Znaleziono 4 wyniki

autor: MID2006
2009-05-09, 12:49
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Nasze doznania i przeżycia
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 2180

Re: Nasze doznania i przeżycia

A wzięliście pod uwagę opcję że ludzie nie mówią o swoich przeżyciach, zdarzeniach itd. dla tego że dostały zakaz ???? zakaz od sfer wyższych ???? np. spotkanie z nie żyjącą babcią. Przyszłą do nas lecz powiedziała że nikomu nie możesz wspomnieć o tym zdarzeniu ponieważ więcej razy już pozwolenia na...
2009-05-09, 12:29
Forum: Świat snów
Temat: dziwne pytanie
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 6900

Re: dziwne pytanie

Mnie śnił się 3 razy okręt wojenny. Nie był to sen 3 razy z rzędu lecz w odstępach czasu. Biegali po nim marynarze, był jakiś kapitan itd. Po czasie okazało się że przy poborze do woja czkała na mnie marynarka wojenna.
2009-05-09, 12:08
Forum: Życie po śmierci
Temat: śmierć kliniczna
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 24696

Re: śmierć kliniczna

Witam. U mnie w rodzinie także jest przypadek człowieka który przeżył śmierć kliniczną i znalazł się w jak to opisał "ogrodzie" spacerował w gęstej trawie oglądał drzewa itd. aż nagle podeszłą do niego jakaś postać w kapturze z zaciemnioną twarzą i powiedziała żeby wracał skąd przyszedł bo to nie po...
2009-05-06, 18:49
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Nasze doznania i przeżycia
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 2180

Nasze doznania i przeżycia

Witam wszystkich użytkowników. Jak wam wiadomo wiele osób doznało paranormalnego przeżycia lecz nie chętnie dzieli się tym z innymi. Duchy, zjawy, życie po "drugiej stronie" Bóg czy diabeł i inne zmory odwiedzają nas tu na ziemi. Dowody na istnienie zjawisk paranormalnych dla wielu z nas są bez znac...