Znaleziono 6 wyniki

autor: Zgredek900
2010-09-27, 11:47
Forum: Życie po śmierci
Temat: Witam :) Proszę o pomoc. ;)
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 3769

Re: Witam :) Proszę o pomoc. ;)

Arek pisze:Powiem że zbyt dużo myślisz o tej "babci" dlatego to wszystko
Całkowicie się zgadzam z Arkiem.Musisz postarać się przestać o niej myśleć i o tych zdarzeniach w nocy.Może ci to wszystko przejdzie, ale to tylko moja teoria. To czy mam rację oceńcie sami :grin:
2010-09-27, 11:41
Temat: Czy duch mnie odwiedził?
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 10864

Re: Czy duch mnie odwiedził?

Masz również moje poparcie.Okazało się że moja teoria była chyba...No nie wiem.Zła? Ale to już ocenicie sami :D Pozdrawiam :)
2010-06-22, 10:36

Zgadzam się z tak.Nemoris bardzo dobrze to przedstawił.Jest to bardzo prawdopodobne.Osobiście myślę że Nemoris ma rację.
2010-06-21, 20:54

Chętnie opowiem :) . W lutym zmarł mój dziadek. Mówił że jak umrze to po śmierci mnie odwiedzi.Jednak ja boję się duchów więc modliłem się żeby nie przyszedł.Jednak o godzinie 2:00 drzwi zaczęły się otwierać.W drzwiach zauważyłem sylwetkę mojego dziadka.To było dziwne ale się nie bałem. On natomiast...
2010-06-21, 17:48

Ja nadal podtrzymuje moją wypowiedź z góry postu.Wierzę w Boga i w duchy, ponieważ do mnie również przyszedł po śmierci dziadek.Chociaż się modliłem żeby nie przyszedł.Dlatego nadal podtrzymuje moją powyższą wypowiedź.
2010-06-20, 15:31

Uważam że dziadek cię odwiedził.Po śmierci bardzo często się to zdarza.Teraz drugie pytanie.Czasem spędzają czasem nie.To zależy już od ducha:).I trzecie pytanie.Jest to całkiem prawdopodobne ale nigdy nikt nie jest pewien.Mam nadzieję że ci pomogłem z twoim problemem.