Znaleziono 20 wyniki

autor: SadisticMagician
2010-05-09, 17:14
Forum: Inne
Temat: Podczepienie
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 7737

Re: Podczepienie

Teoretycznie tak, ale wtedy wystarczyłoby zdać sobie sprawę, że czegoś nie ma i to tylko wyobraźnia :)
2010-05-09, 16:49

Owszem, istnieją takie byty i mogą się podczepiać (chodzi o pasożytowanie), ale NIE SĄ to Demony! Więc co to za byty i jak się ich pozbyć ? To skoro nie uważasz się za opetanego to może nalezy znaleźć inne przyczyny tego stanu zmęczenia itp. Może to zalezy od stylu życia twojego ( bo na pewno tak) ...
2010-05-09, 00:00
Temat: Urok, ryt miłosny
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 23323

Re: Urok, ryt miłosny

Dobrze w takim razie wezmę sobie Twoje słowa do serca i raz jeszcze to wszytko przemyśle.
2010-05-08, 23:57

<r>Nie jestem opętany <E>:)</E> Nie to mam na myśli. Egzorcysta też nie jest potrzebny.<br/> Byty te pobierają energię, do pewnego stopnia potrafią także wpływać na emocje, sny, na pogorszenie koncentracji przy niektórych praktykach magicznych. Można wyczuć ich wzór energetyczny, czasem mogą stać si...
2010-05-08, 23:30

Leanno nie jest to chwilowe i nie jest to zauroczenie. To coś, więcej, znacznie więcej. Wbrew temu co teraz mówisz jestem pewien, że gdybyś była w podobnej sytuacji również rozważałabyś użycie magii. Co to to nie. Nie wszystkie świadome wybory (z poziomu umysłu) są głosem naszej duszy. Czasem umysł ...
2010-05-08, 20:45

Tak, mam czasem pewne problemy z różnymi bytami.
2010-05-08, 20:44

Powiem tyle, że jak ktoś nigdy nie był prawdziwie zakochany to tego nie zrozumie. Jak to wypali to na pewno będziemy razem szczęśliwi.
2010-05-08, 16:17

Nie, nie pomyliłem :)
Voozie pisze:Demony się podczepiają i pobierają energię, tak? Skąd ty to wziąłeś? xD
Niektóre tak robią.
2010-05-08, 13:32

Podczepienie

Znacie jakiś dobre sposoby na pozbycie się demonów i innych bytów , które się podczepiają i pobierają energię ?
2010-05-08, 13:16

Odświeżę nieco temat. Wiecie może po jakim czasie taki urok powinien zadziałać ? Czy jak minie parę dni i nie widać zmian należy znów wykonać rytuał ?
2010-04-15, 00:26
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Succubs
Odpowiedzi: 148
Odsłony: 35825

Re: Succubs

<t>FearTheReaper oraz Voozie mają generalnie rację co do sukkubów. Wierzę w to co pisze Fear, jego doświadczenia pokrywają się w wielu punktach z opowieściami różnych osób na temat tych demonów. Jednak generalnie nie polecałbym zabaw z takimi bytami, bo jeśli coś by poszło nie tak albo mielibyśmy zw...
2010-04-15, 00:05

Nie, nie przejmuje się za bardzo... No cóż ten ryt naprawdę może odmienić sytuację, prócz tego dochodzą później inne, pozamagiczne czynniki więc nie czułbym się z tym źle. Trzeba korzystać z czego się da ;)
2010-04-07, 23:45

Raczej wcale. Po prostu nie chcę o tym wszystkim mówić.
Może w google coś się znajdzie, chociaż większość z tego to straszny badziew z tego co już patrzyłem.
2010-04-07, 01:35

Sigil to marna metoda wywoływania uczuć. Co do bogów, to oczywiście możesz inwokować Erosa, nie zaszkodzi. Ok. Co do sigila chodziło mi tylko żeby był ewentualnie dodatkiem do rytuału i tylko tyle. Może opisz nam bliżej te sytuację ??? Magia... Nie wiem nawet czemu Voozie Ci radzi. Z magią nie jest...
2010-04-06, 06:04

Jeżeli niewiele możesz zrobić fizycznie, to nie wiem czy Magia Ci pomoże. W tym wypadku dobra byłaby magia sympatyczna z teatralnym odegraniem miłości Romea i Julii (czy jakiejkolwiek pary pokonującej przeciwności). Możesz wykorzystać do tego także magię homeopatyczną i zakląć efekt takiego rytuału...
2010-04-05, 20:37

Tu się do końca nie zgodzę. Nie ma różnicy czy zdobędziesz serce dziewczyny poprzez pieniądze, wygląd czy urok. Efekt będzie identyczny, uczucia będą równie szczere i prawdziwe. Poza tym sądzę, że każdy powinien korzystać z tego co ma aby dostać co czego pragnie. Jeden "kupi" sobie miłość, a drugi r...
2010-04-05, 14:15

Sadistic, a próbowałes zwyczajnie z nią porozmawiać i zaprosic na randke? :) nie czul bys się dziwnie wiedząc ze kobieta 'kocha cię' tylko i wylacznie pod wplywem magii? to jak zmuszanie do milosci, naruszenie jej wolnej woli. nie wiem czy takie zwiazki moga byc szczesliwe Powiedzmy, że próbowałem....
2010-04-04, 20:21

No właśnie więc w czym problem ? Każda poleci na kasę a jako, że ja do zamożnych osób nie należę posłużę się magią.
2010-04-04, 17:39

Zakochałeś się na całego koleś?, rozumiem, ale pomóc nie mogę, spróbuj całkiem zwyczajnie, bez magii Bez magii niestety się nie da. Jak zdobyć miłość ukochanej Czerwonym atramentem na kawałku papieru w kształcie serca wyperfumowanym jaśminem wpisz poniższy magiczny kwadrat. Następnie wyślij go w ta...
2010-04-04, 00:38

Urok, ryt miłosny

Zna ktoś działający urok, rytuał miłosny ? Większość informacji na ten temat w necie to śmieci, potrzebuje czego naprawdę konkretnego i sprawdzonego. Chcę aby pewna osoba oszalała na moim punkcie. Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś pomoże. Uprzedzam od razu , że znam konsekwencje stosowanie magii, wię...