Znaleziono 6 wyniki

autor: Marou
2009-10-20, 22:33
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Egzorcyzmy Anneliese Michel
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 37100

Re: Egzorcyzmy Anneliese Michel

Sothis pisze:No a niby kto, diabeł? ;]
A właśnie, że Diabeł...
2009-10-20, 21:02

A kościół to niby nie interpretuje biblii po swojemu? Pismo Święte jest napisane tak, że właśnie nakazuje interpretować. A zresztą to logiczne, że Lucyfer jako pierwszy, który sprzeciwił się Bogu i pociągnął za sobą rzesze innych aniołów, oraz który został zesłany przez Ojca do piekła, jest przywódc...
2009-10-20, 20:20
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: Chłopiec z Marsa???
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 8438

Re: Chłopiec z Marsa???

Przeczytałem cały ten artykuł. Jest gdzieś napisane, że dzieciak dużo gra w komputer i często ogląda Discovery. Przeżywa tez podobno bardzo rozwód rodziców i ledwo co zdał szkołę bo matka nie miała pieniędzy. Więc tak: rodzi się bardzo inteligentny chłopak z bardzo rozwiniętą pamięcią. Jego życie pr...
2009-10-20, 20:03

Możliwe. Ale w tym wypadku tak nie było. Zauważ - że Lucyfer to jeden z demonów, które jednak zasłużyły sobie na swój los, niewątpliwie zasłużyły(a i udało mu się zrobić z tego coś na większą skalę, bowiem do teraz sprawa Anneliese nie jest wyjaśniona... choć ja wierzę w oczywistą wersję z opętanie...
2009-10-19, 19:13

"Mniejsze demony", "większe demony", specjalne języki egzorcystów- gdzie Wy to w biblii macie? Tak na chłopski rozum. Większy demon to taki, który sprawuje jakąś swoją funkcję w piekle(chociażby jeden z demonów Goecji). A mniejszy to taki... chochlik ,że tak powiem. Skuteczności w jakiej kwestii? B...
2009-10-19, 17:33

A mi coś w ogóle nie pasuje. Po 1: Dlaczego to demon zapewnia o skuteczności kościoła. Po 2: Hitler jako demon... no proooosze Po 3: Lucyfer. Sam wielki 'Niosący Światło' opętał ciało jakiejś nic nie wartej ziemskiej dziewki? Coś mi się wydaję ,że jej ciało opętał jeden z mniejszych demonów. Ale dem...