Znaleziono 10 wyniki

autor: Trywianix
2011-07-21, 17:25
Forum: Życie po śmierci
Temat: Kim byles w poprzednim zyciu (niestety po angielsku)
Odpowiedzi: 67
Odsłony: 33535

Re: Kim byles w poprzednim zyciu (niestety po angielsku)

Cóż, nauczycielka w Australii to ciekawy zawód, biorąc pod uwagę to, kogo się uczy. Australijczyków! Mwahaha. To coś w sobie ma, ponieważ ostatnia rubryczka w pełni się zgadza. Hm. I nie tylko mnie. -- 2011-07-21, 17:27 -- Cóż, nauczycielka w Australii to ciekawy zawód, biorąc pod uwagę to, kogo się...
2011-07-21, 17:20
Forum: Magia
Temat: Żywioł wody
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1536

Re: Żywioł wody

Czy można wiedzieć, na jakiej podstawie sądzisz, że ten akurat rodzaj magii jest dla ciebie?
2011-01-06, 18:04
Forum: Energia
Temat: Jak zacząc?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1154

Re: Jak zacząc?

Skoro jesteś realistą to nie pisz takich rzeczy :) Wierzysz w to, że istnieje jakaś energia w ogóle ? Jak nie i chcesz to sprawdzić to ci nie wyjdzie. Drzwi otwierają się tylko dla tych znających hasło. Poza tym nie udowodniłeś, że jesteś inteligentny bo na forum jest już pełno tekstów o tym jak zac...
2010-11-28, 15:01
Temat: Permantne koszmary i to "coś".
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 6234

Re: Permantne koszmary i to "coś".

Ale ?? Ale co ?
2010-11-27, 15:33

Dzięki. Doceniam to co robicie. Zastosuję się do tego co mówicie.
2010-11-26, 17:52

To nie jest fizyczne... Napada mnie nagle i nagle przestaje. A te ręce to zazwyczaj jak się denerwuje bardzo. Ostatnio nie mam chwili nawet żeby się odstresować... Nauka, nauka, nauka i jeszcze raz nauka. Z kompa korzystam ale to nie jest często, a gra w jakieś gry czy oglądanie śmiesznych filmików ...
2010-11-25, 20:55

Może. Jeśli miało mnie to obrazić to najwyraźniej nie spełniły się twoje zamiary. Jeśli ktokolwiek ma mnie za debila, kłamce, idiotę to nich zatrzyma to dla siebie. Ja naprawdę jestem tym przerażony i nie zamierzam kłamać. Kłamstwo nigdy nie pomaga, a to wszystko dzieje się. Nie dodam tu naprawdę bo...
2010-11-25, 00:31

Może... Cóż mi się wydaje, że poza tym, iż jestem zakochany to z sercem nic nie mam. Ciśnienie mam ok. TO nie jest tak, że to dzieje się tylko w sferze snów. TO dzieje się cały czas. Dzisiaj byłem sam w domu. Mam jakiś zwidy chyba... Przez to co widziałem urżnąłem się nożem i poleciało mi dużo krwi....
2010-11-24, 22:25

Wiem, że to może być paraliż senny ale to co się dzieje po tym już paraliżem nie jest. Jeśli tak naprawdę jest to muszę iść do lekarza. Nie wiem. Nie wiem co się dzieje.
2010-11-24, 18:28

Permantne koszmary i to "coś".

Cześć... Od jakiś 6 lat każdej nocy mam koszmary... Zazwyczaj prawie nic z nich nie pamiętam ale jest jeden który zawsze zapamiętuje. Wokół mnie jest ciemność, a ja nie mogę się ruszyć, mówić, oddychać. Próbuję krzyknąć ale się nie da. Budzę się i jeszcze chwilę nic nie mogę zrobić. Ostatnio to wszy...