Znaleziono 14 wyniki

autor: Mefisto1
2010-03-24, 23:45
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Islam
Odpowiedzi: 63
Odsłony: 15045

Re: Islam

Islam to religia fanatyczna, wyznawcy tej religii są zdolni do najgorszych mordów jak i samobójstw za racje swojej wiary i swojego boga. Za każdego zabitego innowierce, lub zamach samobójczy wierzą ze ich Bóg ich za to wynagrodzi. Uważam ze powinniśmy obawiać się takich fanatyków.
2010-03-17, 13:06
Forum: Życie po śmierci
Temat: pytanko
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 3787

Re: pytanko

Wydaje mi się ze pojecie mareckiego co do wywoływania duchów jest bardzo ubogie:) Ale jak dla mnie to może wywoływać sobie "mile duchy". Zabawa w wywoływanie nie jest taka prosta, ale niektórzy nie dają sobie tego przetłumaczyć i później są tego konsekwencje.
2010-03-17, 12:58
Forum: Książki, muzyka i filmy
Temat: Czego aktualnie słuchacie?
Odpowiedzi: 363
Odsłony: 9039

Re: Co Aktualnie słuchacie ???

KAT-- Łza cieniów minionych
2010-03-15, 23:34
Temat: Wplyw ducha na czlowieka, cd.
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1833

Re: Wplyw ducha na czlowieka, cd.

W momencie gdy czlowiek lezy, gdy dotyka się do niego duch, czlowiek moze odczuwac stan, jakby nie byl w stanie zaczerpnac powietrza. Tak jest to syndrom zmory, ale sa ludzie co uwazaja to za atak demonow. Najlepsza obrana przed tym jest spanie na boku, bo przytrafia się to najczesciej podczas snu ...
2010-03-13, 20:49
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Skąd się dowiedziałeś o tej stronie?
Odpowiedzi: 100
Odsłony: 4404

Re: Skąd się dowiedziałeś o tej stronie?

Forum to polecil mi moj dobry znajomy :) Pisal ze jest to dos dobre forum. Wiec zobaczymy :)
2010-03-09, 20:01
Temat: Godzina duchów
Odpowiedzi: 70
Odsłony: 24446

Re: Godzina duchów

zblazowany pisze:Poeto nie wiesz o tym że według religii katolickiej wywoływanie duchów jest grzechem?
Hehe, wedlog religii katolickiej wszystko jest grzechem. Ciesze się ze w tych czasach niema Swietej inkwizycji :)
2010-03-07, 20:59

dagmara pisze: ale przeważnie wszystko jest odbywane w godzinach nocnych, taka już chyba jest tradycja seansów.
Tak w godzinach nocnych jest ciszej i spokojniej i wogole nastruj taki odpowiadajacy przyzywaniu.
2010-03-07, 20:06

W sumie racja ;P Lepiej się nie bawic w takie rzeczy bo moze byc nieciekawie ;) Tu popre slowa przedmowcy, wywolywanie duchow to niejest zabawa, kiedys probowalismy z kolega wywolywac duchy z zastosowaniem kregów, podczas wywolywania nic się nie dzialo wiec zniemaczeni udalismy się do domow, na dro...
2010-03-07, 15:38
Temat: duchy
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 6884

Re: duchy

Dlaczego niby nie ma sensu, w końcu to forum o tematyce paranormalnej, a nie akwarystycznej, czy modzie O_o Ech, ja już naprawdę nie rozumiem niektórych ludzi, po co w ogóle wypowiadać się w danym temacie skoro nie ma się nic konkretnego na dany temat dopowiedzenia, czepiam się wiem, może się starz...
2010-03-06, 17:00
Temat: duchy
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 6884

Re:

Ja gdzieś slyszałem albo czytalem, że jak czlowiek boi się ducha to duch się mu nie objawi, nie wiem dokladnie czy to chodzi o dobre duchy czy złe, ale jak ktos bedzie czół strach to duch nie objawi się. :neutral: :wink: Tak ja tez czytałem ze duchy wyczuwają strach człowieka i nieobjawiaja się, al...
2010-03-05, 21:50
Forum: Ciekawostki
Temat: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?
Odpowiedzi: 144
Odsłony: 38297

Re: Co by było gdyby Hitler żył w naszych czasach?

No coz gdyby Hitler zyl w naszych czasach, to moze wesolo by nie bylo, ale przynajmiej kosciol by się w polityke nie mieszal :)
2010-03-05, 21:18
Forum: Wampiryzm
Temat: DRACULA
Odsłony: 23458

Re: DRACULA

Jak sądzicie czy naprawde "szefem" wampirów był DRACULA !!! Naprawde VLADA (Władcę transylvanii) wampirem uczynili go kupcy których tak nienawidził. Pierwszym instynktem wampiczym wykazała się ELŻBIETA BATORY na której rozkaz gineły młode dziewczyny, by ona sama mogła się kąpać w ich krwi. Z tego c...
2010-03-03, 21:13
Temat: Witam Wszystkich :)
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 214

Re: Witam Wszystkich :)

Voozie pisze:Tylko się interesujesz?
Tak interesuje się, ale i praktykuje troszke bo przeciez trzeba się uczyc :grin:
Mialem juz kilka ciekawych sytuacji, np z kontaktem z duchem
2010-03-03, 21:01
Temat: Witam Wszystkich :)
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 214

Witam Wszystkich :)

Witam serdecznie wszyswtkich uzytkownikow tego forum. Interesuje się ezoteryka, okultyzmem i wszystkimi niewyjasnionymi zjawiskami. To takie moje zwariowane hobby.