Znaleziono 18 wyniki

autor: ladylisa
2013-01-26, 00:46
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Moja paranormalna historia. Szukam odpowiedzi.
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 11144

Re: Moja paranormalna historia. Szukam odpowiedzi.

Pisałeś że wzywałeś Boga i pomogło (strumień swiatła itd). Jeśli naprawdę chcesz się pozbyć tego nocnego "gościa" to uprzedzam nie jest to droga ani łatwa ani szybka. Potrzeba dużo czasu i cierpliwości. Ksiądz? możesz spróbować jeśli czujesz że to pomoże... ja jednak polecałabym wiarę taką prawdziwą...
2013-01-06, 20:16
Forum: Wampiryzm
Temat: Pytanie Laika :)
Odsłony: 8673

Re: Pytanie Laika :)

Odnośnie pomieszczenia czy ktoś kiedyś był świadkiem manifestacji ducha? Kiedyś dawno temu byłam świadkiem, gdy znajoma "wpadła na ducha", który przez nią przeszedł (swoją drogą nie był to normalny duch ale jedna z jego częsci). Ona nic nie zauważyła oprócz tego że się nagle źle poczuła, mocno zaczę...
2012-07-23, 21:15
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Inna historia
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 12241

Re: Inna historia

Demony istnieją. Kiedyś niestety sama wątpiłam w ich istnienie... Podczas zdobywania wiedzy z dziedzin ezo przekonałam się że tak powiem bardzo realnie o ich istnieniu :>. Jak to mówią mądry Polak po szkodzie ;). Nieistotna ogółem jest też tak, że demon nie musi Cię "opętać" ale niestety może "tylko...
2012-07-22, 13:37
Temat: Inna historia
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 12241

Re: Inna historia

Ja niestety wierzę w Twoją historię. Nie wiem tylko na co Ci imię Tego demona. Nie wiem też dokładnie co za rytuały robiłaś/medytacje itp. To co mi się nasuwa po przeczytaniu tej opowieści i co ja bym robiła na Twoim miejscu: -pierwsze: to że wzywałaś demona po jego imieniu nie znaczy że to własnie ...
2012-07-22, 13:00
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: Wahadełko praktyka
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 14325

Re: Wahadełko praktyka

Cwiczenie (zaczerpnięte z książki)- LOKALIZOWANIE PRZEDMIOTU Potrzebna bedzie jeszcze jedna osoba. Osoba ta przynosi kilka przedmiotów. Rozkłada je na stole. Następnie osoba z wahadełkiem odwraca się tyłem do stołu a osoba która przyniosła przedmioty bierze jeden z nich trzyma ją w ręku przez ok 20 ...
2012-07-15, 16:56
Forum: Magia
Temat: Podstawy
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 3630

Re: Podstawy

rady co do praktykowania: Z mojego doświadczenia polecam także wyćwiczenie siły woli a w szczególności opanowanie gniewu i złości ;). co do rad ogólnych polecam czytać, czytać i jeszcze raz czytać... Zaklęcie źle wykonane może wyrządzić szkodę osobie wypowiadającej. Wiedza czysto teoretyczna jest na...
2012-07-15, 16:36
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: OOBE - pytania
Odpowiedzi: 533
Odsłony: 187042

Re: OOBE - pytania

Strefa grozy mi niestety się wydaje że to nie było oobe. Po prostu wyobrażając sobie, że biegniesz w koło Twój mózg lekko zaszalał i też mu się tak wydawało? :) Być może była to mała drzemka i przyjemny zainkubowany sen?
2012-07-15, 16:20
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: Obserwacja 3maja12
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2375

Re: Obserwacja 3maja12

Najbardziej racjonalne wytłumaczenie to oczywiście samolot ;). Jednakże przydałoby się jakieś nagranie... Patrząc pod kątem paranormalnym stawiałabym na ufo i (chyba nawet bardziej) na tzw. kule świetlne. Kiedyś gdzieś widziałam o tym film ale niestety nie pamiętam gdzie. Kule te potrafiły się rozdz...
2012-07-15, 14:39
Forum: Yoga, huna, medytacje i ćwiczenia
Temat: Medytacja i demon
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2752

Re: Medytacja i demon

Czy podczas medytacji zabezpieczasz się w jakikolwiek sposób? Medytujesz czy bawisz się energią. Tworzenie psi bali może pozbawiać energii... Nawet jeśli po zabawie wraca do ciebie. Co do spotkania z bytem... moje doswiadczenia wskazują, że demon nie zawsze ujawni jaką posiada energię...Piszesz że p...
2012-07-15, 13:47
Forum: Wampiryzm
Temat: Wampir Energetyczny
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 31038

Re: Wampir Energetyczny

Znałam i ja takiego wampira energetycznego... Niestety była to osoba bliska także "unikanie" nie wchodziło w grę. Popracowałam nad sobą. Utworzyłam tarczę i po problemie. Skuteczność tarczy potwierdzam w 100%. Co do innych metod... Słyszałam o ametyście. W moim wypadku nie zadziałało. Jako ciekawost...
2012-01-03, 23:57
Forum: Świat snów
Temat: Dziwne sny prorocze
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1842

Re: Dziwne sny prorocze

Gdy miałam takie sny to wymyśliłam sobie, ze zaraz po obudzeniu się zajmowałam się szybko czymkolwiek innym niż rozmyślaniem co pomagało zapomnieć taki sen... Z czasem jak nabrałam wprawy to w trakcie takiego snu proroczego wprowadzałam "swoje" zakończenie (w sensie zmiany snu na sen świadomy). Co p...
2011-12-25, 16:39
Forum: Tarot
Temat: Tarot droga do opętania?
Odpowiedzi: 73
Odsłony: 40673

Re: Tarot droga do opętania?

Wszystko może prowadzić do tragedii nie tylko tarot. Nie twierdzę że tylko tarot może być przyczyną nieszczęścia... Wydaje mi się, że każda dziedzina okultyzmu/ezoteryki (tarot też) może zwiększyć prawdopodobieństwo opętania. Myślę, że przez to co osiągamy dzięki w/w zwracamy na siebie większa uwag...
2011-12-19, 23:36
Forum: Życie po śmierci
Temat: Miejsca w których straszy (Województwo Pomorskie)
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 14443

Re: Miejsca w których straszy (Województwo Pomorskie)

Stary temat... gdyby jednak kogoś to jeszcze interesowało to w pewnych kręgach mówi się o nawiedzonym zamku w Malborku. Za takie miejsce gdzie ponoć pojawiają się duchy uznawane są kręcone, drewniane schody które są w północnym skrzydle Zamku Średniego, nad głównym wejściem do zamku. Istnieje jeszcz...
2011-12-18, 20:52
Forum: Tarot
Temat: Tarot droga do opętania?
Odpowiedzi: 73
Odsłony: 40673

Re: Tarot droga do opętania?

Miałam już pół roczną przerwę z kartami, jak nie dłuższą i co i nic... Aha i nie mam 15 lat by się czymś bawić, to tak na marginesie dla twojej wiadomości. To że nie zostałaś opętana lub zniewolona to tylko powód do radości a nie dowód na to że w innych przypadkach tarot nie doprowadzi do tragedii....
2011-12-18, 20:09
Temat: Oznaki opętania
Odpowiedzi: 88
Odsłony: 32426

Re: Oznaki opętania

ok rozumiem że u osób wierzących mogłaby być to choroba powodowana przez nadmierną gorliwość religijną/fanatyzm... ale co u osób niewierzących u których pojawiają się pewne oznaki opętania? A jak da się wytłumaczyć to, że demony/czasami duchy boją się modlitwy/ Boga?
2011-12-11, 21:20
Temat: Oznaki opętania
Odpowiedzi: 88
Odsłony: 32426

Re: Oznaki opętania

Temat dawno nie komentowany ale postanowiłam napisać. Z tego co wiem opętanie demoniczne jest jedną z form dręczenia diabelskiego. (najgorszą?) Demon/Szatan wchodzi w ciało takiego delikwenta. Zły znajduje się w ciele opętanego i ma nad nim kontrolę... Manifestować się może na różne sposoby najbardz...
2010-09-21, 21:33
Forum: Energia
Temat: Czy to energia czy szukac gdzie indziej porady
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 3832

Re: Czy to energia czy szukac gdzie indziej porady

Miałam podobne symptomy jak lewa03. Postawiłam na medytacje, nauczyłam się posługiwać energią. Staram się niwelować "złą" energię. Nauczyłam się panować nad gniewem. Niestety takie sytuacje najczęściej zdarzały się pod wpływem mojego gniewu lub innych bardzo silnych emocji. Teraz zdarza się to dużo ...
2010-04-01, 14:53
Forum: Energia
Temat: Odbieranie energii
Odsłony: 6914

Re: Odbieranie energii

to jak tak może z innej beczki możliwe jest nieświadome pobranie energii ze zwierząt? Np psa? Niedawno zbudziłam się zmęczona strasznie, mój piesek wskoczył na łóżko i przytulił się do mojej dłoni poczułam płynącą wiązkę energii jakby mi ją oddawał... odskoczyłam od niego i połączenie(??) zostało ze...