Znaleziono 10 wyniki

autor: Nemoris
2010-06-22, 01:17
Forum: Życie po śmierci
Temat: Czy duch mnie odwiedził?
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 10302

Re: Czy duch mnie odwiedził?

Heh tak się zastanawiam,odnosnie pojawiania się duchow.Jak zauwazylem wiekszosc osob mowi ze widzialo ducha kiedy "wykonywal" jakas czynnosc ktora robil bardzo czesto i powtarzalnie za życie,byc może to nasz wytwarza takie zdarzenia z powodu ich braku :P? To tylko taka moja mała hipoteza
2010-03-14, 12:04
Forum: Świat snów
Temat: Co Wam się ostatnio śniło?
Odpowiedzi: 1562
Odsłony: 323236

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Ja z dzisiejszego snu pamietam tylko niebieski kolor i trzy liczby:1,3,12.Może one coś znaczą :P?
2010-03-14, 01:30
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: Moje przezycia
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 8770

Re: Moje przezycia

Macie ten plik jeszcze,a moze sprobowac jeszcze raz ? Hmm,nie dawno przypomniała mi się ciekawa historia,trochę straszna i przerażająca,tylko to raczej nie ma zwiazku z silami nadprzyrodzonymi :D. Może ją jutro opisze,ale jak mowie zadnych sil nadprzyrodzonych raczej się nie doszukacie,ale napisze d...
2010-03-08, 20:37

Nic nadzwyczajnego w sumie nie widze,nie wiem moze slepy jestem :p Mimo tego ze IMO tam nic nie ma to nie nalezy skreslac tego ze cos w tym domu jest,poza tym ciezko uchwycic jakiegos ducha. Co do mojej wyprawy do lasu,to na razie się wstrzymuje bo ciezko mi bedzie cokolwiek znalezc w sniegu. Hmm a ...
2010-02-09, 23:27
Temat: KAP
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1569

Re: KAP

No cóż...
Dziwna sytuacja.Najbardziej zdziwił mnie szczerze mowiac ten napis na karteczce.
Czy cos się po tym działo w tym domu?

ps.moze jestem glupi ale co znaczy KAP :P?
2010-02-04, 22:45

Napisałem ciekawy,bo wydaje mi się że mało osób dzisiaj tak umiera :) Szczerze mówiąc też niezbyt wierze w tą historie z kanapą,no ale inne wydarzenia przekonały mnie do niezywkłosci tego lasu,a i żeby nie było wątpliwosci, wiekszosc z tych wydarzen dziala się zanim uslyszalem historie o kanapie :) ...
2010-02-04, 16:20

Ciekawa sprawa z tym lasem.
Miałem dzisiaj iść z kumplem który był przy grobie i porobić zdjęcia,ale pech chciał że jadę dzisiaj do teatru ;/.Jak dobrze pójdzie to jutro podeśle zdjęcia.
2010-02-04, 16:18
Temat: Historia
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 5446

Re: Historia

Jak dla mnie to nic nadzwyczajnego.Tez mam na osiedlu taką lampe,że jak się jest pod nią to się pali,a jak się pojdzie dalej to gasnie.Ja tam się raczej z tego śmieje,po prostu jakas awaria,a my sobie wmawiamy ze to cos nadprzyrodzonego.
2010-02-04, 02:53

Sorry że się nie przywitałem od razu,tak więc witam was wszystkich :). Wiesz,może ci się rzeczywiście wydawac ze sobie to wszystko wymyslilem,ale uprzedzam ze tak nie jest.Może masz racje że nie które rzeczy są zwyczajne,typu te koty.Z tymże nie ze wszystkimi rzeczami co napisałeś się zgadzam: -info...
2010-02-04, 00:02

Moje przezycia

1.Ten dziwny lasek,składa się z drzewek-krzaków,jest on duży,są w nim bagna i wszędzie te same drzewa.Kiedyś tam była droga,niektóre znaki wciąż tam leżą.Jako że mieści się to obok boiska na którym gram z kolegami,często jestem obok niego.Pewnego razu ja i kolega graliśmy razem. Nagle usłyszeliśmy d...