Znaleziono 66 wyniki

autor: ~Sir Nobody~
2010-08-06, 22:57
Forum: Świat snów
Temat: Co Wam się ostatnio śniło?
Odpowiedzi: 1562
Odsłony: 324504

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Dzisiaj miałem sen co najmniej dziwny. Środek nocy, pracuję na komputerze. Dokładniej piszę coś dla mojej przyjaciółki. Cholera wi co, mniejsza z tym. Po jakimś czasie skończyłem. Stwierdziłem przy tym, ze strasznie pieką mnie oczy. Poszedłem do łazienki... a że w jednej matka usnęła w wannie poszed...
2010-07-22, 22:30
Forum: Kosmos i jego tajemnice
Temat: Wszechświat
Odpowiedzi: 113
Odsłony: 48925

Re: Wszechświat

Nikt nigdzie fal nie wysyłał i znikąd nie wracały :D Tzn, wróć, wracały. to jest reliktowe promieniowanie tła, czyli pamiątka z "Wielkiego Wybuchu". Jak zrobili to zdjęcie? Umieścili satelitę na orbicie Ziemi, która cały czas robiła b. szczegółowe 'zdjęcia', każdego skrawka nieba... To nie jest zdję...
2010-07-22, 21:17

Chantelle, naprawdę? :) Ojej, pechowy jestem xD

Co do tematu - to jest zdjęcie całego nieboskłonu :) A co dt. czy jesteśmy pośrodku - hmm, nie wydaje mi się, żebyśmy byli w środku, jeśli Wszechświat w ogóle ma środek ;) Ale fakt, to może tak wyglądać :)
2010-07-19, 23:59

Całego widzialnego Wszechświata, i to jest raczej "mapa" mikrofalowego promieniowania tła ;)

A zdjęcie, owszem, widziałem, i jego starsze wersje też :P
2009-11-14, 15:13
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: Obama ujawni prawdę o życiu innej cywilizacji?
Odpowiedzi: 112
Odsłony: 31643

Re: Obama ujawni prawdę o życiu innej cywilizacji?

Czytając ten art miałem dość mieszane uczucia. Ok, Obama jest wielki i w ogóle, ale... to już lekka przesada. FaKtoMaaN ma racje - B.O. to marionetka, w rzeczywistości jest tylko "twarzą" osób pociągających za sznurki. Naprawdę niezgłębione są tajniki Amerykańskich umysłów - tyle Wam mogę powiedzieć...
2009-11-06, 17:22
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: Cyfrowe demony
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 6090

Re: Cyfrowe demony

Ruskof - od środka? :P
Reffus - Ty też masz ciekawe teorie xD Pierwsza i podstawowa sprawa - po co istocie astralnej komputer? ;] No nie wiem, w Metina chciał pograć, czy co? xP

Heh... ciekawa historia, nie powiem... :)
2009-11-06, 17:14
Temat: Krótki test dla Uśpionych Wędrowców
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 8528

Re: Krótki test dla Uśpionych Wędrowców

Adanek, ja ich jakoś przekonam :D No chyba, że wtedy i mnie wywalą, to się razem zabierzemy :P
2009-11-06, 17:11
Temat: O UFO ogólnie
Odpowiedzi: 286
Odsłony: 122522

Re: O UFO ogólnie

przede wszystkim wielu rzeczy o fizyce nic nie wiemy. To, co dla osoby ze średniowiecza wydawało się sprzeczne z prawami Natury ("jak 500-tonowy, metalowy potwór może latać?!") dla nas jest już zupełnie normalne (nawet, jeśli niekiedy boją się do owego "potwora" wsiąść). Myślę, że w tym przypadku mo...
2009-11-06, 17:05
Temat: UFO jakie mają nastawienia
Odpowiedzi: 219
Odsłony: 40024

Re: UFO jakie mają nastawienia

Zgadzam się z FaKtoMaaNem, nie mamy żadnych dowodów na to, że są aż tak zaawansowani technologicznie... jednak z drugiej strony wydaje się to logiczne.
2009-10-10, 13:51
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: "Bynajmniej" to nie "przynajmniej"!
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 21667

Re: "Bynajmniej" to nie "przynajmniej"!

Nawet jeśli, ale ja na przykład nie wyobrażam sobie pisania słowa "król" przez "u" itd. Albo mówić "bynajmniej", zamiast "przynajmniej", jeśli o to chodzi.
2009-10-10, 13:19

Spock , to nie istotne! Dla NAS jest czytelne - MY możemy sami stwierdzić, że mamy negatywne/pozytywne do nich nastawienie. Nawet, jeśli Obcy wezmą nasz szczery uśmiech za obnażanie kłów, lub mierzenie do nich z broni za... hmm, w każdym razie pozytywnie, to MY doskonale wiemy, co to znaczy. Nie wi...
2009-10-09, 17:34

Nie, ja nie "mierzyłem" ich ludzką miarą, ja tylko mierzyłem ludzi ;] Nie mówię, że oni są na 100% ok, ale dlaczego z góry skazywać ich na to, że są źli? Chodziło mi o ludzi - jakby ludzie się zachowali w stosunku do Nich. Zastanówcie się - ok, jest wiele wspaniałych, cudownych, niemal nieskończenie...
2009-10-06, 17:58
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: "Bynajmniej" to nie "przynajmniej"!
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 21667

Re: "Bynajmniej" to nie "przynajmniej"!

Wiele osób robi. Spotykam się czasami z takimi osobami w realu. Straszne, co oni robią z językiem ojczystym...
2009-10-06, 17:56
Temat: Czyżby Roswell w Polsce??
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 11065

Re: Czyżby Roswell w Polsce??

...a wojskowi mają kumpli-naukowców (a nawet, jeśli JESZCZE nie mają, to zawsze mogą ich sobie "kupić"), a oni prędzej czy później (raczej później, przynajmniej taką mam nadzieję) dowiedzą się, o co w tym chodzi, i z czym to się je (oczywiście, jeśli wcześniej go nie uszkodzą). A wtedy... oj, bida n...
2009-10-06, 17:52

...jesteście wredni. Ja pisałem poważnie :D
2009-09-28, 11:47

Proponowałbym się najpierw zastanowić się, jaki MY (mam na myśli ogół Ziemian, wiadomo, że większość towarzystwa na tymże forum ma raczej dobre) mamy nastawienie do nich. Przecież zdajecie sobie sprawę z tego, że ci, którzy dzisiaj krzyczą "Polska dla Polaków" jutro mogą krzyczeć "Ziemia dla Ziemian...
2009-09-26, 14:22
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Dziwny kamień
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 13022

Re: Dziwny kamień

Isen - skąd ten pomysł? na pumeks mi to raczej nie wygląda, kanaliki są zbyt regularne... Popieram cleric - to forum jest nie od tego. Można spekulować na temat miniaturowych os, nowych rodzajach pumeksów czy też dziwnych technologiach obcych, ale... podejrzewam ze nie dojdziemy tutaj do niczego ko...
2009-09-26, 14:17
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: Ruszanie glosnikiem...
Odsłony: 13072

Re: Ruszanie glosnikiem...

ja się nauczyłem mrugać jedną powieką w wieku czterech lat podczas jedzenia czegoś kwaśnego xD

co do tematu: możliwe, że narkotyk mógł spowodować u Ciebie "odblokowanie" takiej zdolności, ale jestem raczej za zwidami. Próbowałeś ruszać czymś POZA głośnikiem?
2009-09-26, 14:00
Temat: Czyżby Roswell w Polsce??
Odsłony: 11065

Re: Czyżby Roswell w Polsce??

Zgadzam się z Tobą, Arku. Wojsko za nic w świecie by tego nie przepuściło. Wiadomo - nowe technologie, nowe możliwości w walce... i to jeszcze jeden powód, dla którego Obcy powinni wrócić po swój wrak ;]
2009-09-26, 13:42
Temat: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 79677

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Pomysł z "lawą" również mnie rozśmieszył ;] cóż, bardzo wielu osobom się "wydaje", że są mądre, wchodzą na jakieś duże i szanujące się forum chcąc "zabłysnąć" wiedzą, a potem okazuje się, że... trochę nie wyszło ;]

W pełni zgadzam się z DanaS, oraz Spookym ;]