Znaleziono 7 wyniki

autor: Pararocker
2009-12-04, 17:23
Forum: Życie po śmierci
Temat: Opętanie
Odpowiedzi: 97
Odsłony: 24297

Re: Opętanie

Nie wiem, czy mozna - jesli nie to usune linka. Napisalem to samo na innym forum, a na nim paru ludzi twierdzi, ze jakoby tez bylo w tym kosciele. Mialby się on znajdowac w Czestochowie, w dzielnicy Rakowice. EDIT: Zamiast podawac strone - forum konkurencyjne - skopiowalem zawartosc. WIem, troche du...
2009-11-30, 23:58

a Ty slepo wierzysz w to, o czym niewiele wiesz ... Nie wierzę slepo..., ba, nawet napisalem 2 posty temu moje podejrzenia, co do tego, czy aby na pewno zachowanie tych szalencow jest skutkiem dzialania Boga. . Ale w to, ze mogliby to byc aktorzy - nigdy nie uwierzę. Czy nie uwarzasz, ze to byloby ...
2009-11-30, 23:19

Wiec radzę wziąć w tym udział i... Uwierzyć. Wtedy zrozumiesz dlaczego wg mnie to nie są aktorzy.
2009-11-30, 22:13

Hmmm dziwne te "masowe egzorcyzmy", z tego co pamietam to na egzorcyzmy trzeba miec pozwolnie specjalne,ktore jest wydawane dopiero po wykluczeniu chorob psychicznych itp. Ponoc zle odprawione egzorcyzmy sa niebezpiezne dlatego na nie sa wydawane wlasnie te specjalne pozwolenie po wczesniejszym prz...
2009-11-30, 20:22
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: Paranormalium w wersji do ściągnięcia na dysk - JUŻ JEST!
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 12013

Re: Paranormalium w wersji do ściągnięcia na dysk - JUŻ JEST!

Czy szykuje się nowa wersja paranormaliumOFFLINE?
Bo sobie z 2mies temu na ipoda wgralem w HTML i juz się artykoly koncza :grin:
2009-11-30, 20:08

czekaj czekaj , bo chyba nie zrozumiałem.. kapłani odprawiali na wszystkich ludziach egzorcyzmy na mszy?? bez żadnych dowodów opętania itd? W jakim to było kościele?? (pod jakim wezwaniem), i kiedy dokładnie się takie coś odbywa? W kosciele bylo na pewno powyzej setki ksiezy. A wiernych pare razy t...
2009-11-29, 19:34

Opetanie istnieje i nikt mnie nie przekona, ze mogloby byc inaczej. Dwa lata temu (z powodu przygotowan do biezmowania), wyjechalem z paroma innymi osobami i ksiedzem do pewnego kosciolka w Czestochowie , ktory slynie z tego, ze sa odprawiane w nim egzorcyzmy (jesli dobrze pamietam, to odprawaiane s...