Znaleziono 7 wyniki

autor: Sin
2006-03-13, 17:20
Forum: Życie po śmierci
Temat: Widzenie duchów
Odpowiedzi: 58
Odsłony: 25996

W odpowiedzi na pierwsza czesc powiem tak,próbowałem metody szukania osób które widywałem ale nie na wiele się to zdaje i dla wytłumaczenia podam przykład w.w dziewvczynki.Otóz tylko pewne pposzlaki taki jak ubiór(a i to nie zawsze) pozwalaja stwierdzic z jakiego okresu czasowego dany duch pochodzi,...
2006-03-11, 11:13

Witam Arek . Zaczeło to się u mnie zupełnie normalnie,po prostu wstałem 9 listopada 2005 roku i stwierdziłem ze koło rodzinnego łozka przechadza się starszy pan z zegarkiem w "kopercie" w reku tylko ze był hmm czarno-biały i przezroczysty.Stwierdziłem ze snie na jawie i nie przejałem się tym zbytnio...
2006-03-10, 23:10

Tez napewno zajrze,i poczytam.Z tego co wyczytałem do tej pory w internecie wiem przynajmniej ze odosobniony nie jestem ale ze problem wcale nie jest łatwy do rozwiazania.
2006-03-10, 22:51

Dziekuje postaram się dostac gdzies ksiazke a co do pani Wandy Prątnickiej to hmm nie wiem czy uda mi się do niej dotrzec ale spróbuje.Choc w sumie egzorcysta raczej niewiele tu pomoże bo nie jestem (chyba) opetany a wyegzorcyzmowanie wszystkich duchów które widziałem zajeło by pani Pratnickiej duuu...
2006-03-10, 21:25

Co do ksiazki wdzieczny byłbym za tytuł.A co do przyzwyczajenia się ,hmm jak juz mowiłem młodemu człowiekowi z załozoną rodzina,praca wymagajaca codziennych kontaktów z ludzmi napewno nie jest łatwo i jesli się wogóle uda tozmieni raczej diametralnie jego zycie...Pozatem dalej w mojej głowie rodza s...
2006-03-10, 20:51

Czasami się zdarza, że takie zdolności objawiają się z dnia na dzień. A czy to dar, czy udręka, to już zależy od tego, co jego posiadacz z tym darem zrobi i czy mu on przeszkadza czy nie... Dobrze zdarzyło się ze u mnie akurat objawiły się z dnia na dzień ale chciałbym wiedziec dlaczego?Nie jest to...
2006-03-10, 20:17

Widzenie duchów

Witam wszystkich...Na wstepie mojego posta chciałem zauważyc ze jestem w pełni normalna osoba,temat ten nie jest podpucha zadnego rodzaju ani moim wymysłem. Nie wiem jak to powiedziec,moze napisze po prostu od poczatku co mnie gnębi..Mianowicie pewnego dnia obudziłem się i stwierdziłem ze widze duch...