Znaleziono 12 wyniki

autor: malpolio
2010-10-03, 19:11
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: Ld, nie ld?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1812

Re: Ld, nie ld?

Wcale nie zdziwił bym się gdyby było to oobe.Nie próbowałaś RT ?Napisz cos wiecej.
2010-06-22, 18:22
Forum: Ciekawostki
Temat: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?
Odpowiedzi: 144
Odsłony: 36898

Re: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

Tak jak Spooky nie do końca rozumiem słów "Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?" Przecież to w ogóle inna sytuacja polityczna. Ale jeśli miałbym coś o tym powiedzieć ... Hitler od samego początku chciał ujednolicenia rasy. Odchylenie psychiczne nie oznacza, że nie miał lub nie potrafił uży...
2010-06-13, 12:19
Forum: Proroctwa i przepowiednie
Temat: Przepowiednie Mitara Tarabića
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 7170

Re: Przepowiednie Mitara Tarabića

Ciekawe jest to co mówi o tych górach z 3 krzyżami czytałem w książce Jana van Helsinga że w Himalajach są istoty z cywilizacji które były przed ludźmi bo tam znalazły schronienie.Czy to prawda nie wiem ale jak sam van Helsing powiedział "Wydaje mi się to nie mniej prawdopodobne od tego że w dawnych...
2010-06-12, 20:18

Trudno się z tobą nie zgodzić :D a Hrabia Saint Germain przepowiadał ale raczej jest znany ze swojej długowieczności i ogromnej wiedzy.Wracając do Mitara Tarabića naprawdę mało jest o nim w internecie ściągnąłem jakiś plik ale w nim wszystko to co podałaś w linku(tyle że zdjęcia powstawiane :D).Masz...
2010-06-11, 14:38

Musze powiedzieć ,że nigdy o nim nie słyszałem ale to co dałaś w linku jest całkiem ciekawe.Ja raczej spotykałem się z przepowiedniami Nostradamusa i Hrabi Saint Germain.
2010-06-10, 16:19
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Nekromancja
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 29224

Re: Nekromancja

OD RAZU ZAZNACZAM, ZANIM ODPOWIE KTOŚ, KTO RZECZYWIŚCIE SIĘ NA TYM ZNA NIE PODPOWIADAMY JAK SIĘ WSKRZESZA ZMARŁEGO PODPOWIADAMY ZA TO, W JAKICH KSIĄŻKACH MOŻNA ZNALEŹĆ TAKOWE INFORMACJE ORAZ MÓWIMY NA CZYM TO POLEGA I JAKIE SĄ TEGO KONSEKWENCJE Życzę miłej dyskusji... Nic dodać, nic ująć :D Książki...
2010-06-10, 15:56
Forum: Świat snów
Temat: Paraliż Senny
Odpowiedzi: 107
Odsłony: 40475

Re: Paraliz Senny

Paraliż senny miałem pare razy ,ale to już przeszłość.Od 2 lat śpie na brzuchu i wszystko jest ok.Pamietam ucisk na całym ciele i ta bezradność.Gdybym mógł to krzyczał bym jak mała dziewczynka:D.Najgorsze w tym to,że chyba mam za dużą wyobraźnie i zawsze jak ide spać to sobie jakieś straszne rzeczy ...
2010-06-10, 14:37
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: mistyczne rody
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2611

Re: mistyczne rody

Gdyby nie moja babcia to wgl bym się nie interesowal paranormalnymi zjawiskami.:D
2010-06-10, 14:34
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: liczba 161co o niej możecie powiedzieć?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 3221

Re: liczba 161co o niej możecie powiedzieć?

A czy liczbą antychrysta nie jest 666 ?
2010-05-12, 19:46
Forum: Energia
Temat: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 50243

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Gdy używam techniki 7 bram zaczynają mi latać jakby małe bryłki a później cały obraz robi się biały(lekko szarawy).
Wie ktoś co to znaczy ?
2010-05-12, 19:17
Temat: Wykreowanie własnego świata.
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 5121

Re: Wykreowanie własnego świata.

Trudno w to troche uwierzyc.Ale jak się troche pozyje to nic nie dziwi.
2010-05-12, 14:54
Temat: Wykreowanie własnego świata.
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 5121

Re: Wykreowanie własnego świata.

Nie ma nic takiego w śnie że wszystko szybciej dzieje się niż na jawie.W śnie czas leci tak samo jak w realu!Po prostu gdy się rano obudzimy to nie pamiętamy tego. Nie można zrobić też czegoś takiego że w śnie mija ci pare miesiecy czy lat tzn.można ale i tak odczujesz jakby minelo 10-20min(o ile do...