Znaleziono 10 wyniki

autor: Raizel
2010-03-08, 19:25
Forum: Rozwój duchowy
Temat: Od czego zacząć
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 7197

Re: Od czego zacząć

Nie ma... :d. O pis ball'ach znalazłem, sewitorkach też, ale tarcz asstralnych i linkowania nie.
2010-03-08, 01:08

Możecie jeszcze wytłumaczyć mi czym jest tarcza astralna i linkowanie?
2010-03-06, 17:26

Prosił bym administrację o usunięcie tematu. Widzę, że trafiłem w złe miejsce. Liczyłem na radę, pomoc i odpowiedź a dostałem wyszydzanie, i wyśmiewanie. Nie mam zamiaru dalej kontynuować tej dyskusji, jeśli ma iść w tym kierunku
2010-03-06, 12:30

Ty jesteś skłonna uwierzyć, ale osobnik "zblazowany" zaatakował mnie tak jak bym opowiedział Wam bajkę o Alicji w krainie czarów i twierdził, że to ja jestem alicją :P
2010-03-06, 01:50

Czytałem ten artykuł, ale nie sądze, żebym był tym dzieckiem ;). Zakończmy ten temat, bo zbyt wielu sceptyków( co mnie dziwi ich ilość na tym forum) uważa tą moją opowieść za science-fiction fantasy : d. Jeżeli moderatorzy uznają ten topic za przydatny to niech zostawią, jeśli nie "delete it".
2010-03-06, 01:19

Miałem wtedy około 10ciu lat. Nic mi nie dosypała do żadnej herbaty. Być może, że wtedy te seanse (tak to nazwę) na odległość po porostu mnie odprężyły i uspokoiły, może tak być. Nie twierdzę, że to była magia, energia duchowa, kamehameha czy rictusempra. Opieram się na faktach, przyjeżdża do mnie k...
2010-03-06, 00:43

Z nią było za pierwszym razem. Na odległość było potem.
2010-03-06, 00:22

NIe mówię, że mam jakieś supermoce, poprostu opisuję co się dzieje wokół mnie. NIe wiem ile z tego jest wytworem mojej wyobraźni a ile prawdą. Ja byłem wtedy gówniarzem, chodziłem do postawówki, ale w ciągu kilkunastu minut udało się jej mnie uśpić, choć zmęczenia nie czułem. Nie jestem oświecony w ...
2010-03-05, 22:43

Dziękuję bardzo za odpowiedź, bardzo mi pomogła. Mam jeszcze jedno pytanie. Otóż moja mama ma przyjaciółkę, która zajmuje się ezoteryką(potrafi widzieć ludzką aurę, uzdrawia ludzi), nie wiem dokładnie w jakim stopniu, bo mieszka dosyć daleko i od ośmiu lat jej nie widziałem, ale podczas ostatniej wi...
2010-03-05, 16:30

Od czego zacząć

<t>Witam wszystkich, mam nadzieję, że umieszczam to w dobrym miejscu. Jeśli nie to proszę o przeniesienie tematu.<br/> <br/> Przejdźmy do rzeczy. Od pewnego czasu zacząłem się interesować ezoteryką. Mam odnośnie jej kilka pytań. Chciałbym wiedzieć co Wy o tym sądzicie, jakie jest Wasze zdanie. Na po...