Znaleziono 6 wyniki

autor: Pavilon
2010-06-27, 13:25
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 79645

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

wierzysz w takie cuda? bo ja nie.. Mnie dziwi, że wierzysz w autentyczność tych "dzieł" ze zdjęć, do których linki podałeś... IMO są one ewidentnie zrobione przez człowieka, szczególnie ten drugi, wygląda on wręcz jak z jakiejś komedii. Większość kręgów w zbożu ma kształt równie regularny, jak płat...
2010-06-26, 19:23
Temat: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 79645

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Przed chwilą, przy okazji rozmowy w innym wątku, wpadłem na ciekawą możliwość wytłumaczenia kręgów w zbożu. Otóż zauważyłem, że często świadkowie mówią, że niedługo przed powstaniem kręgów widzieli chaotycznie poruszające się, świetliste obiekty, chyba nawet widziałem filmik o tym... Myślę, że tymi ...
2010-06-26, 19:10
Temat: O fotografowaniu UFO
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 29023

Re: O fotografowaniu UFO

Czy aparat cyfrowy może być wiarygodnym narzędziem wykonującym wiarygodne fotografie? Nie bardzo... lepiej zrobić na normalnym aparacie z filmem. Bo materiał cyfrowy można zaretuszować np w GIMP'ie... Muszę się z tym nie zgodzić. Dzisiaj, dobry specjalista jest w stanie odróżnić zdjęcie oryginalne ...
2010-06-26, 18:56
Temat: 23.04.2010 Gdynia dziwne zjawisko "obiekt?"
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2520

Re: 23.04.2010 Gdynia dziwne zjawisko "obiekt?"

Witam, ktoś już opisywał bardzo podobne zjawisko na tym forum, w temacie ogólnym, oto link: http://www.paranormalium.pl/ufo/ufo-ogolnie-t5680-20.html Post użytkownika Wujek Moe i dalsze. Osobiście nie widzę na razie bardziej racjonalnego wyjaśnienia tych zjawisk, niż pioruny kuliste. Chociaż kiedyś ...
2010-06-26, 01:34
Temat: Do speców od UFO i "tajnych obiektów" - co to mogło być?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1668

Do speców od UFO i "tajnych obiektów" - co to mogło być?

Kilka lat temu, wracając ze sklepu do domu zauważyłem coś dziwnego. Od tamtej pory nie miałem się z kim tym podzielić, a zanim podłączyłem sobie Internet, zdążyłem o tym zapomnieć. Teraz, gdy zarejestrowałem się na tym forum, mam okazję o tym opowiedzieć i może dowiedzieć się, co to mogło być. Do rz...
2010-06-26, 00:59
Temat: Latające coś - zdjęcie.
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 5093

Re: Latające coś - zdjęcie.

Widzę trzy wytłumaczenia:
1. Efekt optyczny.
2. Dymek z papierosa.
3. Fotomontaż.
Zwróćcie uwagę na to, że to coś jest przed drutami, widać to po tym, że w tym miejscu druty są jaśniejsze, więc to nie może być chmura.