Znaleziono 52 wyniki

autor: Sabaeth
2011-07-19, 00:55
Forum: Medycyna niekonwencjonalna i uzdrawianie
Temat: problemy z sercem
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3510

Re: problemy z sercem

Jako osoba z wadami serca i po operacji potwierdzam - lekarz specjalista! Mogą się to okazać zwykłe nerwobóle, efekt dojrzewania lub coś innego ale i tak należy to zbadać i kontrolować. Jedyne co możesz zrobić to obserwuj siebie, badaj sobie ciśnienie, spisuj, no i zapisz się do lekarza - dowiedz si...
2011-07-01, 02:44
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Piętno
Odpowiedzi: 84
Odsłony: 22314

Re: Piętno

Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś o szatanie to przeczytajcie książki Crowleya. On stworzył współczesny satanizm. Taka informacja dla Sabaeth, możesz tam znaleźć odpowiedzi na pytania. Ale nie ponoszę żadnej odpowiedzialności. . Crowley jest mi dobrze znany - choć człowiek używający "geometrii" d...
2010-11-19, 00:10
Temat: Demon
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 2049

Re: Demon

Murcielago pisze:Czy z demonem można współpracować czy on tylko wykorzystuje osobę w której jest ?
Nie no, jak jest we mnie to czuje się wykorzystana ale tak fajnie :P :diabel2:
2010-11-19, 00:01
Temat: Duchy Goecji
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4659

Re: Duchy Goecji

Szkoda, że zabrakło informacji o niebojowej postaci tych istot.
2010-09-16, 00:53
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Szatan
Odpowiedzi: 166
Odsłony: 48637

Re: Szatan

Mnie by bardziej interesowało jak ma się "ten trzeci" do tego wszystkiego :wink:
2010-09-15, 00:19

Sabaeth, bardzo ciekawe jest to co napisałeś. Ponieważ znam ludzi na całym świecie zajmujących się po 20 lat satanizmem, ale takie rzeczy jak "znaki" dobre są do National-Geographic. Rozszerz myśl proszę. Swoją drogą skoro znasz kogoś konkretnego to prosiłabym o jakiś kontakt. Chciałabym zweryfikow...
2010-09-14, 23:56
Temat: Szatan
Odpowiedzi: 166
Odsłony: 48637

Re: Szatan

Skoro Bill Gates oddał swoja dusze diabłu, to od dzisiaj zamiast diabeł będę mówić tajne służby :lol:
2010-09-14, 23:46
Forum: Medycyna niekonwencjonalna i uzdrawianie
Temat: MMS - MIRACLE MINERAL SOLUTION
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 1319

MMS - MIRACLE MINERAL SOLUTION

Poszukuję alternatywnych metod leczenia raka splotów nerwowych trzustki. Słyszałam o mms jako czymś co może pomóc. Mieliście może jakieś doświadczenia z tym preparatem?
2010-06-22, 03:59

i jeszce Sabaeth w buddyźmie nie ma Boga , także to pierwsza sprawa , Świadkowie , jechowy , żydzi wierzą w jednego Boga zreszta przejrzyj stary testament , (ta biblie świadków ejchowy) , i (tą ksiażke od żydów) , a co do islamu to raczej nie ten sam Bóg cała jego filozofia jest inna (już mam taką ...
2009-10-02, 19:25
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Dziwny kamień
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 13022

Re: Dziwny kamień

fotka z Tasmanii http://lh5.ggpht.com/_Xk1Zz24FCMw/SeHxg ... G_6890.JPG też ciekawe kształty =]
2009-09-09, 17:04

nie strachaj =]
2009-09-08, 14:46

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Jezus i inni podani to nie do końca odpowiedniki "moich" bóstw, co innego istota ( w gruncie rzeczy ta sama w tych trzech przypadkach-według mnie)) Znaczy według Ciebie to ta sama istota? Uważam, że żydzi, xianie, buddyści i wyznawcy islamu odnoszą się według mni...
2009-09-03, 22:41
Forum: Życie po śmierci
Temat: Za pomocą pentagramu można wywołać ducha?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 6184

Re: Za pomocą pentagramu można wywołać ducha?

Przepraszam nie mam pojęcia jak ten błąd wkradł się w mojego posta, moje zgrabne palce zapewne spowodowały to zjawisko :P Nie wierzę w religię a jednak ryty działają jakim sposobem nie wiem ale wydaje mi się że chodzi raczej o naszą sprawczą siłę a nie jakieś tajne zaklęcia :) Ok, nie mówię, że nie...
2009-09-03, 21:11

Dokładnie! taki obraz satanisty przedstawia się zwykłemu zjadaczowi chleba. To prawda, należy jednak pamiętać taka propaganda ma niestety swoje podstawy w faktycznym stanie rzeczy. Chociaż muszę przyznać, że według mnie nazywanie siebie satanista tylko dlatego, że ktoś pewien zbiór cech nazwał Szat...
2009-09-01, 14:28

Salomon potrafił kontrolować demony ponieważ posiadał Grecję Ciekawe czy inne części świata tez tak działają? A do tematu. Przede wszystkim Goecja jest może ciekawą pozycją ale mówi o wywoływaniu demonów dzięki Bogu, który powszechnie znany jest też jako Bóg katolicki, więc wiara w niego gdzieś jes...
2009-09-01, 02:42
Temat: Chrześcijaństwo ... wiara oczami (prawie)księdza...
Odpowiedzi: 131
Odsłony: 28792

Re: Chrześcijaństwo ... wiara oczami (prawie)księdza...

Może wiesz czy w Watykanie są jakieś księgi zakazane które kościół ukrywa na przykład zakazane ewangelie itp. W Watykanie jest zapewne wiele ksiąg, które nie są ujawniane. Jak się z czymś walczy trzeba wiedzieć z czym ma się do czynienia, chyba nikt nie wierzy, że podziemia wypełnia biblia "na 101 ...
2009-08-31, 20:17
Temat: Sataniści i zwolennicy szatana w showbiznesie...
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 15371

Re: Sataniści i zwolennicy szatana w showbiznesie...

Mieszanie nomenklatury egipskiej z łacińską, łączenie egipskiego bóstwa płodności i urodzaju z chrześcijańskim piekłem... Cuda na kiju po prostu. ;] Wiem, że to brzmi trochę koślawie.... ale mam wrażenie, że nie da się tego inaczej ująć. To czy ktoś łączy te bóstwa ze sobą to już w dużej mierze kwe...
2009-08-31, 19:47
Temat: Sataniści i zwolennicy szatana w showbiznesie...
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 15371

Re: Sataniści i zwolennicy szatana w showbiznesie...

Monomagnum pisze: Ni, nie, nie. Odbiegasz teraz od tego o czym mówię. Nie chodzi mi o staroegipskie bóstwa. Mówię prostolinijnie o Lucyferze, nie o bożkach...
Amon jest księciem piekielnym to też trudno go odłączyć od Lucyfera .... ale wolna wola.

pozdr=]
2009-08-31, 16:41

Czy za pomocą pentagramu z jednym wierzchołkiem do góry można wywołać ducha? na wipekedii piszę że Salomon wywoływał duchy i je kontrolował za pomocą tym talizmanem. Ja sam mam ten talizman i noszę go codziennie w dzień i w noc. :) pozdrawiam Zanim zadasz pytanie radziłabym chociaż trochę na ten te...
2009-08-31, 16:34

Przeczytałem całe 3 strony i nie chce mi się tego komentować. Temat założyła Sabaeth i to właśnie ją chciałem zapytać dlaczego wybrała "powołanie szatana" i dlaczego jest jej dobrze w tym wybranym środowisku? W moim przypadku było dosyć dziwnie gdyż tak naprawdę moja drogę uświadomił mi pewien ksią...