Znaleziono 4 wyniki

autor: blut95
2010-11-06, 17:16
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: Gorzka prawda o OOBE i LD
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6977

Re: Gorzka prawda o OOBE i LD

super tylko w czasie w którym nie było mnie na forum ( pół roku na oko ;p ) miałem już kilkanaście razy ld ( niestety nie oobe ) i jakoś nic mi się nigdy nie stało , to o czym piszesz to równie dobrze możesz trafić do psychiatry przez sny , rozumiem więc że uważasz że śniąc możesz zwariować , a mój ...
2009-11-07, 11:33
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: OOBE - pytania
Odpowiedzi: 533
Odsłony: 185087

Re: OOBE - pytania

po pierwsze społeczność ludzi którzy interesują się OOBE jest podzielona jedny uważają że podrużuje się po świecie materialnym (tym w którym żyjemy)czy jest to tylko nasza wyobraźna (podróżujemy po podświadomość), uznajmy ze jest to świat materialny , wiec mimo iż przejrzałem setki stron a OOBE i LD...
2009-11-06, 23:45
Forum: Energia
Temat: Mój dar
Odpowiedzi: 122
Odsłony: 27664

Re: Mój dar

ja mam dar widzenia energii i czucia jej (jak byłem mały to w chowanego nie mieli szans xD) a poza tym mam chyba dar nadmiernej energii np: ja i mój kumpel interesujemy się takimi tematami i oboje postanowiliśmy poćwiczyć w robieniu psiball ponieważ jak już wspominałem widzie i czuję energię to widz...
2009-11-06, 23:24
Forum: Magia naturalna
Temat: Kontrola żywiołów
Odpowiedzi: 99
Odsłony: 49719

Re: Kontrola żywiołów

na forum jestem nowy ale żywiołami zajmuje się juz jakieś 5 -6 lat wiec co nieco wiem moge wyczuć ich energie a jak chcesz się w to bawić to narazie radzie zacząc od dowiedzienia się jaki masz zywioł z kumplami po jakiś 2 latach doświadczeń ustaliliśmy że każdy by do czegoś dojść musi dowiedzieć się...