Znaleziono 657 wyniki

autor: Assassinio
2010-02-14, 05:30
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: Zmiana w komentarzach - narazie tylko tych pod artykułami
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 2036

Re: Zmiana w komentarzach - narazie tylko tych pod artykułami

Jakże brutalna konieczność podpisania się pod skromnym nickiem "Anoneymouse" bedzie ich czekala.

Ja moge pod swoim nickiem pisac wszystko, a i tak nie bedzie to nic nikomu dawalo, to jedynie nick ; ]
2010-02-12, 17:09
Temat: Wszem i wobec ogłaszamy czystki na forum
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 8553

Re: Wszem i wobec ogłaszamy czystki na forum

Nie kasuje wszelkich tematów tam, tylko te które nawet wśród ludzi zajmujących się tematem, pozostają głupie. Jeżeli temat jest wyczerpujący i jakiejs kulturze istniało wierzenie w magie kału, to nawet to może zostać. I zostało. Swoją drogą, nie wiem, dlaczego mam teraz czyscić cały syf który powsta...
2010-02-12, 00:22
Temat: Wszem i wobec ogłaszamy czystki na forum
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 8553

Re: Wszem i wobec ogłaszamy czystki na forum

Ogolem powiem wam, ze ja zrobie tez czystki w innych dzialach, nie to ze bede tylko w tak durnych tematach jak te o magii czyscic mial, chociaz tam najwieksze brednie. Tylko czas znajde.

Btw malo tu ludzi, a tym bardziej mniej wartosciowe rzeczy pisza. Cienko ciagnie to forum.
2008-02-19, 00:56
Forum: Życie po śmierci
Temat: szto eta byla? czyli duch w rosyjskiej szkole :D
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 10453

nie gadać mi to o imionach, bo mi się moje przypomni xD btw rozwaliło mnie pierwsze (chyba, juz nie chce mi się patrzeć) zdanie artykułu "Rosja to potężny kraj" i uj to ma do rzeczy? xD btw smjeszni jęzik maja naszie wschodnje towariś. A babka jak z the ringa, tylko widać że ubranie ma wyprane w per...
2008-01-10, 21:44
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Satanizm
Odpowiedzi: 224
Odsłony: 47838

a kto tak powiedzial? ^^ Powiedz mi, co by bylo, gdyby nagle okazalo się, ze to obecni katolicy sa tymi, ktorzy zaczeli wyznawac tego, ktory jako pierwszy odwrocil się od Boga i przekazal im klamstwa, ktore teraz usilnie uznaja za prawde. Pozatym kto powiedzial, ze to co kryje się za wyrazem "Bóg" j...
2008-01-10, 00:11
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Satanizm
Odpowiedzi: 224
Odsłony: 47838

a kto Ci powiedzial, ze to nie katolicy zamienili nazwe "szatan" na "Bog" a "Bog" na "szatan"? ^^

(napełnianie miejsca prowizoryczna reklamą plastikowych łyżeczek)

PLASTIKOWE ŁYŻECZKI lubią fasole.
2007-11-25, 01:26
Temat: Nabór na nowych moderatorów
Odpowiedzi: 75
Odsłony: 33576

omg DF chcesz mnie zabic? O.o o maly wlos, a zginal bym pijac herbate.
Mowie tak dlatego, że osobiście takiej nie spotkałem ^^
2007-11-11, 13:47
Temat: Wybory moderatorów
Odpowiedzi: 50
Odsłony: 25200

ok, Iv, ale jezeli my nie zaglosujemy, to nic to nam nie da, bo wystarczy ze kilka osob zaglosuje na kogos i jest, a gdybysmy glosowali "na nikogo" znaczylo by to ze uwazamy ze zadna z tych osob się nie nadaje i jezeli ten punkt wlasnie mialby najwiecej glosow, sprawa jest oczywista. Naprawde nie po...
2007-11-11, 03:19
Temat: Wybory moderatorów
Odpowiedzi: 50
Odsłony: 25200

powinna byc opcja umozliwiajaca zaglosowanie na ... nikogo, tak jakby ktos uznal, ze zadna z tych osob się nie nadaje ^^
2007-11-08, 21:06
Forum: Ciekawostki
Temat: Czy 0,(9) to 1?
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 10641

Jeden z najprostszych dowodów opiera się na mnożeniu ułamków zwykłych i badaniu ich zapisu dziesiętnego: 0,(1) = 1⁄9 9 × 0,(1) = 9 × 1⁄9 9 × 1⁄9 = 1 0,999… = 1 Jak widać na przykładzie zamieszczonym powyżej, ułamek \frac{1}{9} jest równy 0,(1). Mnożąc obie te liczby przez 9, otrzymujemy równanie, kt...
2007-11-08, 20:58
Forum: Ciekawostki
Temat: Czy 0,(9) to 1?
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 10641

*plask* wy chyba nie rozumiecie o co chodzi =='

a z tego co wiem to owszem, podobno 0,(9) jest równe 1, ale ja się moze nie bede wypowiadał, matematykiem nie jestem ^^
2007-11-05, 01:45

Dobrze.. i myslisz że taki nowy mod nam pomoże? tak? Słuchaj masz znajomosci po róznych forach, spróbował byś ściągnąć tutaj kogoś kto się zna, dac mu range. Wywalic z pozycji moda etc tych co nic nie robią i wlasnie..
2007-11-05, 01:35

Iv powiedz mi łaskawie, po co to i na co? tak to offtop i potem się usunie, ale tak zapytam.. i dlaczego taki krotki nabor?
2007-11-05, 01:09
Temat: Opinie o pracy moderatorów i administratorów Paranormalium
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 15887

Darnok, ale bylbys łaskaw wpierw przeczytać co było pisane i z jakiego powodu, a później komentować? ^^ było by cool xD
2007-11-05, 01:02

Nie chodzilo mi o opinie etc tylko o gadanie o tym czy wiadomo kto co usuwa czy nie... ==
2007-11-04, 23:04

Chodzi mi o to że poza tym, gdzie "włazi" ludzia na ich wlasne posty też moze coś robić, a pozatym sa i inni, ktorzy niekoniecznie tak robia i wtedy nie wiesz, kto co i gdzie sprząta, albo nie ^^ a w ogóle to offtop, wiec zakończmy ^^
2007-11-04, 13:40

tak tylko dopowiem DF że nigdy nie wiesz kto dane posty kasuje, sprzata spam i takie inne, wiec tak naprawde nie zauważasz nikogo ^^ ale mniejsza.

Polikopolik- móglbyś już przestać pisać wszędzie że Iv się na ciebie uwziął? Spokojnie, już każdy to wie.
2007-08-26, 22:56
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: W nudnym Toruniu zobaczyłem...!!!
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 3891

jak potrzeba to dziennikarze się w minute znajdą, takie cos napewno ktoś by zauważył i zaraz by się rozeszło.
2007-07-29, 00:04
Forum: Magia Chaosu
Temat: Godformy
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6653

Eva, nie wiem dlaczego wedlug Ciebie nie ma na tym polegać.. jak dla mnie modlenie się i składanie darów (ofiar brzmi zbyt, zabójczo) jest tylko czymś co ma doprowadzić mnie do celu. Przykładowo jeżeli prosisz kogoś oto, żeby np w czymś Ci pomógł albo coś dla Ciebie zrobił to jest to dla ciebie uwła...
2007-07-27, 02:22
Forum: Magia Chaosu
Temat: Godformy
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6653

Geez, chodzilo mi o to żeby napisać o tym że zawsze można stworzyć inną do innego celu.. a to że opiera się to głównie na wierze, kurde.. wszystko tutaj się glownie na tym opiera : P Dobra to jak juz mialem dodać to dodam, że można tworzyć sobie też całe religie z jakąś tam sobie liczbą bogów z czeg...