Times: Eksperci od piramid z całego świata potwierdzili, że piramidy w okolicy miasta Visoko należą do największych i najstarszych na świecie. Naukowcy szacują, że ich wiek waha się od 12 do 36 tysięcy lat. Twierdzą oni, że w dolinie znajduje się pięć budowli ze ...
2010-12-23, 10:40
Forum: Ciekawostki
Temat: Uwaga It's fake
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 13167

Re: Uwaga It's fake

No w końcu choroba nazywa się gigantyzm a nie "duzizm" :P Pomyśl ile ludzi przewinęło się już przez ten łez padoł. Szkoda, że niestety nic takiego nie było udokumentowane. W dzisiejszych czasach może się już to nie zdarzyć biorąc pod uwagę zaawansowanie medycyny. Z drugiej strony czubków i ludzi szu...
2010-12-23, 07:19
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: Wzięcia
Odsłony: 1973

Re: Wzięcia

Wiesz co, ja rozumiem jakbyś pytał ogólnie o historię jakichś porwań, czy ktoś zna itd. Naprawdę sądzisz, że na forum jest ktoś kto tego doświadczył? No ok przyznam się, raz mi się zdarzyło- w dzieciństwie:
Obrazek :mikolaj:
2010-12-22, 08:51

Arek, myślę że 2,80 było przekroczone. Pamiętaj, dawniej nie mieli takich możliwości jak zatrzymanie wytwarzania hormonów wzrostu!
2010-12-22, 03:44

Arek, ale patrząc realnie- ile tacy giganci mogli mieć wzrostu? Niestety, ale w tamtych czasach stworzyć jakąś legendę nie było trudno i wiele z nich zostało zweryfikowanych i uznanych za kompletne bzdury. Tutaj nie można jednoznacznie stwierdzić czy istnieli. Moim zdaniem przypadki wyższe niż 3.20 ...
2010-12-22, 02:59
Forum: Życie po śmierci
Temat: Odwiedzanie nawiedzonych miejsc.
Odpowiedzi: 67
Odsłony: 42957

Re: Odwiedzanie nawiedzonych miejsc.

Spooky coś nie widzę ani informacji ani zdjęć ;) Mam za to kolejne miejsce: http://img253.imageshack.us/img253/4793/fileds.jpg Jest to kapliczka stojąca na starym cmentarzu ewangelickim w Sopocie. Niestety dokładnego adresu nie mam. Sataniści organizowali tam swoje msze. Moim zdaniem wygląda bardzo ...
2010-12-21, 15:41
Forum: Świat snów
Temat: Czy powinnyśmy się bać?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2090

Re: Czy powinnyśmy się bać?

Musisz zacząć wierzyć w przypadki bo gdy dorośniesz to zaczniesz popadać w paranoję. Uwierz po prostu, że tutaj nie ma absolutnie nic paranormalnego! Oczekujesz odpowiedzi, która pomoże Ci zrozumieć, ale jeśli nie możesz niektórych rzeczy przyswoić tak zwyczajnie to może zrozumiesz je dopiero gdy do...
2010-12-21, 07:06
Temat: Realny sen
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1938

Re: Realny sen

Słuchaj, jest wiele forum o tematyce snów i tylko snów. Wystarczy poszukać. Czego chcesz się dowiedzieć na forum paranormalnym o takim śnie? Tak, jesteś prorokiem, masz niezwykłe zdolności, wszedłeś w jakąś wyższą korelację z dziadkiem. Nie, po prostu pod wpływem wrażeń związanych z jego śmiercią mi...
2010-12-21, 06:59
Temat: Czy powinnyśmy się bać?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2090

Re: Czy powinnyśmy się bać?

Witaj na forum.
Czemu z góry zakładasz, że coś jest niemożliwe? Oczywiście, że nie miało to żadnego związku, czysty przypadek. Nie można mówić o złych snach? A co wspólnego mają duchy i sny? Albo czysty zbieg okoliczności, albo koleżanki postanowiły sobie porobić z Ciebie jaja :)
2010-12-16, 17:17
Temat: znikająca chińska wioska
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7635

Re: znikająca chińska wioska

Triinu, jasne, ale mogłabyś/mógłbyś podać jakiś link? Szukam, szukam i znaleźć nic na temat "odwołania" tej historii nie widzę... :roll:
2010-12-16, 08:37
Temat: Dziwny sen
Odsłony: 4619

Re: Dziwny sen

Nie bardzo rozumiem jakiego wyjaśnienia szukasz na paranormalium? Chcesz usłyszeć, że będziesz bohaterem kolejnej wojny? :P
2010-12-15, 04:13
Temat: Duch chłopca na cmentarzu
Odpowiedzi: 50
Odsłony: 12994

Re: Duch chłopca na cmentarzu

valentine proponujesz nie wierzyć w to co się obecnie zamieszcza w internecie, czyli rozumiem, że odkąd mamy dobrą technologię to już kosmitów i zjawisk paranormalnych być nie może? :shock:
2010-12-13, 16:24
Forum: Inne
Temat: magia milosna,moze ktos pomoc?
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 11391

Re: magia milosna,moze ktos pomoc?

Chantelle, popieram w pełni, tylko nie wiem jak to się ma do Twoich związków :wink: A temat chyba już wyczerpany?
2010-12-13, 14:52

Tą willę to sam bym z chęcią odwiedził... A ten dom niżej, no cóż. Czy tam jest aktualnie jakieś muzeum? W nocy postaram się znaleźć coś ciekawszego i wrzucić :mikolaj:
2010-12-13, 14:30

Mówisz-masz: http://img.trojmiasto.pl/zdj/c/9/14/600x0/143153-Wzgorze-Sobotki-we-Wrzeszczu-To-tu-w-miejscu-gdzie-emanuje-dziwna-energia-przed.jpg To jest koło willi, której zdjęcie dodałem wcześniej: Wzgórze przy ul. Sobótki przez niektórych wciąż nazywane jest "diabelskim". Stare podania mówią, że ...
2010-12-13, 14:25
Temat: Duch chłopca na cmentarzu
Odpowiedzi: 50
Odsłony: 12994

Re: Duch chłopca na cmentarzu

No i tutaj się zgodzę z wytłumaczeniem Autorki tematu. Chantelle i tak dziękuję Ci, że dodałaś parę ciekawych filmików, przynajmniej jest o czym dyskutować :) Postaram się coś w nocy pododawać ciekawego (o ile mnie nie zgarną na marszu patriotów :twisted: ). Co do fox-a się nie wypowiem, bo bardzo m...