Znaleziono 71 wyniki

autor: fire girl
2010-09-28, 18:22
Forum: Teorie Konspiracyjne
Temat: W pyle WTC znaleziono ślady termitu...
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 7429

Re: W pyle WTC znaleziono ślady termitu...

WTC7 nie został wyburzony.
I nie jest totalną bzdurą to że zawalił się od pożaru.

To że jestem zblazowany już widome było od dawna. Sam się nawet przyznałem kilka razy do tego. Nie zaprzeczałem też jak pisano że ja jestem zblazem.
2010-09-28, 11:57
Forum: Teorie Konspiracyjne
Temat: W pyle WTC znaleziono ślady termitu...
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 7429

Re: W pyle WTC znaleziono ślady termitu...

Cleric, to już wszystko omawiał zblazowany( czyli ja) w poprzednich tematach WTC. Zobacz tematy: Unia Północnoamerykańska, 9.11 9.11 spisek rządu czy normalny zamach terrorystyczny- cd. A co do szybkości z jaką zwaliły się wieże WTC Czas swobodnego spadku ciała z wysokości 416 m wynosi 9,21 sekundy....
2010-09-26, 22:49
Forum: Ciekawostki
Temat: Wędrujące kamienie
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 6338

Re: Wędrujące kamienie

To chyba jedynym wytłumaczeniem jest wiatr i śliskie podłoże. Ciekawe zjawisko, pierwszy raz o tym słyszę, nie spotkałem tego na żadnym forum. Ale nie odrzucam też tezy o żartownisiach. To mi przypomina fragment o Gellerze z książki Randiego, który brzmiał mniej więcej tak ,,Ustalono że Geller nie m...
2010-09-26, 22:30
Forum: Ciekawostki
Temat: Wędrujące kamienie
Odsłony: 6338

Re: Wędrujące kamienie

Robota żartownisiów. Kamienie są przesuwane tylko zimą kiedy pewnie leży tam śnieg a ziemia jest zmarznięta. Dlatego nie ma widać śladów stóp.
Powinni nafaszerować te kamienie jakimiś czujnikami ruchu albo nawet kamerami.
2010-09-23, 17:55
Forum: Życie po śmierci
Temat: tzw. media i ich kontakty z duchami.
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 14390

Re: tzw. media i ich kontakty z duchami.

I na koniec – znam oczywiście słynny zakład Randiego i mam pewną przewrotną teorię wyjaśniającą możliwość istnienia zjawisk „psi” przy jednoczesnej absolutnej niemożliwości wygrania owego zakładu. Ale mam wrażenie, że byłoby to mocne odejście od tematu psiballi, postaram się, więc znaleźć w najbliż...
2010-09-23, 17:37
Forum: Energia
Temat: Nadawanie psiball'om atrybutów
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 14889

Re: Nadawanie psiball'om atrybutów

Oczywiście chętnie pogadam o Randim i badaniach przeprowadzanych z osobami które twierdzą że mają zdolności psi. Może się przeniesiemy do jakiegoś innego tematu, bo nie wiem czy jest potrzeba utworzenia całkiem nowego wątku.

Dobra, przenieśmy się do tematu ,,tzw. media i ich kontakty z duchami"
2010-09-23, 17:35
Forum: Rok 2012 i inne przepowiednie końca świata
Temat: Niepokojący rok 2012
Odpowiedzi: 90
Odsłony: 36471

Re: Niepokojący rok 2012

A co w tym newsie jest nowego? To że w latach 2012- 2013 nastąpi wzrost aktywności słońca było wiadome już od kilkudziesięciu lat.
To jest nabijanie naiwnych w butelkę. A te artykuły to w większości są tworzone na zasadzie kopiuj- wklej. Bo we wszystkich jest ten sam sens i praktycznie ta sama treść.
2010-09-23, 11:26
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Szatan
Odpowiedzi: 166
Odsłony: 48497

Re: Szatan

Pusty grób Jezusa rankiem w Niedzielę Wielkanocną jest legendą. Wskazuje na to ten prosty fakt, że apostoł Paweł, najbardziej zdecydowany głosiciel zmartwychwstania Chrystusa, w dodatku najpierwszy pisarz testamentowy, nic o tym nie wspomina. Nie ma dla niego pustego grobu. Oznacza to tylko tyle, że...
2010-09-22, 17:54

Jezus nie zmartwychwstał po śmierci mózgu. Według mnie ogóle nie zmartwychwstał. Ponieważ po śmierci mózgu rozpoczyna się-właściwie od razu- proces gnicia, czyli całe ciało i mózg zaczynają gnić. Właściwie w przypadku Jezusa śmierć mózgu nie ma znaczenia dla dalszej historii, bo przecież wyznaje się...
2010-09-22, 17:48

I tu dochodzimy do meritum – przyjąłem trudniejszą do obrony pozycję marzyciela (choć nie koniecznie nim jestem – będę wredny i nie powiem) i stawiam Ci wyzwanie – udowodnij mi, że nie mam racji, oraz że bycie racjonalistą jest słuszniejsze. Załóżmy gdzieś temat Racjonaliści vs Marzyciele i „walczm...
2010-09-22, 11:25

O cudzie wirującego słońca jest temat pt ,,cud wirującego słońca" w dziale ,,wiara, religie, sekty. o Glorii Polo można przeczytać np. tutaj http://www.voxdomini.com.pl/sw/gloria_polo.htm Jednak jest tylko mowa o tym że stanęło serce. Mózg działał nadal. Nie znam przypadku gdzie ktoś zmartwychwstał ...
2010-09-22, 10:37

skończyłes studia z fizyki czy jestes samoukiem? Energia jest ograniczona prędkością światła, ale nauka zna zjawisko teleportacji kwantowej, które pozwala na komunikację pomiędzy dwoma fotonami z prędkościami przekraczającymi prędkość światła. Już pisałam że prędkość światła ni zostaje przekroczona ...
2010-09-21, 22:19
Forum: Czarna magia
Temat: Prosba o informacje
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 9819

Re: Prosba o informacje

W hipnozie można osiągnąć wiele ( oczywiście to zależy od tego co kto rozumie przez wiele). Niestety żeby umieć wyczyniać "cuda" w hipnozie to potrzeba długie treningu i lat praktyki. Po krótkich ćwiczeniach nauczysz się prostych technik czyli wprowadzenia w trans, wydania poleceń itp. W internecie ...
2010-09-21, 18:02

Tak, wszystko opiera się na wierze. Szybko doszedłeś do prawdy.

Na odległość nic nikomu nie zrobisz. Tylko na żywo, twarzą w twarz możesz skorzystać takich metod jak hipnoza, albo nlp, albo inne metody perswazji, manipulacji itp.

A zaklęcia mają tyle prawdy w sobie ile ludowe przysłowia.
2010-09-21, 11:58

Zrobiłeś tutaj dość ciekawy wykład i muszę przyznać czytałem to z zainteresowaniem bo są tu jakieś konkrety i idzie podyskutować. Jednak jest tutaj kilka przekłamań i nieścisłości. 4. Ponieważ to nie energia, więc może poruszać się z prędkością nadświetlną, co oznacza, że przestrzeń i czas nie mają ...
2010-09-20, 22:59
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: Co to jest?
Odsłony: 3327

Re: Co to jest?

To jest chmura, chyba smuga po samolocie.
2010-09-20, 18:37
Forum: Świat snów
Temat: śni nam się ten sam sen
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 5148

Re: śni nam się ten sam sen

Nic nie oznacza, po prostu przyśniło się wam to samo. Wspomnienia z tego spotkania zakodowały się w twojej pamięci i podświadomości. Skutkiem tego jest sen o nim. W jego umyśle zaszedł ten sam proces zakodowania uczuć i wrażeń. Przyśnił mu się ten sam sen. Co z punktu widzenia teorii prawdopodobieńs...
2010-09-20, 17:18
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: Co to za wzór na pierścionku?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1897

Re: Co to za wzór na pierścionku?

Wygląda jak egipski bóg Ra.
2010-09-19, 21:56

Ja też odpowiem poważnie.

Poważny człowiek nie powinien zadawać takich pytań. To nie wypada. To tak jakby zapytać gdzie leży wioska smerfów.
2010-09-18, 22:16
Forum: Magia naturalna
Temat: Zmiana wyglądu poprzez magię.
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 10320

Re: Zmiana wyglądu poprzez magię.

Nie zmniejsz swojego wyglądu za pomocą magii, bo magia to pic na wodę. Takie fora jak te mają na celu wymianę poglądów na tematy niewyjaśnione i tym podobne. Czasem pojawiają się takie tematy jak twoje, z prośbą o poradę czy nawet pomoc przy użyciu magii. Zawsze forumowicze( przynajmniej ci zdrowsi ...