Znaleziono 10 wyniki

autor: martinka2244
2010-01-08, 15:04
Forum: Życie po śmierci
Temat: Wiara w duchy (creepy :/)
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 5679

Re: Wiara w duchy (creepy :/)

Nie. Chociaż wczoraj poczułam lekki ucisk na szyi i ból promieniował do ucha z lewej strony. Czułam takie jakby okłocie. Ale nie wiem czy to ma związek z tym co się dzieje...
2010-01-08, 00:10

Re: Wiara w duchy (creepy :/)

Nie wierze w Boga i "stronie" od kościoła... To wszystko dzieje się w moim domu codziennie, choć dzisiaj w nocy miałam spokój. Co przerażające często dzieje się coś za dnia... Ostatnio coraz częściej otwierają mi się same drzwi, a nie są tak proste w otwarciu! Dzisiaj katem oka zauważyłam, że maskot...
2010-01-08, 00:03
Temat: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?
Odpowiedzi: 431
Odsłony: 128324

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Jesteś pewien, że to poltergeist? Być może to ja. Mam akurat 17 lat... Nie miałam nigdy jakiś zdolności psychokinetycznych, chociaz nie wiem czy to co mi się zdarza można nazwać psychokineza... Zdarza mi się mieć przerażające rożne prorocze sny, ale nigdy nie myślałam, że mogę wywołać takiego typu z...
2010-01-06, 20:43
Temat: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?
Odpowiedzi: 431
Odsłony: 128324

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Może się powtórzę, ale ten post akurat pasuje do tego co pisałam... Ostatnio u mnie w domu dzieją się dziwne rzeczy. W moim mieście (Gravesend) średnio co 3 domy są nawiedzane, ale w różnym stopniu. Sytuacja u mnie, zaczyna powoli mnie przerażać. Na przykład dzisiaj obudziłam się i krzesło, które st...
2010-01-06, 20:30

Re: Wiara w duchy (creepy :/) DEMON W DOMU???

Ostatnio u mnie w domu dzieją się dziwne rzeczy... Sytuacja jaka opisałam w poście jest na pewno autentyczna, a opowiedziałam ją na moim blogu z pół roku temu. Teraz podobne rzeczy dzieją się w moim domu w Anglii. W moim mieście (Gravesend) średnio co 3 domy są nawiedzane, ale w różnym stopniu. Sytu...
2010-01-06, 17:36

Wiara w duchy (creepy :/)

Wiele jest artykułów, opowiadań, książek, ustnych przekazów na temat domniemanych spotkań z duchami. Roi się aż od paranormalnych kronik, mówiących o takich przypadkach. Czy mamy wierzyć czy nie, każdy odpowiada sobie sam na to pytanie. Niektórzy wierzą w życie pozagrobowe, ponieważ religia przewidu...
2010-01-03, 23:16
Forum: Ciekawostki
Temat: Szok! Czyli najmłodsze matki świata
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 22563

Re: Szok! Czyli najmłodsze matki świata

Zdjęcie tej dziewczynki znajduje się tutaj:http://pedraenxuta.files.wordpress.com/ ... -a-luz.jpg
2009-12-29, 20:52
Temat: Szok! Czyli najmłodsze matki świata
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 22563

Szok! Czyli najmłodsze matki świata

Pewna Peruwianka urodziła swojego synka Gerardo mając 5 lat. Po urodzeniu był on wychowywany ze świadomością, iż Lina Medina (bo tak się nazywa "pani paradoks") jest jego siostrą. Dopiero mając 10 lat dowiedział się prawdy. Nikt nigdy nie dowiedział się kto był jego ojcem. Rodząc dziecko w 1939 roku...
2009-12-29, 20:41
Temat: Niewiarygodne ciekawostki!
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2508

Niewiarygodne ciekawostki!

Pokaz malowanych zebr W zoo w Gazie, które odwiedza ogromna ilość dzieci postanowiono pokazać"nowe" zwierzę... Niestety zarządu zoo nie było stać na takie przedsięwzięcie, jak sprowadzanie nowego stworzonka, więc postanowili przemalować 2 osły na... zebry (!). Dzieci nie spostrzegły różnicy.Chętnie...
2009-12-26, 02:12
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: Nabór na redaktorów Paranormalium
Odpowiedzi: 113
Odsłony: 68757

Re: Nabór na redaktorów Paranormalium

ZGŁASZAM SIĘ NA REDAKTORA PARANORMALIUM Mam 17 lat. Mieszkam w Wielkiej Brytanii od prawie trzech lat. Od Lipca 2009 roku prowadzę swojego własnego bloga o wszystkim co się dzieje na świecie, opisuję różne zdarzenia, piszę ciekawostki, a artykuły to dla mnie pestka. Korzystam z wielu źródeł, tak ab...