Znaleziono 244 wyniki

autor: Leanna
2010-09-28, 21:20
Forum: Świat snów
Temat: Co Wam się ostatnio śniło?
Odpowiedzi: 1562
Odsłony: 323232

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

A mi się śniła jakaś całkiem powalona impreza... No bo kto na takie okazje puszcza Biebera, Cerekwicką czy Clare de Lune? Pamiętam ze siedziałam tam i wszyscy oprócz mnie się świetnie bawili... A później złamałam nogę, rozbolała mnie głowa i po obudzeniu szłam po aspirynę :/
2010-09-17, 20:27
Forum: Życie po śmierci
Temat: Witam :) Proszę o pomoc. ;)
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 3615

Re: Witam :) Proszę o pomoc. ;)

Całkowicie zgadzam się z dagmarą.
A z tym 'darem' to tak jak z efektem Diogenesa. Możesz mieć to szczęście i się z tym urodzić lub po prostu wyuczyć.
2010-07-10, 00:08
Temat: Wierzysz w reinkarnację?
Odpowiedzi: 150
Odsłony: 66237

Re: Wierzysz w reinkarnację?

Nie ma. Ale miło jest wierzyć, że istnieje jakikolwiek porządek :)
2010-06-26, 23:06
Temat: przeklęty talizman
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1769

Re: przeklęty talizman

Każdy myśli co chce, raster. A ja zgadzam się ze zblazowanym. Albo masz kolegów, którzy umiejętnie cie wrobili, albo masz talent do pisania... Bo całkiem ładnie to brzmi
2010-06-21, 15:55
Temat: Czy duch mnie odwiedził?
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 10302

Re: Czy duch mnie odwiedził?

No to ty nie chciałeś, ale podświadomość chciała. A ja nie wierzę, źe nie chciałeś zobaczyć (źywego) dziadka. Gdyby mnie umarł ktoś, kogo kochałam nie myślałabym "Och, jak to dobrze. Nigdy go/jej juź nie zobaczę"...
2010-06-20, 21:16

No dobra, nie bedę się przyczepiać, ale i tak wydaje mi się to trochę koloryzowane. Nie sądzę by ten duch cie odwiedził. Moze po prostu tęskniłeś za dziadkiem i twój mózg pokazał ci coś co chciałeś zobaczyć. Przerzucił dane z móżdżka do świadomości i już.
2010-06-20, 16:58

Zgadzam się ze zblazowanym.
supolo pisze:mamy nadzwyczajnie dobry słuch i rozpoznajemy po tupaniu kto idzie, wpływa na to: głośność, częstość i dźwięk tupania
Uważam, ze to część, która po prostu uatrakcyjnia tekst co mnie upewnia w przekonaniu, że to ładna historyjka dla dzieci.
2010-06-11, 20:59
Forum: Magia run
Temat: RUNY OCHRONNE
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 24754

Re: RUNY OCHRONNE

Fehu ochrania sprawy finansowe, wypełnia braki materialne...

-- 2010-06-11, 21:35 --

Algiz jest ochroną ciebie samego, jest najsilniejsza z run chroniących
2010-06-11, 20:30
Forum: Wampiryzm
Temat: Jak się wysysa energię z ludzi???
Odpowiedzi: 68
Odsłony: 33727

Re: Jak się wysysa energię z ludzi???

dagmara pisze:Ale muszę przyznać iż załamałaś mnie nie wiedząc co to jest tarcza ochronna :D
Oj, czepiasz się szczegółów :P Nie chodzi o to, ze nie wiedziałam co ma na myśli Ignis, tylko o to, jak to się robi. Czasem można być przecież niedoinformowanym :D
2010-06-08, 22:14
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Bóg
Odpowiedzi: 207
Odsłony: 41781

Re: Bóg

Ja powtórzę to co gdzieś wcześniej już pisałam:
Skoro Bóg Mojżeszowi pomógł przejść przez morze to czemu nie pomorze Afrykańskim dzieciom chorującym na AIDS?
2010-06-08, 20:31
Temat: Black Metal i Religia w Polsce
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 10333

Re: Black Metal i Religia w Polsce

Powiem tak: religia w szkołach powinna oczywiście być. Ja nawet nie wierząc w Boga widzę pozytywy tej nauki. Polska religia mówi o szerzeniu dobra dzięki czemu część z nas- ludzi - czasem sobie coś uświadamia. Że źle robił. Źle żył... Ale nastolatki zawsze mialy skłonności do buntu. Gdy każesz my by...
2010-06-06, 18:51

Nie obraźcie się, ale wasza kłótnia do niczego nie prowadzi. Dzięki, Ignis, za poprzednia odpowiedź na moje pytania. Nie będę od razu niczego odrzucać. Mam dość mocną siłę woli i koncentruję się też całkiem szybko. Potrzebuję tego w robocie :D . Spróbuję poćwiczyć to o czym mówiłeś, a dopiero potem ...
2010-06-06, 18:31
Temat: Aborcja,Poronienie
Odpowiedzi: 276
Odsłony: 49434

Re: Aborcja,Poronienie

a Li się nie zgadza z takim spojrzeniem na to. Po prostu nie sądzę, żeby przez wprowadzenie broni nagle wszyscy zaczęli się zabijać. Nie uważam, że taka legalizacja byłaby korzystna. Na pewno nie dla mnie i nie w mojej robocie. Przestępcy mieliby łatwiejszy dostęp do każdej broni. Dzieciaki w szkoł...
2010-06-05, 13:52

No cóż...ćwiczenie widzenia aur się liczy? Medytacja... Żadnych innych rzeczy sobie nie przypominam :P

-- 2010-06-05, 13:53 --

Mogę jeszcze powiedzieć, ze głównie opieram się na prawach fizyki, ale mogę zrobić wyjątki, gdy coś brzmi logicznie.
2010-06-05, 12:59

Może tak dużej szkody jak normalny pocisk (kula) nie zrobi, nie mniej śrut jest również niebezpieczny. Skoro kamieniem można zrobić komuś krzywdę to tym bardziej lecącym z taką prędkością pociskiem śrutowym. -- 2010-06-05, 13:09 -- Tak w ogóle to proponuję przenieść tą dyskusję do innego tematu. Jak...
2010-06-05, 12:57

zblazowany pisze:Można wyćwiczyć ,,wysysanie". Najlepiej skorzystać z takich technik jakich używa derren brown. Czyli hipnoza, sugestia itp.
Hipnoza a 'wysysanie energii' i umieszczanie jej w jakiejś piramidce to dla mnie dwie różne rzeczy. To pierwsze jest realne to drugie nie.
2010-06-05, 12:54

nawet strzelając do kogoś ( jesli to nie bedzie głowa, szyja) to ma nie stanie mu się nic poważnego. A w to nie uwierzę. Strzelając z wiatrówki nawet z dużej odległości można zrobić komuś poważną krzywdę. Energia wylotowa takiego karabinu pneumatycznego wynosi ok. 18J. W tym momencie śrut jest bard...
2010-06-05, 12:27

Powiedzmy sobie szczerze- takie 'robienie' broni jest cholernie niebezpieczne. Wystarczy mały błąd w złożeniu i możesz nabawić się trwałych szkód.
Mam pytanie: czy wiatrówkę w ogóle można złożyć tak o sobie?
2010-06-05, 11:49

Lawet gdyby zatwierdzono legalizację broni używanie jej bez konkretnego powodu (do obrony własnej) byłoby bardzo surowo karane. W żadnym kraju nie ma tak, ze można sobie 'postrzelać' na polu do sąsiadów. Za użycie broni są kary surowsze niż za nieumyślne morderstwo, jeszcze zależy od sytuacji. Czyta...
2010-06-04, 23:41

Masz jakiś pomysł by to zrobić? Niby kto tu to ułatwia? Ktoś kto chce zarobić na czarnym rynku nie będzie przecież "dokręcał śruby" !