Znaleziono 9 wyniki

autor: Freemind
2009-09-10, 11:39
Forum: Proroctwa i przepowiednie
Temat: 09.09.09
Odpowiedzi: 67
Odsłony: 17656

Re: 09.09.09

Jasne że przeżyjemy uznawanie roku 2012 za konieć świata jest conajmniej śmieszne będzie to okres zmiany co prawda dotychczas znanego nam świata ale nie jego koniec:)
2009-09-07, 19:31
Forum: Proroctwa i przepowiednie
Temat: 09.09.09
Odpowiedzi: 67
Odsłony: 17656

Re: 09.09.09

Dwa dni do niczego Eron gwarantuje:)
Co do daty to fajnie wygląda fakt nawet za fajnie będzie tak samo jak z rokiem 2000 ;)
2009-09-04, 09:04
Forum: Życie po śmierci
Temat: Za pomocą pentagramu można wywołać ducha?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 6188

Re: Za pomocą pentagramu można wywołać ducha?

I tu się rodzi następna kwestia są dwie wersje oryginalna i interpretacja Crowleya w tej drugiej pozycji nie jest wymagana żadna wiara oprócz tej w swoje działania.
2009-09-01, 17:12

Przepraszam nie mam pojęcia jak ten błąd wkradł się w mojego posta, moje zgrabne palce zapewne spowodowały to zjawisko :P
Nie wierzę w religię a jednak ryty działają jakim sposobem nie wiem ale wydaje mi się że chodzi raczej o naszą sprawczą siłę a nie jakieś tajne zaklęcia :)
2009-09-01, 13:12
Temat: Opętanie
Odpowiedzi: 97
Odsłony: 23362

Re: Opętanie

Możecie dalej liczyć na opinię naukowców jak chcecie ale bierzcie proszę pod uwagę komu oni podlegają i ze czasem nie idzie w parze z ich interesem ujawnianie czegoś :) wracając do tematu opętań trudno nie wieżyc w coś co jest tak powszechne i niejednokrotnie widziane w realu a nie na jakimś przygłu...
2009-09-01, 12:48
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: Siła Twoich myśli
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 2026

Re: Siła Twoich myśli

Warto pracować z podświadomością cały czas nawet jak nie ma ku temu wyraźnej potrzeby gdyż to naprawdę daje wiele oczywistych profitów bardzo cieszy mnie to że coraz więcej ludzi sięga po właśnie tego typu wyjścia.
Pozdrawiam i gratuluje sukcesu.
2009-09-01, 12:40
Temat: Diwne zjawiska
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 7496

Re: Diwne zjawiska

Oobe to nic nowego ani tajemniczego co do treningów to nie jest najważniejsza metoda a pewność siebie jeżeli będziesz chciał wyjść to wyjdziesz i nie ma mocnych chyba że masz jakieś problemy ze zdrowiem psychicznym a jeżeli nie to powodzenia i wielu miłych przeżyć w tym stanie. Pozdrawiam jako podró...
2009-09-01, 12:16

Salomon potrafił kontrolować demony ponieważ posiadał Grecję - I księgę Lemegetonu zwanego Mniejszym Kluczem. Jeżeli chcesz próbować robić to z użyciem pentagramu to ja Ci życzę powodzenia bo z dwiema Goecjami czasem trudno się połapać (dwiema znaczy niby org. i interpretacją wiadomo jakiego pana) J...
2009-09-01, 12:05
Temat: dreptanie, dyszenie. CO JESZCZE ?
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 4233

Re: dreptanie, dyszenie. CO JESZCZE ?

Po co teoretyzować coś Cie gnębi, przeszkadza zamów nas przyjedziemy ze sprzętem kamery na podczerwień ustawimy i sobie zobaczysz czy był to chomik czy może sąsiad sobie jaja robi ;)