Znaleziono 6 wyniki

autor: nieprzenikniona
2011-08-16, 12:59
Forum: Życie po śmierci
Temat: Nieproszony towarzysz życia
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 4894

Re: Nieproszony towarzysz życia

Potrzebuję namiaru (może być chociażby adres mailowy) do osoby która zna się na tego rodzaju zjawiskach. Może ktoś z Was zna osobę doświadczoną (specjalistę który np. zajmuję się takimi zjawiskami zawodowo) w tych sprawach? Sprawa dosyć pilna.
2011-07-25, 13:08

Re: Nieproszony towarzysz życia

Jeśli to wszystko to autosugestia kilku osób to ok. Wypadek na rowerze widział sąsiad, osoba dorosła, daleka chyba od dziecięcych fantazji a jednak stwierdził, że coś we mnie wpadło. Sztuczkę z komputerem widział kolega. To było niedawno, w lipcu. U nas w domu jest taka zasada, że w czasie burz wyłą...
2011-07-21, 21:46

Nieproszony towarzysz życia

Zanim to napiszę chcę powiedzieć, że będziecie pierwszymi osobami które o tym się dowiedzą. Kiedyś już tu raz napisałam w sprawie dziwnego snu. Jestem osobą niewierzącą, nie piję, nie palę, nie stosuję żadnych używek które mogłyby wywoływać takie złudzenia. Nigdy też nie bawiłam się w wywoływanie du...
2010-04-15, 20:22
Forum: Świat snów
Temat: Koszmarny sen
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 4138

Re: Koszmarny sen

Przez ten cały czas odkąd napisałam tu po raz ostatni śnił mi się ten sen... Codziennie. Budziłam się w nocy równo o 1.43. Dzisiejszej nocy pierwszy raz to mi się nie przyśniło, znów obudziłam się o tej godzinie. Poczułam dziwny niepokój. Mój dziadek, mieszkający w tym samym domu co ja, przed 2 w no...
2010-03-15, 13:31

Re: Koszmarny sen

No raczej będzie trudno iść na stadion, chyba będę musiała wyjechać do innego miasta ;) Niestety wysiłek fizyczny w moim stanie zdrowia niewskazany ale dziękuję za chęć pomocy. Niestety te niemyślenie i szukanie zajęcia nic nie daję. Dzisiejszej nocy nawet oka nie zmrużyłam ze strachu, że znów mi si...
2010-03-14, 23:19

Koszmarny sen

Witam Piszę tu, ponieważ ubiegłej nocy miałam okropny sen. Potrzebuję o nim z kimś porozmawiać, ponieważ nie mogę go zapomnieć ani na niczym innym się skupić.... Śniło mi się, że szłam do kościoła. Był dzień. Gdy do niego weszłam było w nim ciemno, była już msza. Zapalone były światła które niestety...